Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK&AK

Użytkownik
 • Content Count

  1,270
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

12,490 Guru zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

1,665 profile views
 1. Widzę, że klarują się wymagania... Skoro 39mm to za dużo, to Onda też raczej odpada (a szkoda, bo to piękny zegarek i wcale nie cukierkowo różowy). Jako posiadaczk Ondy z nadgarstkiem mniejszym niż 15 cm dodam, że koperta jest tak wyprofilowana, że aż "klei" się do ręki, więc rozmiar to nie wszystko. Jako miłośniczka Rado dodaję Kapitana Cooka w rozmiarze 37mm: https://www.rado.com/pl_pl/kolekcje/captain-cook.html?gender=Damskie~Męskie&case_dimension=37.0 mm
 2. Niedziela upływa pod hasłem memento mori. Są kości i kwiatki nad nimi... Miłej niedzieli 😉
 3. Filiżanki z kawą, filiżanki bez kawy... To ja z kwiatami 😉
 4. Oooo. Szkoda. To duże zaskoczenie. Może nawet nie fakt zakończenia współpracy (zawsze może się coś ekonomicznie nie spinać), ile powód jej zakończenia... Z tego co kojarzę zawsze wypowiadałeś się pozytywnie o jakości, przynajmniej europejskich linii. Nawet ostatni post o jednym z 60atmos to piękna laurka: Prośba, abyś napisał co konkretnie kontrola jakości przepuszczała. Będzie to przydatna informacja na co zwracać szczególną uwagę. Dla mnie dość istotna, bo tak sobie od poniedziałku noszę żony Ondę testowo na perlonach i kopertą jestem zachwycony, jakiś wad też nie wypatrzyłem i nie wykluczam 50atmos dla siebie... A na zdjęciu Onda na perlonie o grubszym splocie. Pasuje jej. I bardzo wygodnie się nosi.
 5. Do kolekcji dołączył Rado Hyperchrome 😃
 6. Rado nad kwiatkiem i Squale nad "sypialnią" naszych zegarków 😉
 7. Profilowanie. Jedna z cech charakterystycznych linii Hyperchrome. Poniżej zdjęcia na szybko profili bocznych moich dwóch przedstawicieli tej rodziny.
 8. Taka opcja też jest brana pod uwagę... ale u mnie na nadgarstku tylko gościnnie, a żona "mesz" akceptuje tylko latem i tylko w zegarkach do których guma to zły pomysł... Na ten moment testy na tym konkretnym Eulicie. Jedzie już wersja z grubszym splotem oraz inne kolory...
 9. Paski BluShark 20mm. Teleskopy do szybkiej zmiany. Stan 10/10, nieużywane (szary przymierzany). Rozmiar określany przez producenta jako S/M: 125mm/75mm. Kolory: czarny, szary i bond. Cena: 99 zł za sztukę z dostawą do paczkomatu w cenie.
 10. Metamorfoza damskiej Ondy w uniseks 😉
 11. Dotarła paczka z paskami, więc damska Onda zmienia się w uniseks 😉
 12. Święte słowa padły powyżej. @SPS ma rację, jeśli wiesz czego chcesz to dąż do tego. A skoro chcesz Rado to zapewne nic innego RADOści aż takiej Ci nie da... Mam trzy RADO i radość mi sprawiają Polecam z czystym sumieniem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.