Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK&AK

Użytkownik
 • Content Count

  373
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

192 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

265 profile views
 1. Misja: obiad. Status: ukończona
 2. Decyzja była bardzo dobra. Redentore swiss made nie jest wart swej ceny katalogowej, ale kwoty za którą go kupiłeś jest wart zdecydowanie. Wiem, bo sama kupiłam, tyle, że fioletowego. Gra światła na tarczy poezja, jakość paska rewelacyjna, bransoleta ok (acz ją założę dopiero na lato). Zegarek układa się na ręku bardzo dobrze (mam niecałe 16 cm w nadgarstku). Jeśli kolorystyka trafia w gust żony to raczej będzie zadowolona... a jak nie to zostaw go sobie, to w końcu uniseks. Jeśli chodzi o sklep i zwroty to nie ma problemu - kupiliśmy tam z mężem kilka zegarków i część z nich wróciła do sklepu od razu po obejrzeniu na żywo (dwa z powodu rys na kopercie i deklu, jeden, gdyż nie przypadł do gustu). Środki wróciły na rachunek dość szybko. Jak przyjdzie Twój, to wstaw zdjęcie.
 3. Tarcza fliegera jest do tego stopnia czytelna, że tak STOWA jak i LACO robią wersję w rozmiarze od 36. Koperta od ocean 39 nie spowoduje, że tarcza będzie mała i nieczytelna. Szczególnie, że jak sam stwierdziłeś w odpowiedzi na poniższe pytanie, tarcza w ocean 39 i 42 ma ten sam rozmiar: Przyjmijmy więc, że koperta od ocean 39 jest idealna do tego projektu
 4. Przy próbie kliknięcia "Lubię to" wyskoczył komunikat z serii "nic z tego". Czy ilość polubień jest limitowana, czy to błąd forum? Jeśli to limitacja to uprasza się o jej zdjęcie. Kliknięcie "Lubię to" potwierdza, że z daną treścią się zgadzamy, czyjeś zdjęcie zrobiło na nas wrażenie, itp. Jest to zdecydowanie wygodniejsza forma, niż pisanie posta wyrażającego aprobatę dla treści, czy uznanie dla czyjegoś talentu fotograficznego. Po co mnożyć posty jak można dać plusa...
 5. Tak, tak, tak. Świetny i spójny koncept. Uprasza się o kopertę od Ocean 39!!! Wreszcie byłby pilot z dobrym WR i w rozsądnym rozmiarze!!! Bezel (znaczy się wkładka) w Pink Gold nie jest przypadkiem ceramiczny? Mamy Syrenkę, ale ona nie latała. Mamy też smoka, ale on nie pływał. Ptaszor jest świetnym pomysłem dla zegarka łączącego pływanie z lataniem. Zauważ, że to ma być połączenie nurka z pilotem, więc ryba która i pływa, i lata pasuje tu świetnie.
 6. Ale tam mają tylko jeden kanał... 😄
 7. Jeśli ładny wyjdzie to tak 🙂 I fajnie jak coś w mniejszej kopercie, wiesz np. z ocean one 39... szczególnie, że nowa PL limitka ma mieć 42.
 8. Z psem i bez, w pełnym słońcu 🙂
 9. Dziś zdecydowanie bardziej kobiecy zegarek - Boldr zastąpiony przez Bulovę.
 10. @lysolek007 ożyw trochę temat Zodiaca. Robisz tyle świetnych zdjęć, a tutaj taka cisza... i jak już wygrasz majowy konkurs fotograficzny to nie zapomnij wstawić tu zwycięskiej fotografii. Świetne zdjęcie, gratulacje!!!
 11. Kobieta pracująca i mężczyzna podjadający ?
 12. Sam materiał. Konkretnie to te: https://www.blusharkstraps.com/collections/kwik-change
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.