Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

AK&AK

Użytkownik
 • Content Count

  2,399
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

21,107 Guru zegarmistrzostwa

1 Follower

About AK&AK

 • Rank
  Przyjaciel Klubu

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie określona

Recent Profile Visitors

2,126 profile views
 1. Czyżby jedna z wersji Bravur Grand Tour? To zagadka, którą żona zgadła w sekundę... Jeden z tych zegarków, które chce chociaż obejrzeć na żywo, bo niestety finansowo poza zasięgiem...
 2. Dobra, to na wieczorne zabawy z psem zakładam 4R35 i dam znać za kilkadziesiąt godzin ile wytrzymał... Nie sądzę, żeby owczarek niemiecki był bardziej wymagający od stafika... ;).
 3. Ach ta chińska myśl techniczna... Myślałem, że tarcza 12h to licznik godzin chrono. Skoro nie, to nie widzę w ogóle sensu istnienia ST1902 i jestem za ST1903. Skoro to ma być forumowa limitka to nie może być lipy. @Kacperek_77u tak trzymaj 👍
 4. Ten mechanizm ma bardzo wydajny naciąg, więc teoretycznie spacer i zabawa z psem powinny nakręcić go na full. Spróbuj.
 5. Bardzo fajna inicjatywa. Jeśli to ma być zegarek forumowy, a nie tylko grupowy zakup chińskiego chrono, to proponuję najpierw na priv porozmawiać na temat użycia logo, czy nazwy Klubu z @Eugeniusz Szwed Nie zaszkodzi też przed zebraniem kilkudziesięciu chętnych dowiedzieć u producenta jaka jest minimalna ilość spersonalizowanych tarcz, jaką są skłonni wykonać i co może być spersonalizowane w ramach danej ceny. Chodzi o to, żeby finalnie element personalizacji (np. logo klubu) wyglądał lepiej niż logo Marynarki Wojennej RP w rocznicowym Ballu ;). Jak rozmowy z Prezesem i producentem powiodą się, czyli projekt będzie realny, będzie wiadomo ilu minimum potrzeba chętnych, wówczas proponuję założyć temat tutaj https://zegarkiclub.pl/forum/forum/185-zegarki-i-inicjatywy-związane-z-zegarkami/ i ruszać z ustaleniami co do koloru tarczy i innych szczegółów (choć mechanizmu proponuję nie podmieniać na inny, za dużo zmiennych dla wykonawcy może być). Na jedną sztukę forumowego chrono jesteśmy chętni.
 6. AK&AK

  LEGO

  Dzień dziecka był... Duplo, Friends, czy małą wywrotkę technic pominę (choć dzieciom się podobają), bo to nie one zrobiły na mnie wrażenie tylko... Indiana Jones 😁. Świetny zestaw. Strzelające działka na skrzydłach samolotu bomba!
 7. Łukasz, fioletowe Zelosy to w 60sekund od uruchomienia sprzedaży znikają. Jak masz słaby Internet to nie masz szans ;). Sold out.
 8. Jest trochę fioletowych zegarków na rynku, ale nie w tym budżecie... Jedyne co mi na szybko do głowy przychodzi to Orient RA-AA0B02R19B: https://www.creationwatches.com/products/pl/orient-watches-252/orient-ra-aa0b02r19b-automatic-22-jewels-mens-watch-16686.html lub Chińczyk inspirowany wiadomo czym (tu zaznaczę, że nie mam pojęcia jak z jakością wypadają zegarki tej marki): https://star.aliexpress.com/share/share.htm?redirectUrl=https%3A%2F%2Fwww.aliexpress.com%2Fitem%2F1005005086696573.html%3FsrcSns%3DGmail%26tid%3Dwhite_backgroup_101&image=A290f4f17974043c6b3f6fb65e741a2b2m.jpg&businessType=ProductDetail&spreadType=socialShare&templateId=white_backgroup_101&title=405%2C01zł 30%OFF | Blger 40mm japonia NH35A ruch 200M wodoodporny do nurkowania zegarek fioletowy ręcznie szafirowe szkło świecące ze stopu wkładki&platform=AE Ale skoro podoba Ci się ta Invicta to i Chińczyk może podejdzie (jest dostępny i kosztuje koło 400zł z NH35A pod deklem).
 9. Dla ścisłości to Atlantic Worldmaster Pilot. Trafił do oferty marki wraz z wariantem z czarną tarczą w końcówce roku 2020 i wciąż pozostaje w ofercie. Poniżej fragment z aktualnego katalogu marki.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.