Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mic5hal

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by mic5hal

 1. Hej mam do Was ostatnie już bardzo konkretne pytanie: Tissot T086.407.16.031.00 LUXURY POWERMATIC 80 czy Hamilton Jazzmaster Viewmatic H32515555
 2. Hej po paru dniach walki mam już jasno określone kryteria. Automat, szkło szafirowe, w sumie to co niżej podaje: Certina DS-1 Powermatic 80 [C029.807.16.031.01] - Klik Certina DS Powermatic 80 [C026.407.16.037.00] - Klik Tissot Le Locle Powermatic 80 [T006.407.16.033.00] - Klik Tissot Heritage Visodate [T019.430.16.031.01] - Klik Roamer Swiss Matic - Klik W grę wchodzi jeszcze (jeżeli dozbieram kasy) Epos Originale [3387.152.20.18.15] od kolegi TikTak'a - Klik nic innego raczej mi się nie podoba. Glycine Combat 6 - odpada, Alpina też (za droga) Ogólnie proszę o wypowiedź które ze wskazanych prze zemnie zegarków są najbardziej warte uwagi (pod względem najlepszej pracy i awaryjności itp.)
 3. 2300 to po aktualizacji ponad budżet. Musiałbym dłużej czekać, a boję się, że jak miesiąc poczekam to zamiast zwiększyć budżet to jeszcze go pomniejsze :-) Dziękuję wszystkim za odzew. Miałbym jeszcze prośbę aby wypowiedział się ktoś odnoście zegarków które podałem.
 4. Przedstawione alpiny bardzo fajne, ale niestety nie ten budżet. Celowalbym w jasna (biała lub srebrną) tarcze A pisząc o krajach zza oceanu masz jakąś konkretną stronę na myśli (możesz przesłać na priv)
 5. Hej miało być tak pięknie ale jednak dopadła mnie szara rzeczywistość. Z powodów ode mnie nie zależnych muszę obciąć budżet na zegarek do maksymalnie 2000 zł. Więc kilka propozycji od razu odpada. To co mi zostało: Kwarcowe - JUNGHANS FORM C - KLIK lub KLIK - Tissot Tradition T063.617.16.037.00 - KLIK oraz automaty - Zeppelin Flatline Automatik - KLIK (niestety szkło mineralne) - Laco Marine Casablanca - KLIK - Laco Classic Halle 40 Automatik - KLIK (niestety szkło mineralne) - Junkers Eisvogel F13 - KLIK Czy możecie wypowiedzieć się na temat w/w zegarków, a mianowicie czy są coś warte lub macie jakieś przeciwwskazania do któregoś z nich? Ogólnie czy mam przy wyborze sugerować się wyłącznie wyglądem czy macie jakieś sugestie typu "wszystko tylko nie ten"?
 6. W poście wymieniłem zegarki które mi się podobają, część miałem przyjemność oglądać na żywo a części nie. Z góry zaznaczyłem, że zadaję sobie sprawę z ich mechanizmów; przez sformułowanie "lepszy" mam na myśli całokształt / ogólne wrażenia. HAMILTON który mi się podobał to American Classic Timeless Intra-Matic Srebrny ale po założeniu na rękę jednak go odrzucam. Tissoty mieszczące się w budżecie odpadają. rozważałem jeszcze Orient Star Semi-Skeleton oraz Seiko Presage SSA363J1 Limited Edition
 7. Jakoś nie przemawia do mnie wizja kupowania używanego zegarka. Musiałby to być chyba zegarek idealny (chociaż kiedyś polowałem na Seiko 7A28-7020). Seiko SDGM - odpada, nie podoba mi się wygląd.
 8. Cześć wszystkim zwracam się do Was z prośbą o pomoc przy wyborze nowego zegarka. Ogólnie szukam czegoś bardziej eleganckiej (może z lekkim zacięciem sportowym), obecnie chodzę w Seiko Sportura SRQ007J1. Preferowana jasna tarcza, pasek, szafirowe szkło, szerokość koperty 40-42, fajnie jakby miał chronograf. Nowy, nie używany. moje propozycje to: Certina DS-8 - KLIK JUNGHANS FORM C - KLIK lub KLIK Certina DS-1 - KLIK GLYCINE COMBAT 6 VINTAGE - KLIK Ogólnie moje pytanie brzmi tak: Który z wyżej wymienionych zegarków będzie najlepszy? Tak wiem, że są pomieszane automaty z kwarcowymi ale nie mam chyba ciśnienia konkretnie na dany mechanizm (chociaż automat jest kuszący ale w połączeniu z chronografem chyba nie dostępny w takim budżecie). Ewentualnie czy możecie zaproponować coś w zbliżonym stylu
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.