Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krachaa

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Krachaa

 1. Jeśli ktoś wątpi w perfekcyjną i światową klasę w traktowaniu klienta posłuchajcie mojej historii. Jakiś czas po zakupie Mako V3 napisałem że końcowe ogniwo nie do końca jest spasowane z kopertą (załączyłem zdjęcia). Elshan wysłał mi dodatkowe ogniwo, które pasowało idealnie. Po jakimś czasie po kilku zdjęciach i założeniach bransolety miałem wrażenie, że drugie ogniwo złapało delikatny luz. Napisałem do Elshana, czy mógłbym kupić drugie idealnie pasujące ogniwo i opisałem problem. Otrzymałem zwrotnego maila: "Hey! I could send a new bracelet to you with tighter endlinks, and hopefully that will help. cheers!" Po niecałych 4 tygodniach otrzymałem zupełnie za darmo nowy typ bransolety z mikro regulacją jaki dostępny był przy drugim wypuście V3 (cena 89$). Ogniwa pasują idealnie. Ode mnie ogromny szacunek dla Zelosa! 👌
 2. Jestem ortodoksem, jak diver to tylko niebieski. 😉 Nie spieszy mi się generalnie, poczekam na promkę na stronie, albo z drugiej ręki.
 3. Dziękuję za wszystkie rady i uwagi, chyba jednak 40mm będzie odpowiedniejszym rozmiarem do codziennego użytku.
 4. Panowie, nurtuje mnie takie pytanie. Mam nadzieję, że za czas niedługi stanę przed wyborem zakupu Tridenta C60 MK3, ale no właśnie, nie wiem w jakim rozmiarze - czy 40mm czy 42mm? Mój nadgarstek mierzy sobie 17,5cm, a obecny diver 40mm i 46mm l2l wydaje mi się deczko za mały, szczególnie jeśli nie jest na bransolecie. Proszę o radę kogoś, kto przerabiał obie wersje, z wdzięcznością poznałabym doświadczenia w tym aspekcie. 😉
 5. Elshan napisał, że dorzuci kilka na stronę bo jakiś błąd wystąpił więc warto być czujnym.
 6. https://isochrono.com/zelos-mirage-a-skeletonized-flying-tourbillon-for-just-under-12k-usd/ No jest sztos mimo wszystko. Elshan pokazuje co potrafi. Myślę, że mimo astronomicznej ceny rozejdą się jak świeże bułeczki.
 7. Elshan zadziałał na grubo.???? https://watchesbysjx.com/2020/05/zelos-mirage-tourbillon.html
 8. Dobre ceny były. Mako V2 po 250-300 dolców były... Mi średnio się ten GMT widzi.
 9. Pojawił się HH w wersji, na którą pewnie wielu czekało. :-)
 10. Co by nie mówić, to obecna oferta i specyfikacja Abyssa niesamowita za tą cenę, tym bardziej na SW200/SW260. Dla osób z wielkim przegubem rewelacja. Moim zdaniem, mimo wszystko Zelos stanął na wysokości zadania. :-)
 11. Na 90% doliczą opłaty (FedEx po zarejestrowaniu przesyłki przez nadawcę wysyła do Ciebie maila z formularzem zgłoszenia celnego do wypełnienia) - wtedy już możesz być pewny, że opłaty zostaną doliczone. Komuś ostatnio udało się w jakiś sposób - po prostu kurier przywiózł paczkę, ale myślę że to przypadek i przesyłka przyszła około 20 grudnia, więc w natłoku przesyłek nie odbyła się odprawa celna i FedEx też musiał być obciążony przesyłkami. To raczej wyjątek. Mi również pierwsza wersja HH bardziej się podoba.
 12. Nowy model bransolety bardzo fajny. Nie za duże zapięcie (poprzedni model miał bardzo duże, co wielu ludziom nie podeszło), spasowanie dobre, żadnych ostrych krawędzi, plastyczna. Generalnie udany projekt!
 13. W takim razie Zelos trochę czaruje. "Introducing the V3 edition of the Mako. The 'Whirlpool' Guilloche dial is a sight to behold, with a texture that dances with the light. "
 14. Giloszowana tarcza robi świetne wrażenie.
 15. Tak na szybko, będę miał chwilę czasu to porobię więcej, szczególnie jak założę bransoletę. ;-) Generalnie, świetny czasomierz. Wykonanie perfekcyjne. Chyba bym jednak wolał Mako w rozmiarze 42mm, ale i tak jest super!
 16. Dziś dostałem info, że jutro rusza przesyłka (wersja niebieska Mako). Poza tym już jest info na stronie, że wersji z meteorytu zostało tylko 9 sztuk. Jeszcze z dwa tygodnie i pre-order wykupią, heh.
 17. https://zapodaj.net/88d232e40238d.jpg.html https://zapodaj.net/343d95be58c1f.jpg.html Świetna jest ta tarcza nowa.
 18. Film z unboxingu nowego Mako. Niestety najbardziej paskudna wersja kolorystyczna.
 19. Wskazówki są takie same jak w V1 i V2. ;-) Zamówiłem, wyśle zdjęcia jak przyjdzie.
 20. Mieszane uczucia mam cały czas do nowych projektów. W nowym Mako brakuje jednego rzędu markerów/"kropek tych małych, co były w V1 i V2 i przez to tarcza wydaje się o wiele bardziej pusta, a główne indeksy jakby były delikatnie za małe. Może to kwestia zdjęć. Cały czas mam dylemat czy brać z drugiej ręki V2 czy nową wersje. :/
 21. Na Zelostimekeepers na Facebooku Elshan zaprezentował nowego Mako V3. Moim zdaniem świetny mimo wszystko. Biorę
 22. Zelos robi najczęściej po 100 zegarków z danej kolekcji i tyle. Najpierw są sprzedawane w pre-orderze, a potem w normalnych cenach na ich stronie i przez wymienionych przez Ciebie dystrybutorów (w pre-orderze + VAT i cło jest chyba i tak taniej niż potem w sklepach w Europie). Zegarek, o który pytasz jest obecnie niedostępny, chyba że z drugiej ręki kogoś znajdziesz (Ocean Teal jest na Uhr Forum za 450€ obecnie). Great White ma być wznowiony w 2020 roku, jednak spodziewał bym się przemiany jaką przechodzi obecnie Mako (stety/niestety).
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.