Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Krachaa

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

14 Początkujący

Recent Profile Visitors

50 profile views
 1. Jeśli ktoś wątpi w perfekcyjną i światową klasę w traktowaniu klienta posłuchajcie mojej historii. Jakiś czas po zakupie Mako V3 napisałem że końcowe ogniwo nie do końca jest spasowane z kopertą (załączyłem zdjęcia). Elshan wysłał mi dodatkowe ogniwo, które pasowało idealnie. Po jakimś czasie po kilku zdjęciach i założeniach bransolety miałem wrażenie, że drugie ogniwo złapało delikatny luz. Napisałem do Elshana, czy mógłbym kupić drugie idealnie pasujące ogniwo i opisałem problem. Otrzymałem zwrotnego maila: "Hey! I could send a new bracelet to you with tighter endlinks, and hopefully that will help. cheers!" Po niecałych 4 tygodniach otrzymałem zupełnie za darmo nowy typ bransolety z mikro regulacją jaki dostępny był przy drugim wypuście V3 (cena 89$). Ogniwa pasują idealnie. Ode mnie ogromny szacunek dla Zelosa! 👌
 2. Jestem ortodoksem, jak diver to tylko niebieski. 😉 Nie spieszy mi się generalnie, poczekam na promkę na stronie, albo z drugiej ręki.
 3. Dziękuję za wszystkie rady i uwagi, chyba jednak 40mm będzie odpowiedniejszym rozmiarem do codziennego użytku.
 4. Panowie, nurtuje mnie takie pytanie. Mam nadzieję, że za czas niedługi stanę przed wyborem zakupu Tridenta C60 MK3, ale no właśnie, nie wiem w jakim rozmiarze - czy 40mm czy 42mm? Mój nadgarstek mierzy sobie 17,5cm, a obecny diver 40mm i 46mm l2l wydaje mi się deczko za mały, szczególnie jeśli nie jest na bransolecie. Proszę o radę kogoś, kto przerabiał obie wersje, z wdzięcznością poznałabym doświadczenia w tym aspekcie. 😉
 5. Elshan napisał, że dorzuci kilka na stronę bo jakiś błąd wystąpił więc warto być czujnym.
 6. https://isochrono.com/zelos-mirage-a-skeletonized-flying-tourbillon-for-just-under-12k-usd/ No jest sztos mimo wszystko. Elshan pokazuje co potrafi. Myślę, że mimo astronomicznej ceny rozejdą się jak świeże bułeczki.
 7. Elshan zadziałał na grubo.???? https://watchesbysjx.com/2020/05/zelos-mirage-tourbillon.html
 8. Dobre ceny były. Mako V2 po 250-300 dolców były... Mi średnio się ten GMT widzi.
 9. Pojawił się HH w wersji, na którą pewnie wielu czekało. :-)
 10. Co by nie mówić, to obecna oferta i specyfikacja Abyssa niesamowita za tą cenę, tym bardziej na SW200/SW260. Dla osób z wielkim przegubem rewelacja. Moim zdaniem, mimo wszystko Zelos stanął na wysokości zadania. :-)
 11. Na 90% doliczą opłaty (FedEx po zarejestrowaniu przesyłki przez nadawcę wysyła do Ciebie maila z formularzem zgłoszenia celnego do wypełnienia) - wtedy już możesz być pewny, że opłaty zostaną doliczone. Komuś ostatnio udało się w jakiś sposób - po prostu kurier przywiózł paczkę, ale myślę że to przypadek i przesyłka przyszła około 20 grudnia, więc w natłoku przesyłek nie odbyła się odprawa celna i FedEx też musiał być obciążony przesyłkami. To raczej wyjątek. Mi również pierwsza wersja HH bardziej się podoba.
 12. Nowy model bransolety bardzo fajny. Nie za duże zapięcie (poprzedni model miał bardzo duże, co wielu ludziom nie podeszło), spasowanie dobre, żadnych ostrych krawędzi, plastyczna. Generalnie udany projekt!
 13. W takim razie Zelos trochę czaruje. "Introducing the V3 edition of the Mako. The 'Whirlpool' Guilloche dial is a sight to behold, with a texture that dances with the light. "
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.