Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ledr

Użytkownik
 • Content Count

  3,370
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ledr last won the day on November 1 2014

ledr had the most liked content!

Community Reputation

3,505 Guru zegarmistrzostwa

About ledr

 • Rank
  Przyjaciel Klubu
 • Birthday 06/12/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tychy

Recent Profile Visitors

1,514 profile views
 1. No to dokładam jeszcze jednego „staruszka”:
 2. Dawno nie zamawiałem z USA do Polski, ale kilka lat temu nie doliczali, a u nas przechodziło to jako przesyłka "o niskiej szkodliwości fiskalnej", chyba urząd celny nie traktował tego jako towar wartościowy i podlegający opłatom. Chyba że zamówisz 10 sztuk naraz😉
 3. No to dużo zielonych wszystkim życzę;-)
 4. Dobrze to wygląda. Trzeba było wyprofilować końcówki pod teleskopy, żeby zmieścić do uch?
 5. Prędzej, czy później pójdę... z torbami, bo sercem kupowałem po kolei, najpierw czarnego 58, a potem niebieskiego. Nic to nie miało wspólnego ze zdrowym rozsądkiem (podobnego nurka, przynajmniej kolorystycznie, już miałem), ale przeszedł próbę czasu i teraz jest nr 1 jako edc. No i dosyć fotogeniczny, skubaniec.
 6. Zrobiłem dla porównania wersję mono i... stereo, czyli odcień granatu w całej krasie. Prostota tego zegarka jest nieoceniona, nie nudzi się chyba właśnie dlatego, że tak niewiele rozprasza uwagę na tarczy.
 7. Dobrze wygląda, Jacku, wytrzymaj tylko z nim trochę, to pochwalisz się, jak zrobimy jakieś spotkanie w Katowicach, może pod koniec czerwca?
 8. Pasuje mu czerwony, nawet nie przeszkadza brak maskownicy👍
 9. Obejrzyj, choćby dla samych zegarków😁 A film sam w sobie też niegłupi👍
 10. Nie pastwcie się już nade mną, to jeden z tych, których sprzedaży żałuję do dzisiaj. Wmówiłem sobie, że jest za duży… (wersja ze srebrną tarczą):
 11. Oj, jak Ci zazdroszczę... Ale jak zrobimy w tym roku spotkanie znowu w Katowicach, to zabierzesz go ze sobą? Bo inaczej nie robimy😉
 12. Założony od święta, tylko w domu, żeby zbyt intensywny ruch uliczny na zewnątrz i stężenie PM2,5 nie wpłynęło na sposób padania światła na kopertę i zapylenie delikatnej konstrukcji wychwytu😉😅 A poważnie: oszczędzam go bardziej niż kilka innych zegarków, ale to też dlatego że spory rozmiar sprzyja zamaszystym ruchom w kierunku futryny czy innej stałej przeszkody na drodze słabo widzącego na starość nosiciela. Natomiast nigdy jeszcze nie kupiłem zegarka, który miałby siedzieć w sejfie, czy na stałe w gablocie... Równie dobrze mogę sobie jakieś fajne sikory pooglądać w necie, czy w katalogu😊
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.