Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ledr

Użytkownik
 • Content Count

  3,087
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ledr last won the day on November 1 2014

ledr had the most liked content!

Community Reputation

2,310 Guru zegarmistrzostwa

About ledr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Tychy

Recent Profile Visitors

1,233 profile views
 1. Mario, przymierzałeś tylko, czy już oswajasz w domu? Bo to narowiste bydlę jest w rozmiarze 47mm😉
 2. Przyszedł z Włoch nowy pasek, fajna postarzana skórka, z wyglądu super, ale na nadgarstku sztywna i niewygodna😒 Sam nie wiem, czy zostawić, masochistą jednak nie jestem...
 3. Miałem przez półtora roku czarno-złotego, teraz mam niebieskiego od kilku miesięcy. Żadnych problemów, precyzja chodu na poziomie odchyłek 1-2 sek./d. Koronka OK, "pipka" z lumą centralnie wklejona, bezel nieco twardy, ale mnie taki pasuje. Klamra od bransolety pozostawia trochę do życzenia, rysuje ogniwo tym trójkątnym końcem, ale to drobiazg, bo sama bransa jest super wygodna i dobrze spasowana do koperty.
 4. Jacku, pokaż zapięcie od tej gumy Vanguarda, OK? Myślę, że inni też chętnie zobaczą, a dla mnie to jest często "deal-breaker"...
 5. Słowo oldboya, że można mieć słabość do obu kopert - przy nadgarstku 19mm. Niektórzy koledzy dziwili się, że noszę "małego" BB58, a równie wygodnie czuję się w kopercie, która ma 14,4mm, czyli tylko 0,5mm mniej od nowego Black Baya (z tarczą). Ale to dwa nieco inne zegarki i oba są super. Miałem niedawno na nadgarstku suba i wcale nie był optycznie dużo mniejszy, czy wygodniejszy od Black Baya chrono ze zdjęcia:
 6. Sprzedam: Christopher Ward C3 Grand Tourer – zgrabny, wygodny, elegancki i niezawodny chronograf na szwajcarskim kwarcu (Ronda). Ta wersja kolorystyczna już niedostępna u producenta. Stan: 9/10. Komplet dokumentów i pudełek, kupiony w lipcu 2021, więc jeszcze ponad 4 lata gwarancji. Dodatkowe ogniwa w komplecie, teraz skrócony na nadgarstek 19cm. Tu więcej informacji technicznych na stronie opisującej ten model tylko w innym kolorze: https://www.christopherward.com/motorsport-watches/c3-grand-tourer/C03-39QCH3-S00W1-M0.html Cena: REALIZACJA. Odbiór osobisty jak najbardziej możliwy na Górnym Śląsku. Tylko sprzedaż, nie zamieniam się.
 7. Jacku, pokaż na nadgarstku, OK? Nie za duża koperta? Gratuluję, rarytas, jeszcze na starej bransolecie👍
 8. Gdzie to się kupuje sadzonki, które później takie owoce dają?😉
 9. Tego suba to ja bym nawet na łańcuchu u szyi nosił...👍
 10. Oj, Mariusz, bez korony to Ci się nic nie podoba, co? Chyba że L&S...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.