Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

ledr

Użytkownik
 • Content Count

  3,175
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

ledr last won the day on November 1 2014

ledr had the most liked content!

Community Reputation

2,733 Guru zegarmistrzostwa

About ledr

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dublin/Tychy

Recent Profile Visitors

1,318 profile views
 1. Ciepłego, słonecznego października wszystkim życzę✌️
 2. Znalazłem w polskich sklepach podobny, ale to jednak nie jest dokładnie taki sam pasek - w cenie 129 pln. Nie mieszkam teraz w kraju, łatwiej mi było rozglądnąć się po innych sklepach w UE, ale Morellato już miałem kilka i jakość była dobra. Jak wrócę do kraju wiosną przyszłego roku, to się odezwę do Ciebie, bo już mi od dłuższego czasu chodzi po głowie porządna skórka do pama😁 Tomku, jak chcesz przejrzeć, co ma ten sprzedawca, to tu link do sklepu - widać też na zdjęciach drobne różnice między tymi hybrydami, a Morellato: sprzączka, "obrobienie" dziurek od wierzchniej strony, szlufki w innym kolorze/materiale. Wziąłem dwa paski tego samego typu, jeszcze ciemnozielony hybrydowy do Longinesa. Całkiem zgrabnie leży i dobrze się komponuje z wojskowym sznytem mojego "Majetka". Ale zdjęcie to wrzucę już w innym temacie. https://www.ebay.ie/itm/203930195936?var=504388361959
 3. Za morellato pewnie bym trochę więcej zapłacił, a tu 30 kilka euro ze sklepu na Cyprze... Fajna, przyjemna w dotyku hybryda, trochę tylko ta płócienna góra łapie jasne "kłaczki".
 4. Wszyscy każą oszczędzać, to będę trochę oszczędzał bransoletę. Kupiłem taki pasek no-name na ebaju, bardzo elegancko wykonany i wygodny:
 5. Szkoda... A pasek wygląda znajomo:-) Ale już chyba jesteś blisko, co?
 6. Tu się nie wrzuca, tu trzeba się zapisać i czekać na tajne głosowanie starszyzny wątkowej😅 Graty, wreszcie nacisnąłeś na spust!
 7. Patrzę na tę tarczę i od razu mi się ciepło robi😉
 8. Jak na Śląsku, to najbliżej będzie w Warszawie... Jedyne wyjście, to spotkać się z kolegami, którzy zwykle na spotkania w Katowicach zabierają więcej niż można zobaczyć w gablocie w Hotelu Hermes (Kruk). Edyta: Nie Hermes (chociaż też tam jest ten sklep), tylko hotel się Raffles nazywa:-)
 9. @wojtek91 Przymierz, jeśli tylko masz okazję i możliwość. Każdy z nas ma trochę inne potrzeby i oczekiwania co do wielkości koperty, a tu dodatkowo ucha są jedyne w swoim rodzaju. Jest też niewielka ale dostrzegalna różnica między Aquisem I i Aquisem II - dwójka ma węziej rozstawione ucha (24mm po brzegach zewnętrznych) i delikatniejszą, bardziej biżuteryjną bransoletę, przez co koperta wydaje się większa. Wiem, że chcesz go na gumie, ale właśnie dlatego warto przymierzyć. Mnie guma Aquisa zupełnie nie leży ze względu na zapięcie i wkładanie końcówki paska do wewnątrz, między nadgarstek i część paska z zapięciem. Całość odstaje od nadgarstka i mnie się po prostu niewygodnie nosiło. Za to bransoleta - bajka. i tak jak pisał kolega @fanfar19, jest rozmiar 41mm, który powinien być idealny. Myślę, że najbliższej mu do BB58 przy wszystkich różnicach w kształcie koperty i uch. Tu masz zdjęcie gumy do Aquisa, widać, jak się układa pasek i zapięcie:
 10. Razem z futryną😆 Ja też dołączam do gratulacji👌
 11. Pochmurno dzisiaj tu mam, więc wyszedł jakby był czarny, a nie granatowy, ale w tej kolorystyce też mu chyba nie najgorzej:
 12. Przymiarka dzisiaj była, potwierdzam opinie kolegów, którzy pisali, że nowy Ranger zyskuje przy bliższym poznaniu😄
 13. Poza tym mamy odpowiedni dział (Po godzinach), gdzie można podumać nad sensem życia i obowiązkami egzystencjalnymi, tudzież imperatywami etycznymi w dobie antropocenu (lub jak ktoś woli: mizantropocenu). Dla wielu z nas zabawa w zegarki to świetna i niezbędna odskocznia od prozy życia, którą trudno znieść, nie mając hobby, nawet jeśli to eskapizm graniczący z obłędem. Żeby nie było, że tylko ględzę nie na temat - od kilku tygodni codziennie rano uśmiecha się do mnie ten sam pogodny 58. Tomku, nic nie sugeruję co do koloru😉
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.