Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

iradek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Warszawa

Recent Profile Visitors

106 profile views
 1. Większość rzeczy w sejfie, akurat te dwa były na wierzchu w szufladce nad sejfem. Sejfu nie dali rady otworzyć. Jak myślisz nad sejfem, to bierz porządny czyli taki co waży min 150 kg. Na ogół je można zakotwiczyć w podłożu jeszcze.
 2. Na Policje zgłoszone oczywiście. Zdjęcia poglądowe: Audemars Piguet Royal Oak Offshore Safari Ref. 26170ST.OO.D091CR.01 Nr ser: G17868-2372 Omega Seamaster Planet Ocean 600M Deep Black Ref. 215.92.46.22.01.001 Nr ser: 87884182 Za pomoc w znalezieniu nagroda pieniężna!!
 3. Witajcie, Miałem włamanie w domu i ukradli mi między innymi zegarki. Czy ktoś może mi pomóc, co w takiej sytuacji zrobić? Gdzie zgłaszać? Kogo powiadomić? Gdzie ewentualnie ich szukać? Czy są w ogóle jakieś szanse, czy już pojechały na wschód? Zostały mi pudełka i papiery. Numery seryjne oczywiście mam. Pozdrawiam Radek PS. Jeśli zła kategoria, to przepraszam i prośba o przeniesienie.
 4. Dzieki! Dzisiaj zamowilem to: https://www.strapcode.com/products/parts-nt-acc-apro28-pin42 Mam nadzieje, że będzie pasować. W komplecie są 4 sztuki, wiec jakby ktoś potrzebował to mogę z dwie odstąpić.
 5. Ciagle nie mogę uwierzyć, że jak go kupowałem 3 lata temu to poważnie rozważałem Hublota zamiast AP... gdzie ja miałem głowę.
 6. Dzwonilem prized chwilą i powiedzieli, że muszą zamówić ze Szwajcarii. Szkoda, myślałem że takie zakręcany teleskop będą mieli na miejscu.
 7. Witam wszystkich serdecznie, Przepraszam jeśli była już odpowiedz, ale czy w Warszawie jest serwis AP? Uderzyłem mocno zegarkiem i pękł mi teleskop jeden przy pasku. Zegarek cały na szczęście. Chyba, że te teleskopy są jakieś uniwersalne i pasują od innego? Od pół roku się zbieram za naprawę, bo kupiłem inny i jakoś go zaniedbałem. Pozdrawiam Radek
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.