Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Don Maciasso

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  29
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam poszukuję porządnego, parcianego paska w klasycznym kolorze Khaki. Bez ozdób i miliona ozdobnych metalowych szlufek. Im prościej tym lepiej. - najchętniej dwuczęściowy lub - jednoczęściowy *** ALE *** NIE NATO. Paski nato mają dodatkowe metalowe "szlufki", które beznadziejnie układają się na moim nadgarstku i potwornie irytują Czy ktoś może robi takie rzeczy na zamówienie? Podaje przykład paska o jaki mi chodzi (brak koloru khaki): https://allegro.pl/oferta/pasek-do-zegarka-nato-dwuczesciowy-parciany-22mm-7914167667
 2. Dobry wieczór, Chciałbym dopisać się na piątkowe spotkanie nieoficjalne. Czy można pojawić się z osobą towarzyszącą? Czy odbywa się ono bezpłatnie czy powinienem uiścić jakąś opłatę? Pozdrawiam!
 3. Norbie napisałem prywatną wiadomość. Może wrzucić zdjęcia swoich zegarków?
 4. Ja nie mówię, że za drogo, ani że za tanio. Po prostu zalicytowałem pewną kwotę i niestety zostałem przebity KUPIĘ BLONEXAAA!!!
 5. Nie spóźniłem... Raczej dałem za małą kwotę KUPIĘ BLONEXA!!!
 6. Dzień dobry KUPIĘ Blonexa: - bez odnawianej tarczy - dobry stan mile widziany - najchętniej wskazówki, dekielek i koronka oryginalne
 7. Prawe górne ucho - wygląda jakby coś tam było robione (?). No i zastanawiam się czy może być tak, że w tak dobrym stanie jest zachowana? A co z resztą?
 8. Dzień dobry, zastanawiam się czy wziąć udział w licytacji o tego pana: https://allegro.pl/oferta/polski-zegare-blonie-blonex-7847140204 Dziwna koperta... Co o nim myślicie?
 9. Cześć, odświeżam wątek bo też w sprawie Atlantica Byłem dziś w Tempusie (Łódź) - przegląd mechanizmu, naoliwienie, nastawienie, wymiana szkiełka i koronki - 180 zł. No i trzeba czekać 2.5 miesiąca bo mają dużo zamówień... Czy możecie polecić kogoś z okolic Łodzi lub Warszawy kto załatwi te sprawy szybciej (i ewentualnie taniej)?
 10. Znalazłem jeszcze takie zdjęcia w google (zdaje się, że to podobny model, choć chyba koperta była robiona i inne wskazówki) Najpierw wrzucę znalezione zdjęcia, potem zdjęcie od Qby i egzemplarz, który znalazłem ja: EDIT: plus na samym końcu model od niejakiego "Starego" z naszego forum:
 11. Dzięki za info Byłem pewien, że koperta była jakoś ruszona - fajnie, to znaczy, że udało się ją chwycić w dobrym stanie. A jeszcze pytanie: z jakich lat ona może być?
 12. Hej! Jestem nowy na forum Chciałem skonsultować z Wami moją Delbanę, którą bardzo lubię i w której ciągle chodzę. Nie pogniewam się jeśli okaże się, że dużo było przy niej robione, raczej chodzi o nabranie świadomości o tym egzemplarzu i nauki Dajcie znać co myślicie! Pozdr!
 13. BartasW - dzięki za info. Szkoda, że nie było więcej zdjęć do tego z dziwnymi wskazówkami... To ja spróbuję jeszcze przeanalizować następnego (sposobem jaki zaproponował Frantz): Szukam więcej takich samych: a) Najbliżej znajduję coś co kiedyś wrzucił na forum Qba (w bardzo interesującym dla mnie poście, którego bohaterem był zegarek niejakiego Perkoza: http://zegarkiclub.pl/forum/topic/172039-atlantic-worldmaster-super-de-luxe-była-renowacja/?p=2470175) Potem jeszcze dadas1122 umieścił w tym samym wątku Primę z podobnymi indeksami, LOGO: W wersji, którą znalazłem i w wersji Qby loga PODOBNE. Prima ma wyżej literkę "a". Też jakby odrobinkę inna czcionka? Ale może to kwestia zdjęcia? INDEKSY: Znalezione i wersja Qby: PODOBNE Prima: inna 6. NAPISY: Kurczę, słabe zdjęcia, chyba Prima ma inne "W" od dwóch pozostałych. Znów jednak to raczej prima się wyróżnia, a dwa pozostałe są podobne. WSKAZÓWKI: Na znalezionym brak czerwonego grota (chyba, że zdjęcie słabe). Dwie pozostałe przypominają oryginały. Nie posiadam własnej bazy zdjęć, tym z internetu nie ufam. Mam książeczkę Pana W. Kutermankiewicza. I szukam innych czarnych i białych: Znajduję białą Primę (tarcza w podobnym stylu, inna natomiast cyfra 6). + Można jeszcze ewentualnie odnieść się do tego co zacytował wyżej Frantz (zegarek niejakiego Xyloga). Tarcza w podobnym stylu, ale cała reszta - poważne różnice... Nie wiem co mi z tej analizy tak naprawdę wyszło Słabe zdjęcie. Jeden brat prawie bliźniak (Qba). Ale Qba chyba nie nabył zegarka ze zdjęcia. Jednak razem z tym, który ja znalazłem byłyby już takie dwa. Co myślicie?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.