Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

daywalker123

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Bardzo chętnie - tylko cena jest ogrooomna. Szukałem do 500zł używki. Poluje na Seikacza jakiegoś albo Obywatela
 2. Chciałem kupić używanego citka ekologa z werkiem e168,ale odrzuciło mnie to od niego że werk nie jest produkowany... Więc w przypadku awarii zostaję z przyciskiem do papieru...
 3. No płacić 6 paczek za festine to nie bardzo...ale może jakiś drop,albo używka i chwycić ją w okolicach 400zł.. EDIT! No tak jak mówiłem: https://zegarownia.pl/zegarek-meski-festina-diver-f20462-3 365zł za taką Festinkę na dropie.
 4. Glycinka przekracza wartość takiej festiny 3 razy. Orient nie jest diverem. Ta kwarcówa to podobno ma iso 6524 - trzeba zapytać sprzedawców. Może ma ktoś taką festinkę?
 5. Czołem, ostatnio wpadłem sobie w necie na takie festiny: -Certyfikowany diver 200m, kwarc,minerał niestety: https://twojezegarki.com.pl/Festina-Diver-F20461/4 -automat (czy on ma certyfikat?) "tylko" 100m,szafir,szkoda że nie ma czarnej tarczy: https://zegarkicentrum.pl/zegarek-meski-festina-diver-f204781/ Miał ktoś z was te zegarki? Jak się to spisuje? Słyszałem duzo dobrego o Festivalkach, ale znajomy strasznie narzeka. Coś się mu zepsuło (jakaś głupotka) i mówi że serwis to porażka. Nie wiem w jakim sensie - jakość usług czy "dostępność" serwisu.
 6. Z wyglądu ga100 - miałem go (1a4er),ale faktycznie ga140 może być bardziej czytelny. Teraz mam gw 7900 - kupiłem używkę w cenie użyki ga100,więc myślę ze spoko. Rozważałeś może coś typu gd120 albo kostkę (dw5600) ?
 7. Zakupiłbym inny bezel oraz inny pasek. Mógłbym zapytać w tym wątku o innego g-shocka czy muszę utworzyć nowy wątek?
 8. Troche mnie martwi to że sprzedający "zgubił" rachunek. Dodaje kartę gwarancyjną (gwarancja na 72 msc od daty zakupu). Martwi mnie jednak jej uznanie bez paragonu . Tutaj jeszcze dwa dodatkowe zdjęcia (min.dekielka)
 9. Dobry wieczór, mógłbym prosić Państwa o stwierdzenie oryginalności/lub podróbki tego zegarka Casio g-shock ga-700?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.