Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tombla

Użytkownik
 • Content Count

  630
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1169 Guru zegarmistrzostwa

About tombla

 • Birthday 05/25/1976

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  wieś

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jakoś ta historia biegnie od 1959. Co moim zdaniem nijak się ma do 1888. Ale nie będę dyskutował. Każdemu wolno mieć swoje zdanie i preferencje. Bez tego wszyscy mielibyśmy takie same zegarki.
 2. Certina używana w tej cenie jest nie do pobicia. Orient czy Square nje będę krytykował ale nie maja startu. I dodatkowo 80 godzin rezerwy. Sam zobacz.
 3. Zanim wyląduje w koszu wyjmij baterie i nie zatruwaj bardziej środowiska. Do utylizacji.
 4. Aquaracer najmniej straci jak już @Dorian06 zauważył. A modeli Balla najwięcej zobaczysz na chrono. Wiedz jedno że wszystkie będą super wykonane. Ale moje serducho zawsze bije szybciej dla tego i tego drugiego 😉
 5. Miałem Taga i Longinesa. obecnie mam Aikona Venturera. i jako fan Taga powiem że Aikon niczym nie ustępuje ani Tagowi a już najmniej Longinowi. Ten drugi zawsze jakoś tak Dziadkowo mi się kojarzył. Drażnił mnie w Hydro endlink który był drapiący i zaczepiał o koszulę (kto ma niech spróbuje pod włos palcem endlink potraktować). Taga szukałbym z ceramicznym bezelem. Albo Balla ale to już insza inszość.
 6. A ja poszukałbym używanego ML Aikona. Venturer może być trochę ponad założoną kwotę ale warto.
 7. Venturer AI6058-SS002-330-2 Chyba taki
 8. W pięknych okolicznościach przyrody i ten…
 9. 👍 Wygodnie już jest. A to za sprawą krótkich uszu. Dzięki. Rzeczywiście jest całkiem całkiem.
 10. Długo się zastanawiałam ale czy to jest dobry wybór czas pokaże (pierwotnie chciałem Pontosa Diver S) W tym momencie jestem miło zaskoczony jakością wykonania i układaniem na małym ręku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.