Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Marciniszyn

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  10
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Witam, kupię szkło i tarczę, taką jak na zdjęciu.
 2. Z szafą jeszcze walczę, ale co powiecie na temat samego zegara. Załączam zdjęcie z numerem seryjnym. 2488951 Chyba nic szczególnego!
 3. Najgorsze w tym wszystkim jest to, że skrzynia jest zamknięta, będę musiał „odczepić” plecki i dopiero dobrać się do zamka. Poszukam jeszcze naklejek, jak będę u babci, sam jestem ciekawy co to za ustrojstwo. Na razie dzięki za informacje.
 4. Witam szukam klucza do obudowy Harfen Gong. Nie wiem czy tak się nazywa, czy to jest inna nazwa, ale może zdjecie wyjaśni. Gdzie można by było kupić taki kluczyk.
 5. Kupię tarczę i wskazówki takie jak na zdjęciu. Oferty proszę kierować na PW.
 6. Oczywiście, że ta tarcza nie będzie się nadawała na ten zegarek, będę szukał w lepszym stanie, ale tą sobie i tak zatrzymam. Wyrzucić zawsze można.
 7. Na pewno nie będę się pozbywał starej tarczy, będę próbował ją uratować, ale widać, że jest uszkodzona od 12-2 cyfry.
 8. Piękny!!! Proszę jeszcze o informacje, czy zegarek jest pospolitym zegarkiem, czy rzadko występującym okazem? PS. Gdyby ktoś miał tarczę na sprzedaż, to proszę o kontakt.
 9. Witam, jestem laikiem w temacie zegarków, a w szczególności tech radzieckich. Niemniej jednak otrzymałem od mojego dziadka taką oto Mołnię. Czy możecie mi napisać, co to za model i czy są do niego dostępne części. Tarcza jest dość mocno zniszczona i brakuje dwóch wskazówek oraz szkła ? Wszelkie uwagi mile widziane. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.