Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Perczol

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

145 profile views
 1. Chyba, na razie, raczej nic. Kilka zegarków, których na codzień używam- mam, a to była tylko zachciewajka. Chociaż, kto wie, jak coś mnie urzeknie, to pewnie nabędę 🙂. Tyle, że nie mam żadnych a priori założeń i oczekiwań.
 2. Szanowni, raz jeszcze dziękuję za informację, że te zegarki są dostępne. Dzięki temu podjechałem do butiku swatch i... wyszedłem. No niestety, niby wiedziałem czego się spodziewać, ale jednak zegarek był zbyt "plastikowy" nawet jak na moje przewidywania. Dzięki Wam, nie musiałem się o tym przekonać poprzez zakup.
 3. Rozumiem. Dziękuję za informację. Zostałem w takim razie wprowadzony w błąd.
 4. Dziękuję, wiem gdzie i za ile był sprzedawany. Tyle, że kluczową kwestią tutaj jest słowo był. Z tego co wiem, wszystkie te zegarki rozeszły się momentalnie w dniu sprzedaży i od dawna nie są dostępne. Stąd moje poszukiwania na chrono.
 5. Szanowni, wiem, że to nieco herezja, niemniej jednak, rozważam potencjalny zakup efektu tego niecodziennego mariażu marek. Nie widziałem ich nigdy na żywo, więc proszę o wsparcie, aby nie naciąć się na "podróbki podróbki" 🙂. Czy to aby nie jest wytwór chińskich rączek? https://www.chrono24.pl/swatch/moonswatch--id26845743.htm https://www.chrono24.pl/swatch/moonswatch--id26845800.htm Z góry dziękuję za ewentualną pomoc.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.