Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smycel

Użytkownik
 • Content Count

  3,057
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,063 Guru zegarmistrzostwa

About Smycel

 • Rank
  Nie wiem, nie chce mi się ...

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

4,736 profile views
 1. Też z ciekawości zamówiłem te ustrojstwo - zobaczymy jak się sprawdzi
 2. Zestawienie dla niektórych nieco kontrowersyjne
 3. Faktycznie - biała 300 jest bardzo świeża i super luźna. Tak jak przy czarnej wolę poprzednią referencję (i ogólnie nowa do mnie na początku nie przemawiała), tak tutaj też z przyjemnością bym ponosił. I to chyba przede wszystkim na czarnej gumie (bardzo dobrze, że jest spasowane z kopertą). A przy wieczorze - trochę lumy (choć w świetle dziennym ustrzelonej).
 4. Legendarny zegarek po dziadku - może być wysyp pytań autentyczność i wycenę domowych znalezisk na strychu 😁😂
 5. A jak dorzucimy dodatkową wskazówkę, zmniejszymy trochę koronkę i zmienimy bezel to już jubilee pasuje?😉 😁
 6. Wygodna sprawa - jubilee od GMT pasuje mi do Suba. Zawsze to dodatkowa opcja IMG_0518.MOV
 7. Mała podmianka między Subem a GMT
 8. Robert, pasek od Mateusza: Na moim koncie na IG jest więcej zdjęć Reverso na tym pasku i widać wyraźniej jak on wygląda. Moim zdaniem bardzo fajnie barwiona skóra i z tego co pamietam to z tum efektem miał też inne kolory.
 9. Powiem tak - miałem podobnie z myśleniem o Reverso. I w końcu sobie poradziłem z tym. Kupiłem i się nim cały czas cieszę 😁 Polecam 😉
 10. Robert, obecnie nie jest już do końca tak, że prywatna firma może robić co jej się podoba. Nie mówię, że to w tym przypadku mam miejsce, bo nie znam całokształtu, ale są przepisy zakazujące określonych praktyk (chociażby klzule abuzywne, zakazy dyskryminacji, zmów cenowych itp.)
 11. Co do dawani komuś pierwszeństwa to jestem w stanie zrozumieć - lepszy klient itp. Gorzej jak tym lepszym klientem jest ktoś, kto ma długą listę zakupów, bo handluje zegarkami i tym samym "przeciętny" jest na starcie właściwie pozbawiony szans na zakup w salonie. A największa paranoją są właśnie zaliczki, zapisy na regułach co dalej, co się dzieje z miejscem w kolejce itp. I tu rację ma: Generalnie, fakt, ze jest większy popyt niż podaż nie jest w żadnej mierze winą Kruka i nie ma chyba co do tego wątpliwości. fakt lepszego taktowani niektórych klientów tez można zrozumieć w pewien sposób, ale to według jakich kryteriów się dobiera tych lepszych oraz totalny brak przejrzystości jest fatalny.
 12. A też pobierasz zaliczkę od wszystkich i jednocześnie mówisz, że w sumie to nie wiesz kiedy dostaną swoją kopertę, trzymając w tajemnicy info czym się kierujesz i według jakich kryteriów będziesz je im dostarczał? Bo tu też w tym jest problem.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.