Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smycel

Użytkownik
 • Content Count

  3,233
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2,032 Guru zegarmistrzostwa

About Smycel

 • Rank
  Nie wiem, nie chce mi się ...

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

4,891 profile views
 1. Akurat nawet 2% to po prostu matematycznie bardzo mało, więc obiektywnie dla olbrzymiej większość ludzi w tym kraju ten poziom zarobków to nie jest nic zwyczajnego, a wręcz odwrotnie.
 2. W Pisa - przy poprzedniej wizycie też tam trafiłem. Tylko pozazdrościć 😌
 3. Wszedłem sobie dziś do salonu multibrandowego w Mediolanie. Trochę się rozejrzałem po środku i ostatecznie wylądowałem przy ALS - same zegarki mnie rozbroiły. To że są piękne, to wiedziałem, ale to jak dobrze leżały na moim nadgarstku było aż nieprzyzwoite. A co do Rolexa - miałem swojego Pepsi, który ściągałem do mierzenia. Rzuciłem okiem, na nadgarstek sprzedawcy i mówię do niego, że fajny Tudor (miał BB41). On na to, że to zegarek do spokojnego poruszania się po mieście. Potem pokazał na mojego i mówi tak - z tym poza centrum lepiej się nie wybierać i generalnie uważać. I doszliśmy do wniosku, że z Lange za powiedzmy 50k € byłoby bezpieczniej. Ot taka historyjka 😆😆
 4. Super z tego co widzę to cały materiał ze wskazówek się wykruszył - co tam było w oryginale? Tryt, rad?
 5. Dzięki. Dziadek nosi ten zegarek od ponad 50 lat - jeszcze z czasów kawalerskich ;), więc byłbym zdziwiony gdyby coś miałoby być z nim nie tak, ale zastanowiło mnie tylko ta kolejność napisów.
 6. Cześć, mam pytanie o tę Adriaticę. Na zdjęcia w necie napis „Worldchampion” jest bezpośrednio pod napisem Adriatica. Tutaj z kolei jest odwrotnie. Czy to znaczy, że coś jest nie tak z tą sztuką? To jest zegarek dziadka - nie, nie znalazłem go na strychu ani mi nie podarował, tylko nosi sam od bardzo wielu lat i trafił do mnie tylko po to, żebym go podrzucił do zegarmistrza na serwis (już jest po i zegarmistrz nic nie zgłaszał, ale faktycznie nie zapytałem go o to - dopiero teraz z ciekawości poszukałem zdjęć w necie). Zdjęcia takie sobie, ale z tym szkłem wypukłym trudno lepiej chwycić.
 7. A tu staruszek - trochę dalej i w zbliżeniu
 8. Kwadraciaki w zestawie z Reverso w roli głównej (dlatego pozostałe bez ostrości)
 9. Jest trochę koloru i bling z bransolety - w starszych profesionalach też można wesołe kombinacje znaleźć 😜
 10. Ten rozmiar akurat, np. dla mnie to właśnie zaleta.
 11. Kto co lubi - moją 300 nosiłem na NATO na wygodę nie narzekałem
 12. Może i oczywisty, pewnie dla wielu za mały, ale mnie zachwyca 😉 IMG_3784.MP4
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.