Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Smycel

Użytkownik
 • Content Count

  3,116
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1,306 Guru zegarmistrzostwa

About Smycel

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

4,789 profile views
 1. Mariusz, u mnie jest tak. Stara, jubilee od DJ jest chyba najwygodniejsza z moich bransolet. Przede wszystkim lekka i bardzo elastyczna, swoje pewnie robi też niska masa DJ. Mam też nowszą jubilee (kupiona jako nowa, ale do 5 cyfrowego GMT), którą noszę na zmianę z oysterem (na GMT i Subie) i tutaj wielkiej różnicy w komforcie nie czuję, ale chyba jednak dałbym minimalną przewagę jubilee. Tylko mówimy tu o poprzedniej wersji zarówno jubilee jak i oyster - nowych nie nosiłem, więc ciężko mi się wypowiadać. W kwestii wizualnej - jubilee to praktycznie biżuteria. Zwłaszcza w mocniejszym świetle (o pełnym słońcu niż nie wspomnę) błyszczy się i świeci z daleka (co zwłaszcza z bezelem fluted daje już konkretny efekt).
 2. Skoro mowa o DJ i swobodzie wyboru plus odchodzeniu od kanonów to ciekawy jestem reakcji ja taki zestaw (pasek robiony szydełkiem) 😁
 3. Na nowo poczułem miętę do GMT - jubilee zdecydowanie bardziej biżuteryjna i wpadająca w oko, ale oyster ma w sobie to coś (podobnie jest zresztą z Pepsi i Coke)
 4. U mnie na pasku ostatnio GMT, więc Sub na stali
 5. Kolejny niekoszerny zestaw 😜
 6. Jednak powrót? 👍🏻 Ktoś się pytał o jubilee?
 7. Jeżeli jednak chciałoby Ci się przesłać dalej to co napisałeś koledze na priv to byłbym wdzięczny - brzmi to ciekawie
 8. Ten na pewno jest jedyny na forum - pełna ekskluzywność 😁
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.