Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

de_hrabia

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  5
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Mój GX-56 BB 1ER zmodowany przez Silesia G-Shock Custom na wersję pozytywnym wyświetlacze + parę szczegółów z wersji GX 56-1B. Modyfikacja podyktowana w sumie względami wyłącznie praktycznymi, gdyż czytelność wyświetlacza negatywowego, przynajmniej w kingu, jest bardzo dyskusyjna.Jedyne jeszcze o czym myślę, to zmiana modułu na ten z GXW, bo posiadanie waveceptora jest bardzo kuszące. Silesia G-Shock Custom robią robią dobrą robotę, działają szybko i cenowo nie ma dramatu, tak więc polecam.
 2. Mój orient to dla mnie zagadka ;-). Jest to jakaś w miarę "nowa" wariacja nt.: orienta cesarskiego. Dla wygody noszony na perlonie.
 3. de_hrabia

  Policzmy SKX007

  Mój skx009 kupiony swego czasu na sporej promocji na CW.
 4. de_hrabia

  Policzmy SEIKO 5

  Ten model (jak również inne wariacje kolorystyczne) stylistyką nawiązuje silnie do modeli z lat 70, ale nie jest to linia recraft.
 5. de_hrabia

  Policzmy SEIKO 5

  Moja nowa "piątka" SRPB17K1, która w oryginale była na bransolecie, a obecnie na pasku nato, z którym moim zdaniem komponuje się całkiem dobrze. Zegarek jest spory (koperta kształtem i wielkością jest zbliżona do seiko turtle) i przy tym dość ciężki. Napędza go mechanizm 4R36, czyli mamy stopsekunde i dokręcanie.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.