Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

corten

Użytkownik
 • Content Count

  598
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

corten last won the day on June 17 2015

corten had the most liked content!

Community Reputation

4 Początkujący

About corten

 • Birthday 01/09/1978

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  6227799
 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Gdańsk

Recent Profile Visitors

490 profile views
 1. corten

  Liczymy żółwie

  u mnie obecnie 2 - SRP 773 i 777.Ktoś aktualizuje listę ?
 2. Nie ma co pokazywać bo NY0040 wszyscy dobrze znają, ale zdetronizował on wszystkie moje żółwie (i SRP777 i homary 6105). Mam powrót do nieco mniejszych kopert:) Dobrze, że w szkatule leży i SKX007 i Rdunae 6105 slim case. Nawet MM300 dobrze się nosi:) Chętnie bym zobaczył więcej nadgarstkowych NY0084:) jeśli KarolSEg byłby tak łaskaw. Ostrzę sobie portfel na ten model:)
 3. Odświeżamy. Parę kolejnych fotek:
 4. Enzo Maiorca i raczej Seiko na nadgarstku: I jeszcze jedno - tutaj chyba Tuńczyk
 5. A mnie znów się nie udało wyrwać.. sorki Panowie:( do trzech razy sztuka. Mam nadzieję, że następnego spotkania nie opuszczę!
 6. Film "World Trade Center" - wczoraj leciał. Przypadkiem wypatrzony - Michael Pena - na moje SKX007 na ręku. Poniżej - średnio widoczny (fotka z netu) ale parę razy w filmie wyraźnie błysnął:
 7. corten

  Liczymy żółwie

  Szczerze - zawsze lubiłem niebieskie tarcze. Ale chyba mam przesyt, stąd decyzja. No i klasyk by się przydał (a miałem już w życiu 3 6309 - 2 w wersji klasycznej i 1 mod na 6105.. człowiek głupi, że sprzedawał..) STO - świetny zegar, ale z czasem doszedłem do wniosku, że za bardzo "blink" dla mnie, lepiej się czuję w wersjach "plain" - bez odbłysków na tarczy:) No jest PADI - ten na razie zostaje - bo pepsi. W zależności od światła - niebieski czasem wygląda jak.. czarny (zwłaszcza na zdjęciach, gdzie nie fotografujesz zegarka tylko jesteś Ty z nim na ręku) - więc świadomość niebieskiego taka bardziej dla siebie samego.Ale jest to ładny niebieski, taki trochę "oldschoolowy".
 8. corten

  Liczymy żółwie

  U mnie w sumie sztuk 3: ale zastanawiam się, czy Save The Ocean jednak puścić w świat i w to miejsce sprawić sobie klasycznego SRP777... Klasyka to klasyka a czarny do wszystkiego pasuje:)
 9. No to wpisuję 6.11 w kalendarz i trzymam kciuki, że w końcu się pojawię: 1. Pmborek- Piotr 2. Krisp1- Krzysiek 3. PiotrX 4. Astral 5. Mylof 6. Fotograf_Gdynia - Piotr 7. Tomaszek 8. Lawnowerman 9. corten
 10. No ja niestety nie dałem rady - obowiązki. Przyszłą razą postaram się stawić!
 11. corten

  Wybór pióra.

  Prestiżowe nie, co najwyżej kultowe. Kiedyś to były po prostu konie robocze:) patrz Parker 51.
 12. Będzie ciężko czasowo ale spróbuje. Proszę info gdzie finalnie:)
 13. Było ? Nie było ? i co ważniejsze - czy znany? Terry Schappert i jego Seiko:)
 14. Adrift (polski tytuł: 41 dni nadziei) - SKX009 i Casio 5600.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.