Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Scooby1906

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  2
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Scooby1906

  GW-9400 Rangeman

  Stało się to czego się bałem i na co czekałem. Dotarł do mnie Czarny Roman, choć do mnie to jeszcze nie dotarło, że on już tu jest. Nawet mój dwunastoletni G-7700 czuje się jakoś nieswojo, chyba wie co go czeka. Jednak zanim dostąpię zaszczytu założenia go na rękę muszę przejść "procedurę" poznania papierów. I oczywiście jeszcze raz obejrzeć film Mateja na temat ustawień, ale jak Roman jest już ze mną to będzie czysta przyjemność. 8-))
 2. Scooby1906

  GW-9400 Rangeman

  Witam wszystkich którzy są w Shock-u. Jestem nowy i dopiero czekam na prezent w postaci gw9400. Oglądałem kanał Mateja i nie tylko, choć jeszcze nie mam swojego Shocka gw9400 już się zakochałem. Mam w związku z tym pytanie, według Was która wersja wyświetlacza z tych jest bardziej czytelna? Nie ma aż tak znaczenie wersja kolorystyczna szat, bo te można zmienić, tylko o wyświetlacz mi chodzi. A ponieważ zakup planuję na alledrogo to kogo z sprzedających pewnego możecie polecić jeśli chodzi o nowe Shocki? Z góry dziękuję i obiecuję się podzielić wrażeniami po zakupie. Pozdrawiam
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.