Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

markuz74

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  6
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący
 1. Poczytałem tak na szybko . Jestem troszkę zawiedziony , że tak naprawdę nigdy nie mieliśmy polskich zegarków . Zegarki z Błonia miały mechanizm na licencji radzieckiej , tu i ówdzie coś tam poprawianych . najbardziej rozbił mnie ten opis .” Firma działająca jako: „G.GERLACH Fundacja Rozwoju Polskiej Myśli Technicznej i Mechaniki Precyzyjnej” Założona w roku 2011 „ czytam jakie tam mechanizm . A tam że to chińczyk , to się pytam o jaki rozwój polskiej myśli technicznej mechaniki precyzyjnej oni piszą ? Gdyby wprowadzili restrykcje jak w Szwajcarii to żaden z rzekomo polskich zegarków nie mógł być nazwany polski . Zapewne mi się oberwie , ale czym się różni majtkowiec od tych mede in poland z chińskimi bebechami ?
 2. ja zakupiłem parę dni temu masz może instrukcje ? Niby wszystko ok ale warto było by poczytać coś więcej . W sklepie w którym kupiłem powiedzieli że doślą , ale za tydzień
 3. witam Nie jestem zgłębiony wiedzą czy historią polskich zegarków . Ale czy są lub były polskie zegarki ? (mechanizm )
 4. a to ja sie pochwalę nowym nabytkiem
 5. markuz74

  witam

  Witam wszystkich miłośników . chyba tak już jest że w pewnym wieku zaczyna się zmieniać zainteresowania . Mi z latania Przeszło na zegarki . Nabyłem ostatnio , może nie prawdziwy mechaniczne dzieło sztuki , ale dość dokładny seiko astron . Ale już podglądam następny innej marki , i czuję że na tym się nie skończy . pozdrawiam serdecznie maniaków odmierzania czasu i biżuteryjni męskiej .
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.