Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Jaspel

Użytkownik
 • Content Count

  367
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

388 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

1,238 profile views
 1. Inszy :D. Lubie oba modele I cyk, kolejny freak do kolekcji.
 2. Jak w opisie, koperta min 42, szafir,ceramika, bransa, automat, bez typowych Chińczyków, może jakąś ciekawą davosa lub SQUALE. najlepiej z kolorkiem, zwykła stal bez żadnego pvd.
 3. Zapraszam po piękny zegar - mała obniżka na 3400zl
 4. Czołem Nowego właściciela szuka nietypowa zegar - Alpina - model Startimer Pilot Heritage Automatic GMT z granatową tarczą. Zegarek kupiony pod koniec 2021 roku, więc jest jeszcze na gwarancji i nie wymaga serwisu - wbirograf pokazał +1s/24 i amplitudę 270. Szkło szafir, 42mm średnicy, ok 46mm l2l,pasek 23, wewnętrzny bezel ruchomy - poruszany górną koronka, dodatkowo w środku tarczy wskaźnik GMT. Stan zegarka bardzo dobry (8+/10),niewielkie ślady użytkowania na kopercie,widoczne dopiero pod odpowiednim kątem. Na poprawnym chodzie ( wibrograf pokazał +1s/24h i amplituda 260). W zestawie wszystko co daje producent łącznie z fakturą zakupu, dodatkowo dokładam niebieski pasek Barton oraz biały Archer. Możliwy odbiór osobisty jak i wybrana wysyłka po wpłacie. Możliwe wymiany z dopłatami w obie strony - najchętniej diver. Odbiór Bydgoszcz Poproszę 3500zl było, 3400 było a teraz 3200zl do negocjacji, i tak jest to dużo poniżej wartości za jakie te zegarki chodzą.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.