Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Jaspel

Użytkownik
 • Content Count

  507
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

416 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

2566 profile views
 1. Kolejna z kolekcji leci nieprodukowana i coraz mniej dostępna Eterna Diver, wersja z biała tarczą tzw Full Lume i szarym bezelem. Szare wskazowki, szare indeksy, szafir z ar wypukły od środka i bransoleta z mikroregulacja w locie tzw gridlock (coś jak w rolexach). Rozmiar 44 ale pięknie owija dłoń, zdjęcia na mojej 17.5cm. Wysokość 12mm, pasek z 22. Luma na całej tarczy oraz na obrotowym bezelu. Stan 8/10 - niewielkie ryski na bransolecie i zapięciu - głównie na polerce, raczej standard podczas noszenia. Bez obic czy wgniotek. Mechanizm na doskonałym chodzie - zdjęcie z timegraphera. W komplecie z ogniwami na 20cm co najmniej, zawieszka, karta gw podbita w 2021r, drewnianym pudełlem i instrukcja. Odbiór Bydgoszcz lub wysyłka. Poproszę 5300zl
 2. Na sprzedaż kolejny z mojej kolekcji, dobrze znany Oris Aquis w wersji 43.5 mm, w raczej niespotykanej wersji, myślę idealnej na Edc - matowy bezel ceramiczny + bransa I koperta w szlifach. Na codzien świetny zegarek, nie błyszczy się jak jego pozostałe odmiany, dzięki małej ilości polerek nie rysuje się tak mocno. Stan spokojnie 9/10 - niewielkie ślady na klamrze, coś tam na pierwszych ogniwach za koperta - standard nawet w nowych orisach. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem, ceramiczna wkładka bezela, w środku dobrze znana sw200. W komplecie pudła, karta gwarancyjna z dowodem zakupu - polska oficjalna dystrybucja ( zegarek na gwarancji do września 2025r), dodatkowe ogniwa - myślę na spokojnie łapę 20cm. Odbiór Bydgoszcz Poproszę 5600zl.
 3. Na sprzedaż leci jeden z nowszych wypustow Fortisa, jeszcze niespotykany u nas, genialny Marinemaster M-40 Serenity w kolorze przez producenta nazwanym Rockstone Gray. Bardzo wygodna koperta o średnicy 40mm i długości 43, grubości 12mm, w uszach 21mm. Szkło szafirowe, z niesamowitym zewnętrznym antyrefleksem - absolutny "brak szkła". Piękna i solidna luma na indeksach, wskazówkach I co niespotykane - logo producenta + ring dookoła tarczy. Solidna bransoleta za zapięciem wyposażonym w mikroregulacje "w locie" - na przycisk - bez użycia narzędzia. Pierwszy zakup 10.2022 r i od tego czasu biegną 24 msce gwarancji producenta. Stan zegarka określam na 9/10 - minimalne ślady użytkowania, widoczne głównie na śrubach od zmiany paska/bransy. Mechanizm na poprawnym chodzie, jest to autorska wersja sw200 a więc solidny i tani w serwisie wół roboczy. W komplecie wszystko co otrzymujemy od producenta, karta gw z instrukcją, pudełka, dodatkowe ogniwa, wkrętak do zdejmowania beansolety. Gratis - oryginalna guma Fortis kupiona za ok 700zl. Retail ok 15tys + 700 guma, ja poproszę 9499zl do jakich negocjacji. Płatność na konto lub revolut, ewentualnie odbiór Bydgoszcz i gotówka. Zapraszam, myślę że niezły rarytas na naszym podwórku!
 4. Pozbywam się genialnego Longines Heritage Military, wspolczesna wersja zegarka dla pilotów RAF. Koperta o średnicy 38,50 mm zawiera ducha czasomierzy sprzed lat. Kremowy kolor tarczy z ręcznie naniesionymi kropkami imitujacymi tzw piegi, idealnie komponuje się z barwionymi termicznie wskazówkami. W środku pracuje znany inhouse Longinesa L888 czyli ETA A31.L01 72h rezerwa chodu. Modny w ostatnim czasie rozmiar koperty - 38.5mm średnicy, 11.7mm grubości i 19mm w uszach. Szkło szafirowe z wewnętrznym antyrefleksem. Stan zegarka oceniam na 8.5/10 - niewielkie, nie rzucające się w oczy ślady noszenia. Zegarek z 2022 roku, od tego czasu biegnie 5 lat gwarancji Longinesa. W komplecie ogromne zegarek na oryginalnym, skórzanym pasku Longinesa w bdb stanie, pudło longinesa, instrukcja, katalog, podbita karta gw, dodatkowy pasek NATO Longinesa z logowania klamra oraz przyrząd do zmiany pasków Longinesa. Sklepowo 11500zl, ja poproszę 6600zl do rozmów. Płatność przelewem/ revolut lub gotówką i odbiór osobisty Bydgoszcz - do uzgodnienia.
 5. Hop ostatnia obniżka ma 9599zl
 6. Opa, mały zjazd cenowy na 2699zl
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.