Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Lojzek

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  18
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

176 profile views
 1. Ała, zabolały mnie włosy na widok takiego egzemplarza. Ciężko uznać to coś za drogi zegarek.
 2. Nie do końca się zgodzę z twierdzeniem, że jak coś kosztuje 700 zł, to nie można kupić taniej. Poniżej zegarek za prawie 700 znalazłem w promocji za 250 u innego sprzedawcy. Nie jest to pewnie częste zjawisko, jednakowoż czasami się uda.
 3. Chciałbym tak elegancko wytłumaczyć komuś, że ktoś jest w błędzie. Jestem pod wrażeniem kultury pióra :-)
 4. Wg niektórych źródeł podobno jedyną rzeczą gorszą od podróbki Rolexa jest oryginalny Rolex😁😄😅
 5. to prawda...ale któż to wiedział wcześniej
 6. Przecież napisałem, a właściwie to zapytałem na piśmie (w pierwszym poście podana jest w miarę dokładna specyfikacja zegarka), czy taka konfiguracja jest w ogóle możliwa do kupienia. Pojawiły się odpowiedzi i porady, jednak po dłuższym "rozkminianiu" tematu doszliśmy do wniosku, że jest to raczej niemożliwe (z wyjątkiem Swatcha, ale on chyba nie ma tego typu modeli). Pytałem dystrybutorów i też ciężko było cokolwiek wymyślić sensownego. A potem znajduję zegarek na jakiejś stronie internetowej, który idealnie pasuje do opisu, ale się go nie da kupić. Więc napisałem, ze kończę wątek i dziękuję za porady. Po prostu w tym konkretnym przypadku pojawił się zegarek, który został specjalnie wyprodukowany pod takie zamówienie i przez kogoś, kto wiedział, że taka akcja będzie. Nie do sprzedaży, tylko na prezenty. I tyle. Nie wiedziałem, że to akurat dla górnika, hehehe. Jednakowoż dziękuję za zainteresowanie tematem
 7. Dzięki za porady i w ogóle za zainteresowanie. Generalnie chyba już wszystko jasne. Cała akcja jest przygotowana pod ten konkretny model i nie ma opcji sprostać cenowo całemu przetargowi. Nie chce mi się tworzyć teorii spiskowych na temat tego zlecenia, po prostu znalazłem model, który parametrami idealnie 100/100 odpowiada wymaganiom klienta. Kończę temat, dzięki za porady
 8. Znalazłem zegarek, który w 100 procentach odpowiada wymaganiom klienta. Dosłownie wygląda tak, jakby był wzorcem do opisu wymagań technicznych. Idealnie mieści się w cenie. Co sądzicie o marce BISSET?
 9. Już widzę pytania kilku setek obdarowanych w dziale " Podróbki i zapytania o autentyczność", hehe. O odpowiedziach boję się nawet myśleć.
 10. Właśnie tego się obawiałem, za szwajcara 3,5 stówki ciężko będzie wyhaczyć, Goście się uparli na "swiss made" i nie przegadasz.
 11. Jednostkowa cena zegarka nie może przekroczyć 330-340 zł. Grawer niestety musi być, to zegarek jubileuszowy (tak się komuś uwidziało)
 12. Witajcie sprawa jest nietypowa i nie wiem, czy ten dział jest odpowiedni do takich tematów ale spróbuję naświetlić problem. Istnieje potrzeba zakupu kilkuset (grubo powyżej 500) szt. zegarków na okoliczność pewnego jubileuszu. Marka jest nieistotna, ważne, żeby zegarek miał: 1. mechanizm kwarcowy ETA - warunek konieczny 2. Swiss made 3. datownik 4. kopertę i tarczę koloru złotego 5. skórzany pasek 6. wszelkie certyfikaty oryginalności i gwarancję 2-letnią międzynarodową 7. ładne opakowanie (pudełko) 8. okolicznościowy grawer na deklu to z grubsza wszystko. Oczywiście musi być to produkt oryginalny w legalnym obrocie rynkowym Jeżeli jest jakiś (a pewnie jest) sprzedawca zegarków na tym forum, to może by coś poradził. Sprawa jest dość pilna (nie paląca, ale pilna) Jeżeli ten dział jest nie od tego, to przepraszam, ale w sumie tematem działu jest jaki zegarek kupić pozdrawiam Lojz
 13. Jak na moje niewprawne oko, to słabiutko to wygląda. Na godzinie 12 to jakaś "nalepecka" jest, czy tak na zdjęciu wyszło. Oryginalnie to indeks godziny 12 ma regularne kształty, nie jest taki kanciasty.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.