Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Helvetia History

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  3
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

63 profile views
 1. Dzień dobry, To ładny zegarek Helvetia, który tam masz. Zajrzyj na moją stronę internetową, aby uzyskać więcej informacji na temat Helvetia. https://www.helvetiahistory.co.uk/ Jeśli skorzystasz z formularza kontaktowego na stronie, podam Ci adres do przesłania więcej zdjęć i być może będę mógł powiedzieć więcej. Dzięki. Carl.
 2. Witam wszystkich, Przede wszystkim przepraszam za Tłumacza Google, ale jestem z Wielkiej Brytanii. Jak fascynujące jest oglądanie słoika zegarków Helvetia gotowych do naprawy, które zostały pozostawione żywiołom przez te wszystkie lata. Badałem zegarki Helvetia i byłbym bardzo zainteresowany numerami DH zegarków Helvetia, które ty lub ktokolwiek ma do moich badań. Każdy, kto interesuje się zegarkami wojskowymi Helvetia, może zajrzeć na moje strony: Zegarki Helvetia German DH https://www.helvetiahistory.co.uk/german-military-dh-watchesZegarki Helvetia DIH https://www.helvetiahistory.co.uk/german-military-dih-watchesZegarki Helvetia Pilots https://www.helvetiahistory.co.uk/1930s-pilots-watches Jeśli ktoś ma pytania dotyczące zegarków Helvetia, chętnie odpowiem na nie. Dzięki. Carl.
 3. Witam wszystkich, Przede wszystkim przepraszam za Tłumacza Google, ale jestem z Wielkiej Brytanii. Dzięki za link do mojej strony, doprowadził mnie tutaj, gdzie widzę, że jest o wiele więcej miłośników zegarków Helvetia. Jak powiedziano, ten zegarek został dodany do nowego stanu skrzyni Helvetia DIH, która była przechowywana od czasów wojny. Oto kilka zdjęć mojego zegarka, który był noszony przez 80 lat obok tego, który był w pudełku przez 80 lat. Dzięki. Carl.
 4. Witam wszystkich, Przede wszystkim przepraszam za Tłumacza Google, ale jestem z Wielkiej Brytanii. Jestem kolekcjonerem zegarków Helvetia i pomyślałem, że do niego dołączę, ponieważ zauważyłem, że wielu z was interesuje się również Helvetią i pomyślałem, że postaram się odpowiedzieć na wasze pytania. Spójrz tutaj na moją stronę: https://www.helvetiahistory.co.uk/ Dzięki. Carl.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.