Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

MikeSev

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  43
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

About MikeSev

 • Birthday 11/23/1994

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

107 profile views
 1. Widzę, że mamy podobnie, jeśli chodzi o pracę. Dzięki, dostałem. Za dnia ureguluję wszystko o ludzkiej porze. Jak wszystko opłacę/zegarki dotrą to wrzucę fotki obu dla wszystkich. Jeszcze się nad tym Klingertem zastanawiam, dobrze, że mam jeszcze sporo czasu zanim wyjdzie, żeby wyjaśnić dziewczynie, dlaczego po tych dwóch, jeszcze trzeci zegarek
 2. @QuadrifoglioVerde Podpytam jeszcze przyjaciela dyskretnie, podsyłając mu oba modele WZ, czy niebieski czy zielony by wolał (tak wytnę zdjęcie, żeby tylko fragment było widać) i jak stwierdzi, że ładny i kolor któryś wybierze, to zamówię od razu dwa, jak proponowałeś Numery nie muszą być te same, sobie wezmę zielony, tylko kwestia tego, który kolor mu przypasuje - dziś/jutro będę wiedział, bo jeśli niebieski, to niebieski, jeśli zielony, to dwa zielone . I trzymam za słowo, że na moim, delikatnym dziewczęcym, nie pasującym do mojej osoby i charakteru nadgarstku będzie wyglądać dobrze. Max do końca tygodnia złożę zamówienie na oba, jak tylko dowiem się, jaki kolor życzy sobie on. Mam nadzieję, że do niedzieli czy soboty, nie wykupią wszystkich. To będzie moja pierwsza Vratka, ale zapewne nie ostatnia - ogólnie, mimo, że jestem laikiem jeśli chodzi o zegarki (głównie dużo wiedzy nabyłem na forum), a marki nie znam, poza tematami tutaj, to generalnie jestem bardzo pozytywnie nastawiony do was, jako firmy. Może jakaś taka otoczka, aura, pewnie też opinie zadowolonych użytkowników, którzy cenią te zegarki, a widziałem, że mają też rarytasy innych marek, więc ich zdanie musi nieść ze sobą wagę. Tak się rozpisałem, bo może przyda się moje zdanie jako typowego "laika", ale też i potencjalnego klienta - spodobało mi się. A, trudno, już podczas pisania tej wiadomości, się zdecydowałem - biorę dwa, w dwóch kolorach dla siebie, już Ci wysyłam na stronie wiadomość. Najwyżej domówię trzeci na prezent dla przyjaciela.
 3. Na forum nie wycenia się zegarków, jak było wspominane dużo razy (pewnie nie czytałeś innych wątków), jak i jest wspomniane w regulaminie (którego też pewnie nie przeczytałeś). Słuchaj, jeśli masz chociaż gram rozumu w głowie (nie obraź się za tak sformułowane zdanie), ale chyba nie trudno dorosłemu człowiekowi wpaść na pomysł, że jest masa fachowców, biegłych, zegarmistrzów, czy ludzi, którzy trudnią się tego typu zajęciami (można ich wyszukać w 5 sekund dzięki erze internetu), dodatkowo nie podałeś żadnych informacji, na temat tego "gdzie" jesteś, żeby nawet ktoś mógł Ci polecić kogokolwiek. Wpadłeś, założyłeś dwa tematy o oryginalność (nie chciało Ci się totalnie nic wyszukać samemu, nawet nie przeczytałeś tego, co jest napisane obok zegarka na kartce), leniwie poczekałeś aż ktoś oceni wiarygodność za Ciebie, a teraz jeszcze najlepiej, żeby ktoś Ci wycenił ten zegarek, który udało się potwierdzić, że oryginalny (z poprzedniego tematu nie był.) i od razu go opylić. Prawdziwy entuzjasta zegarków .
 4. Świetny ten Balticus, który podlinkował wyżej Zeno - idealnie się wpasowuje w stylistykę tego, który podobał się Twojej dziewczynie i dodatkowo mogę poręczyć, że wygląda dobrze - moja mama ma taki sam.
 5. Kupiłem jednego Bisseta i go sprzedałem po paru miesiącach znajomemu. Takie sobie zegarki - w tym budżecie znajdziesz lepsze spośród tych, które wymienił kolega wyżej. Nie mam pojęcia, czy ten Armani jest oryginalny, zapytaj się sprzedawcy o jakąś gwarancję czy papiery ze sklepu.
 6. Bardzo chętnie, bo jestem zainteresowany z moim przyjacielem - (i pasuje mi luma bardzo), obawiam się tylko, czy będzie pasował na mój nadgarstek (mam dość wąski niecałe 5,5 cm szerokości i 17cm obwodu).
 7. Tempting... Tylko czy zielony czy niebieski. Ciężko się zdecydować
 8. @MeXy sorry za zwłokę, tutaj masz liczbę kroków.
 9. No ja mam łącznie cztery Casio, więc moja opinia może być zbyt przychylna tej marce. Ale jestem ogólnie bardzo zadowolony z zegarków Casio i ich jakości, więc od siebie mogę polecić. Na Seiko też złego słowa nie mogę powiedzieć. Myślę, że w tym pułapie cenowym co celujesz (tak domniemuje po cenie Diesela) to i Casio i Seiko będą porównywalnej i dobrej jakości.
 10. Myślę, że idziesz dobrą droga, jeszcze jak powiedział kolega sokolow zobaczyłbym Citizeny.. bo to też świetne zegarki. Miałem kiedyś Timexa, dobrze wspominam ten zegarek, ale generalnie chyba osobiście wolałbym postawić na Casio/Citizena. Ale to osobista preferencja. Co nie zmienia faktu, że Timexy są w porządku. EDIT: Na Ebayu znalazłem tego Timexa, co pytałeś - ale cena potrójna.
 11. Zdecydowanie dużo lepsze i lepiej wykonane niż Diesel. Ja bym powiedział, że jakość Lorusa jest trochę niższa, ale dalej ok. I nie są też specjalnie drogie, więc. Znajomy miał ochotę na takiego Diesela, bo świetnie wyglądał na zdjęciach, na żywo się okazał ochydny. No niby kwestia gustów... Ale to fakt.
 12. Ładny zegarek, wybaczcie może dla niektórych trywialne pytanie, ale który to model Rolexa?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.