Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mickey#1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  20
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Mi się ten nowy TAG średnio podoba, ale ten starszy co nabyłem - bardzo. Jak zasłużę to pododaję :P
 2. Póki co TAG super, ale szkoda mi trochę, że nie ma przeszklonego dekla. Niby automat i mechanizm, a nie mogę podejrzeć
 3. a dziękuję. Właśnie ten mi bardziej podpasował niż ten nowy.
 4. Ale ja nie dla siebie. Innym chcę dać ????
 5. Dzięki, właśnie o to się martwiłem czyli czy będzie dobrze olej rozprowadzony. Ale ja nawet raz na dwa tyg. jest ok to nie ma co się martwić. PS. Nowy jestem, jak tutaj się daje plusy/polubienia do wypowiedzi?
 6. Dzięki ;) Ten kupiłem na ch24 (i jak sie okazało to jest o luksusowezegarki.pl/ ) Bardzo przyjemne, profesjonalne zakupy. A zegarek stan igła. Teraz się zastanawiam tylko czy rotomat kupić.
 7. Zakupiony ???? IMHO bardzo dobry wybór, dobrze leży
 8. A może, w sumie takie używki też są. Niemniej mi się bardziej podoba po prostu tamta wersja. Czyli mówisz, że polecasz Jak patrzę na chrono to AR w dobrym stanie jest o połowę tańszy niż SM w średnim stanie ???? (czyli od razu zapewne serwis). Pytanko - ile płacisz za serwis AR?
 9. No ładnie to wygląda, ja akurat patrzę na tę wcześniejszą wersję bo szukam w używkach. Dzisiaj zobaczę na żywo ;)
 10. Dziękuje, Tobie również ! A z TAG zobaczymy co jeszcze ktoś z forum mi powie czy warto
 11. dla mnie marzenie to Omega Seamaster 300m co-axial. Niebieski na bransolecie. Ale wracając na ziemie - z tych co ww. to Tudor BB jest fajny, ale już bym kupił używkę SM. Longiness ok ale nie podoba mi się duże obramowanie koronki. I wskazówki w ogóle mi nie podchodzą. A TAG używka jest w cenie Longiness. czyli TAG spoko? Bo widzę, że na forum nie cieszą się taka estimą jak omega czy wspomniany Longinesa
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.