Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mickey#1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  37
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Dzięki za odpowiedzi To cło to właśnie zmora... bo tak to by można było ciągnąć z USA. Nie wiem dlaczego, ale mają tam genialne ceny.
 2. mickey#1

  Smartwatch

  Mnie to Mi Band motywował I waga od nich, super rzecz. Ale narzeczona ma nie lubi mechanicznych i w ogóle ze wskazówką. Dlatego też szukamy smarta.
 3. mickey#1

  Smartwatch

  Niby tak, ale czy ja wiem czy chodzi o praktyczność 😛
 4. mickey#1

  Smartwatch

  Wciąż niezbyt, żeby to chociaż okrągłe było... Podobno Fossil coś tam się przebij przez iPhonowskie bariery i jakoś współgra. Życie z iPhonem nie jest łatwe 😛
 5. mickey#1

  Smartwatch

  Słuchajcie, poszukuję czegoś dla narzeczonej, coś co dobrze współgra z iPhone (niestety Samsung ma z tym problem) i dobrze wygląda (najlepiej złota bransa). Apple watche odpadają, bo nie są zbyt urodziwe. Coś o Fossilu myśleliśmy. Macie jakieś pomysły?
 6. IMHO Aquaracer. Mi osobiście się podoba poprzedni model i to spokojnie w tym budżecie znajdziesz, nawet koło 5 tys. Sam mam z niebieską tarczą i pasuje dosłownie do wszystkiego. Swoją drogą ML Aikon również mi się podoba, trochę taki w typie Royal Oak 😛
 7. Cześć, jak w temacie. Jak szukacie/kupujecie coś na chrono24 to tylko z Polski czy kupujecie z zagranicy? Jeżeli kupujecie z zagranicy - ograniczacie się jakoś (np. do terytorium EU)? Czy to bezpieczne?
 8. Miałem zerwaną koronkę w TH Aquaracer. Tam jeszcze tubus poszedł. W każdym razie chyba najlepiej po prostu pójść do zegarmistrza (unikając tych w galeriach handlowych) i powinnien to szybko ogarnąć
 9. No to wychodzi na to, że Seamaster. Są w tym budżecie używki, ale bez co-axial, starszy model. Wciąż mogą być fajne. Ewentualnie (i jak tak zrobiłem) starszy model Tag Heuer Aquaracer (bo imho jest ładniejszy) znajdziesz za 5-6 k, lub nowy model z salonu to koło 10-12 .
 10. dzięki za odpowiedzi będę brał w takim razie na bransolecie
 11. Jak sprawdzałem to guma 1200 z zapięciem, a bransa jakieś 2-3 k I w tym kolorze właśnie mi się marzy. Też przymierzałem dzisiaj na pasku. Ładny, lekki. Ale bardziej jako dodatek.
 12. No właśnie też mi się tak wydaje, że bransoleta jest uniwersalna, a guma to jednak sport. No i jak będzie kaprys to łatwiej dokupić pasek a nie bransoletę za prawie 3 tys. Swoją drogą też mi w aquaracerze klamra się rysuje, ale zawsze można wyszlifować
 13. Cześć, wybór dokonany co do SM, ale jeszcze trzeba nazbierać "trochę" grosza. Co sądzicie o pasku/bransolecie? Co lepsze? Swoją drogą o co chodzi z tym paskiem gumowym/kauczukowym? Zegarek jednak drogi, a guma/kauczuk nie wydaje się być prestiżową i elegancką opcją, mimo to wiele osób wybiera właśnie taki.
 14. Ale chyba o to chodzi w diverze ;) Może niekoniecznie jakieś duże zejścia, ale basen lub nurkowanie powiedzmy 6 m?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.