Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mickey#1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ale chyba o to chodzi w diverze ;) Może niekoniecznie jakieś duże zejścia, ale basen lub nurkowanie powiedzmy 6 m?
 2. Dziękuję za odpowiedzi. Czy to normalne jednak, że po dokręceniu koronka się trochę odkręca (nie zeskakuje z gwintu)? Jest wodoszczelny nawet jak nie ma dokręcenia "do oporu"?
 3. Cześć, może i głupie pytanie, ale czy jak już koronka "zaskoczy" i ją się dokręca to trzeba do oporu? Pytam się, bo zauważyłem że z tego maksymalnego dokręcenia koronka się trochę odkręca - nie na tyle, żeby zeskoczyć z gwintu, ale jednak - a nie chciałbym być niemiło zaskoczony podczas nurkowania. Omawiany zegarek: TH Aquaracer.
 4. Mi się ten nowy TAG średnio podoba, ale ten starszy co nabyłem - bardzo. Jak zasłużę to pododaję :P
 5. Póki co TAG super, ale szkoda mi trochę, że nie ma przeszklonego dekla. Niby automat i mechanizm, a nie mogę podejrzeć
 6. a dziękuję. Właśnie ten mi bardziej podpasował niż ten nowy.
 7. Ale ja nie dla siebie. Innym chcę dać ????
 8. Dzięki, właśnie o to się martwiłem czyli czy będzie dobrze olej rozprowadzony. Ale ja nawet raz na dwa tyg. jest ok to nie ma co się martwić. PS. Nowy jestem, jak tutaj się daje plusy/polubienia do wypowiedzi?
 9. Dzięki ;) Ten kupiłem na ch24 (i jak sie okazało to jest o luksusowezegarki.pl/ ) Bardzo przyjemne, profesjonalne zakupy. A zegarek stan igła. Teraz się zastanawiam tylko czy rotomat kupić.
 10. Zakupiony ???? IMHO bardzo dobry wybór, dobrze leży
 11. A może, w sumie takie używki też są. Niemniej mi się bardziej podoba po prostu tamta wersja. Czyli mówisz, że polecasz Jak patrzę na chrono to AR w dobrym stanie jest o połowę tańszy niż SM w średnim stanie ???? (czyli od razu zapewne serwis). Pytanko - ile płacisz za serwis AR?
 12. No ładnie to wygląda, ja akurat patrzę na tę wcześniejszą wersję bo szukam w używkach. Dzisiaj zobaczę na żywo ;)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.