Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

tomaszzt

Użytkownik
 • Content Count

  497
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Panowie, potrzebuję instrukcję konkretnie do Instinct 2X solar tactical, chyba tępy jestem, bo znajduję jedynie do starszego instincta.... Wskaże ktoś, gdzie szukać ?
 2. Konkret komentarz. Do poważnej nawigacji to ja mam Foretrexa 601, nawigacja zegarka to ewentualny backup, ale nie za dodatkowe 1000zł
 3. Panowie, wam faktycznie komfortowo używa się tych mikroskopijnych map ? Do tej funkcji jako backupu nie warto chyba dopłacać. Skłaniam się coraz bardziej do Instincta.
 4. Nie znam się, to się wypowiem..... Nie miałem Garmina, ale trochę zegarków z szafirem i w tytanie. Tytan jest przereklamowany moim zdaniem, różnica ciężaru w tak stosunkowo małym przedmiocie, jakim jest koperta zegarka nie jest warta różnicy w cenie. Ale to wyłącznie moje zdanie, ponadto współczesne tworzywa zbrojone włóknem szklanym są jeszcze lżejsze i równie wytrzymałe. Ja chcę się zapytać czy kwestia wyboru Instinct2/Fenix7 to kwestia - zegarek na każde warunki (Instinct) kontra mnogość funkcji i ładniejszy wyświetlacz ?
 5. Panowie, gdzie kupujecie swoje Garminy ? Chcę kupić Fenixa 7 i nie wiem, jak dzisiaj sprawa się ma z kupowaniem w USA (np. przez amerykanosa), czy jednak trzymać się polskiej dystrybucji ?
 6. tomaszzt

  Casio DW-290

  Taniej - ostateczna kwota, bo za darmo raczej nie oddam
 7. tomaszzt

  Casio DW-290

  Casio dw-290, zakupiony 9 miesięcy temu, brak opakowania i dokumentacji, oryginalny pasek zmieniony na bardziej miękki od innego modelu. Nadruki na kopercie częściowo starte, szkło czyste, bez rys. Stan 8/10 Wysyłka - preferowana paczkomat - 13 zł Cena bez wysyłki - 100 zł Ewentualny odbiór osobisty w Krakowie.
 8. Czy w GBX-100 jest możliwość wyłączenia bluethoota ?
 9. tomaszzt

  Casio Protrek

  No dobra, już wiem, PRG-240 nie ma wyświetlacza STN. Doradźcie chociaż gdzie kupić - eglobal (dłuuuugie czekanie), ultraonline.pl (to coś podobnego do eglobal, więc pewnie też) czy kaktus24 (opinie o sklepie takie sobie, na przykład sprawa produktów "decoded") ? Inna kwestia to wybór między wersja plasticzaną a tą z tytanową bransoletą. Zastanawia mnie różnica wagi: plastik 66g i tytanowa bransa 111g. Podoba mi się ten zegar, jest duży ale jednocześnie dość płaski. Dodatkowo bransoleta się dość ładnie układa na nadgarstku i optycznie to wygląda lepiej.
 10. tomaszzt

  Casio Protrek

  Piotrek nurkuje w Malawi ?
 11. tomaszzt

  Casio Protrek

  Panowie, czy PRG-240/270 mają wyświetlacz STN ?
 12. Czołem Poszukuję prostego, ale rzetelnie wykonanego zegarka "polowego". Niekoniecznie typu "vintage" - wszelkie G10 od CWC jakoś mnie nie przekonują a dostępność Precisty od Timefactors to jakaś kpina.... Zależy mi na: wygodzie - 36-39mm i mała waga, nie mam nic przeciwko polimerom zamiast stali. czytelności - ale to chyba założenie zegarków typu field. przyzwoitym mechanizmie kwarcowym - chyba wszelkie automaty mi "przeszły" akceptowalnej cenie, która dla mnie to 1000 zł. Zawsze podobały mi się Marathony, te najprostsze GP bez wodotrysków. Niestety cena tychże już mniej mi się podoba, choćby ze względu na użyte materiały. Są jeszcze Hamiltony, Trasery aż po nieprzyzwoicie tanie Timexy (niestety nie wiadomo, co w nich tyka, nigdzie nie mogę znależć informacji na temat mechanizmów, jakie tam wkładają). W którą stronę "patrzeć" ? Może niektórzy użytkownicy używali tych zegarków w terenie i mogą coś napisać w kontekście "warto-nie warto" ?!
 13. tomaszzt

  Nowosci Casio

  Ok. a podpowiedź, które kostki są z MIP-em ?
 14. tomaszzt

  Nowosci Casio

  Regulacja kontrastu w Suunto to nie jest taki miód, w moim core all black zwiekszenie kontrastu sprawia, że na wyświetlaczu widać wszystko - nawet wskazania, które nie są aktywne 😜 Ale to bardzo fajne zegarki. Ja chcę kostkę mega kontrastową z wygodnymi przyciskami. I to pobożne życzenie nie jest wcale takie proste do spełnienia.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.