Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomaszzt

Użytkownik
 • Content Count

  467
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Ale w ori pasku też są te szczeliny, mniejsze ale są.
 2. tomaszzt

  Nie tylko G...

  No nie, w takim razie zostaję przy pasku oryginalnym. Aż tak niewygodny to on nie jest, żeby przekombinować....
 3. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Kurcze, cały czas myślę o zmianie paska na wygodniejszy w DW-290. Szczególnie wpadł mi w oko ten do AE-1000. Faktycznie jest wygodniejszy i czy pasuje do DW-290 bez żadnych problemów ?!
 4. tomaszzt

  Perfumy

  Ok. dziękuje Panowie. Widzę, że "arabiści rządzą"... Między tymi trzema będę wybierał, tylko muszę znaleźć żródło odlewek. Raczej nie będę kupował pełnych flakonów, żeby wybrać - zrobiłaby sie z tego niezła suma
 5. tomaszzt

  Perfumy

  Nikt nie wskaże najlepszego klona Aventusa ?
 6. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Panowie, jakiś wygodny, miękki pasek do DW-290 - polecilibyście coś fajnego.
 7. tomaszzt

  Perfumy

  Ja jeszcze w temacie klonów Aventusa. Panowie, tak krótko - Zebra czy L'Aventure ?
 8. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Nie pochowali, tylko gość brał to, co pojawiło się u hurtownika w stanach. Miał tego łącznie 50 szt. na dwóch aukcjach. Casio je cały czas tłucze, jeszcze wypłyną....
 9. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Dzwoniłem do gościa, bierze zegary od hurtownika z Nowego Jorku. Podziękował za zwrócenie uwagi na zdjęcia i potwierdził, że modelu jakiś czas nie było u nas. Na uwagi o podróbkach zareagował rozsądnie - po sprawdzeniu zwrot do 14 dni i po "ptokach".
 10. tomaszzt

  Nie tylko G...

  Panowie, takie coś się pojawiło: DW-290 ? Niby DW-290, ale inaczej rozmieszczone napisy, niebieski iluminator i jakoś tak inaczej wygląda. Chodzi mi o pierwsze zdjęcie, różniące się od pozostałych. Podróba czy reaktywacja ?
 11. Ten P96 kosztuje ok. 1400 zł nowy. Ja go wystawiłem, ale nie "wciskam" na siłę, wolę po prostu subtelniejsze zegarki. Z Trasera mam "Survivora" i raczej długo się go nie pozbędę, jestem bardzo zadowolony. Co do relacji jakość/cena u śwajcarów zgadzam się z przedmówcami, te zegarki powinny kosztować max do 1000 zł.
 12. No nie prawda - taki Haveston potrafi zrobić NATO, które nie trzeba wywijać, jedynie mam zastrzeżenia do zachowania sie paska po dłuższym czasie użytkowania. Marine Nationale wydają się fajne, ale są "rozciągliwe" i nie wiem, jak się zachowują przy cięższych zegarkach. Link do Luff strap co podałeś może okazac się rozwiązaniem - mają tam paski regulowane w niższej nieco cenie. Chyba, że single strap - są krótsze ?! PS. Kolega Ulotny sprzedaje jeszcze swoje paski ?
 13. Tak, znam ten sposób, mi to tak średnio wychodzi. Podobno też można założyć pasek w ten sposób, żeby zawinąć końcówkę przy klamerce, ale musiałbym to zobaczyć na zdjęciu, bo chyba głupi jestem i nie ogarniam....
 14. Panowie, jakie macie sposoby na pasek NATO, żeby go nie zawijać ? Większość pasków to 29 cm minimum. Jest rozwiązanie Haveston'a z ruchomą "szlufką", ale cena nie zachęca, ponadto Havestony się strzępią na brzegach, miałem parę i we wszystkich po pewnym czasie tosamo się działo. Napisałem do kolegi Ulotnego, tam jest chyba podobne rozwiązanie, co w Havestonie ?!
 15. Święta racja, to nie ta tarcza, żeby ją tak "wyszlifować".... Mam nadzieję, że finalnie będzie matowa w czarnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.