Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

zdrwariat

Użytkownik
 • Content Count

  53
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

4 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. To nie wiesz, że to się zawsze tak kończy? Już nawet zacząłem szukać w smartwatchach, bo skoro już mam tyle wydać to najlepiej, żeby zegarek miał wszystko :). 330ka fajniejsza moim zdaniem, jeśli chodzi o Casio protreka, ale nie ma nic w mojej kolorystyce, a do tego prawie o połowę tańsza.
 2. Posłucham rady, dzięki. Ten jest spoko, uwielbiam taki minimalizm, a i ma troszkę zielonego: Myślałem, że negatyw negatywowi nierówny, i że jest coś zielonego w miarę dobrze widocznego. No ale już chyba po temacie, bo ten u góry mi się podoba.
 3. No i w końcu znalazłem swój wymarzony outdoor zegarek, jest cudny i posiada wszystkie funkcje, a i nie za drogi, ale boję się, że będzie za duży: No i pojawił się dylemat: Ale plus jest taki, że to jeden z mniejszych i slim. Chyba jednak ten. A jednak nie, ostatecznie i tak pewnie wybiorę minimalizm:
 4. A w 1/5 zakładanego budżetu? Do 2000zł to tylko ten, na żywo prezentuje się jeszcze lepiej, wygląda futurystycznie, a do tego posiada elementy klasyczne. I czerwone akcenty: Sam go posiadam i nigdy się z nim nie rozstanę, podobnie jak z moim diverem Glycine. To miłość na całe życie.
 5. Nie no te niektóre protreki są super, tylko dlaczego takie drogie: Ten jest boski, trzeba kasę odłożyć:
 6. Za mało tego zielonego w tych zegarkach, chciałem żeby trochę jak z Matrixa wyglądał, żeby dużo zielonego się działo na tarczy. Przejrzałem też wszystkie protreki i też nic nie znalazłem, więc może jakiś military? Chodzi mi o zegarek na wszelkie wycieczki, żebym nie musiał się o niego martwić. Mile widziany kompass. Dzięki za propozycje.
 7. Może Glycine? Sub 42 automat. Nie za duży i nie za gruby, bo 11mm. Jest duży wybór różnych wersji kolorystycznych, acz polecałbym na bransolecie w tym przypadku. Taki "mały" zegarek wygląda konkretnie na tej bransolecie 22/20mm. A pasek, na przykład pofałdowany w stylu Seiko, czy Citizena, możesz sobie dokupić z wysyłką na Amazonie za 12e, świetnej jakości, w jakim kolorze chcesz. https://www.amazon.co.uk/High-Grade-Polyurethane-Divers-ND-Limits/dp/B01MXI27M8/ref=mp_s_a_1_4?dchild=1&keywords=nd+limits+watch+straps+22mm&qid=1603522871&sprefix=nd+limi&sr=8-4
 8. Ja zamówiłem sobie pudełko na 12 zegarków, na tą chwilę posiadam pilota, divera, w stylu retro, bambino i kostkę. Teraz rozglądam się za g-shockiem (z okrągłą kopertą), pandą i garniturowcem. Nie kupuję już zegarków pochopnie, bo przy dłuższym poszukiwaniu w końcu ten ostatni okazuje się najlepszy, na który nie mogę się napatrzeć. Słowem podsumowania chciałbym mieć, albo już mam, ale nie wszystkie u mnie zostaną (pewny jestem tylko pilota i divera): Mam: 1. Taki prawie, że garniturowiec - poluję na inny. 2. Pilota. 3. Divera 4. W stylu retro - jeszcze paczka nie doszła. 5. Kostkę - poluję na inną. Chciałbym: 6. G-Shocka/Military. 7. Racing w stylu pandy. 8. Coś z fazami księżyca. Tyle chyba wystarczy, nie wiem do końca co to ten edc i do czego jest potrzebny przy większym zestawie? Dodam, że nie jestem fanem branzolet, wolę paski, ale zrobiłem wyjątek w przypadku divera, bo dobrze się na braznolecie prezentuje, jednak na porę letnią będę go nosił na pasku. A odnośnie pasków to chciałbym mieć do każdego zegarka jakąś alternatywę, bo naprawdę można coś dopasować, że zegarek będzie wyglądał jeszcze lepiej, niż na pasku oryginalnym. I jeszcze odnośnie zegarków, chciałbym każdy zegarek innej marki. Każdy innej i już, japońskiej, szwajcarskiej, niemieckiej, czy polskiej, każdy innej. Ewentualnie dwa maks tej samej, a nie że całe pudełko "japończyków", czy pół pudełka Seiko. I każdy, żeby się czymś wyróżniał, paskiem z innego materiału, czy kolorem, a nie wszystkie czarne z czerwonymi akcentami, które bardzo lubię (jeden wystarczy), czy wszystkie na bransolecie, bo tak najlepiej kupować, bo pasek można dokupić taniej. To by było na tyle od laika.
 9. Ja bym jeszcze dodał do tego: 7. g-shock 8. racing/motorsport - panda na przykład 9. kostka
 10. Ten okrągły wyświetlacz ma coś w sobie, to na pewno.
 11. Kostkę mam, ale to już kolejny czarno-czerwony zegarek, więc chyba się jej pozbędę na rzecz czegoś zielonego, jest kostka z zielonym wyświetlaczem, ale już raczej nie do zdobycia, a to moja:
 12. Spoko się prezentuje, ja nie chciałbym wszystkich zegarków w podobnym kolorze, pilota mam czarnego z czerwonymi akcentami, divera srebrnego z niebieskim paskiem, więc pomyślałem, że g-shocka wezmę zielonego. W grę wchodzi jeszcze ten, bo też nie jest za drogi, a posiada termometr i kompas, tylko dlaczego te g-shocki takie duże są? Jest też taka wersja: Niezły jest jeszcze ten, no ale ponad 1000zł, czyli dwa razy tyle co ten wyżej, a to już dużo: A co do szkiełka mineralnego, wiadomo że bardziej się rysuje od szafirowego, ale najbardziej te wypukłe, w g-shockach jest trochę schowane.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.