Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

MichałZet

Użytkownik
 • Content Count

  358
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

5 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Dolny Śląsk

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Jeśli zegarek jest nowy to grey market. Czy może jest cos czego nie wiem?
 2. Mam Aqua Terrę od AD. . Bardzo podoba mi się ten werk i jeśli chodzi tutaj o kwestię gwarancji to rzeczywiście jest różnica, ale cenowo też. Nie wiem jak teraz, ale ponad rok temu w butiku Omegi był za 26000 zł. Egzemplarz o którym mówię jest jeszcze tańszy niż na chrono na innym portalu. Jak żyć...
 3. Koledzy, chciałbym kupić ten zegarek, ale mam pewne obawy, bo sprzedający ma kilka niezbyt zachęcających ocen. W grę wchodziłaby wysyłka niestety, więc trochę się waham. http://www.chrono24.pl/omega/constellation-globemaster-co-axial-new--id5711497.htm Wg opisu zegarek jest nowy, warto kupić? Gwarancja tylko pół roku od sprzedawcy. Może ktoś z Was oglądał?
 4. Cenię Eposa i sam posiadam, ale niezbyt rozumiem strategię marketingową. Chyba, że chodzi o liczbę gawiedzi, która powinna zobaczyć logo, ale chyba nie tak dobre firmy z tej branży powinny powinny budować wizerunek. Chodzi o sponsoring zawodów Drift Masters. Epos to nie G-Shock. Przyjemnie byłoby zobaczyć logo Eposa na zawodach jeździeckich, które są na coraz wyższym poziomie. Mamy również kilka klubów polo w Polsce. Tam pasowałby jak ulał. To przecież dość prestiżowe i eleganckie dyscypliny sportu. Nie chcę dyskredytować driftingu, bo każdy sport ma swoich fanów, ale nie podoba mnie się takie połączenie. Co do pana Lindy, jak najbardziej ok. Tymczasem dziś u mnie poniższy zegarek.
 5. W środku solidny VJ 7750. Rozmiar 42 mm i dość nietuzinkowa koperta jaką zastosował Epos w swoich kilku modelach. Przeszklony dekiel i wygrawerowany trzycyfrowy numer zegarka. Nie pamiętam ile egzemplarzy powstało, mam go bardzo długo. Reklamowany u Nas ze statuetką, być może ktoś jest w jej posiadaniu? Zdjęcie znalazłem kiedyś w sieci, nie jestem jego autorem.
 6. Bo to limitowana edycja sprzed ponad dekady. Właściciele chyba zadowoleni.
 7. Tissot Heritage 150th Anniversary Chronometer Limited Edition
 8. @quwoot, poczytaj forum, znajdziesz informacje jak to się dzieje, że zegarek automatyczny działa i świeci. Nie próbuj nawet jeździć na rowerze z nim, możesz uszkodzić mechanizm, który bardzo nie lubi wstrząsów. 1 sekunda na dobę to świetny wynik! Moja Omega Aqua Terra 8500 robi ok 3 - 5 sekund na dobę. Tutaj masz jakie wyniki musi mieć zegarek, aby otrzymał Certyfikat C.O.S.C. http://manufakturaczasu.pl/chronometr/ Żeby nie robić offtopic coś właśnie z C.O.S.C. od Tissota, czyli mój Tissot Heritage 150th Anniversary Limited Edition z tym pięknym logo.
 9. Zadzwoniłem dziś do butiku Omegi w Warszawie pytając o Globemastera. Nie wiedzą kiedy będzie u nich dostępny. Zawsze tak jest, że od premiery tyle czasu mija aż będzie dostępny w sprzedaży?
 10. Mieliście przyjemność oglądać, przymierzać Omegę Globemaster? Ona jest dostępna u Nas w sprzedaży? Jeszcze nie widziałem aby ktoś się nią chwalił tutaj, a bardzo podoba mi się kontynuacja legendarnej linii z tą tarczą, która zniknęła na dekady. Małe przypomnienie z Chronos24.pl: http://chronos24.pl/basel-2015-omega-globemaster/ Tutaj recenzja: http://chronos24.pl/test-recenzja-omega-constellation-globemaster-co-axial-master-chronometer-zdjecia-live-cena/ Ten materiał Omegi https://www.youtube.com/watch?v=WhoJJebj0Dc
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.