Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaratsu

Użytkownik
 • Content Count

  230
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

157 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Hobby
  Zegarki, whisky, samochody

Recent Profile Visitors

277 profile views
 1. Róż nie piłem, ale Maker's Mark mnie bardzo negatywnie zaskoczył. Ma jakiś specyficzny posmak, który mi bardzo nie odpowiada. Dobrze, że kupiłem sampla a nie butelkę. Za to w temacie Rare Breed nie będę oryginalny: to eksplozja smaków, świetny bourbon. Tylko po jakimś czasie to bogactwo może przytłaczać. Wypiłem prawie cała butelkę, a resztę przelałem na później. A trafiłem tutaj, bo skończyły mi się pomysły na daily. Ostatnio smakowałem wiele whisky, ale chciałbym poszerzyć horyzonty. Znacie jakieś wybitne rumy/brandy/calvadosy do 150 PLN? Odpowiedniki Rare Breed w swoich kategoriach?
 2. Podbiję temat, bo właśnie szukam i zależy mi na czasie. Spotkał się ktoś z tymi szczypcami w Polsce? Oczywiście nie do zastosowań profesjonalnych, wiec chodzi o tańszą opcję. Zdjęcie poglądowe.
 3. Dla mnie biały Spirit 40mm. Breitling też nawet fajny.
 4. Fzieki, znalazłem oba na CW nieco taniej. BTW maja tam tez końcówki SKX-a. Odezwal sie we mnie spekulant i myślę nad zakupem kilku sztuk
 5. Panowie gdzie znajdę i kupię w dobrej cenie zwykłego, podstawowego, czarnego/szarego żółwia SRP777 albo SRPC23? Czy ten zegarek jest jeszcze w ogóle dostępny w sprzedaży?
 6. No i żeby nie było, że tylko poważne filmy:
 7. A ja sobie robie maraton powtórek pierwszych filmów Johna Dahla. Wczoraj "Kill me again" z Killerem i Madsenem oraz moj ulubiony "Red Rock West" z Cagem i Hopperem. Bardzo fajny klimacik amerykańskiego południowego zachodu.
 8. Jakich powłok? Koperta stalowa bez pvd. Szlifowanie tylko od wewnątrz.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.