Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaratsu

Użytkownik
 • Content Count

  119
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

50 Bywa pomocny

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Hobby
  Zegarki, whisky, samochody

Recent Profile Visitors

132 profile views
 1. No tutaj cena +50% i podobno ciężko je dostać od ręki.
 2. Takiego szwajcarskiego Roamerka 975819 41 15 09 kupisz w PL do 1000 PLN.
 3. Black Bay Heritage 41mm? Spokojnie znajdziesz nówkę do 10k na Chrono24.
 4. Ciężko mi się na tym zdjęciu skupić na jego nadgarstku.
 5. Casio MTD-1053, MDV-106, Vistok Amfibia, Invicta Pro Diver i Festiny.
 6. A poza tym wielu z nas zmienia zegarki często. Przy takiej rotacji dobrze jest kupić jakiś model w super promocji, żeby potem odsprzedać go z minimalną strata, albo, niekiedy, nawet nieco zarobić. Wtedy przynajmniej żona mniej marudzi
 7. Podświetlana tarczą raczej zawęża krąg poszukiwań do Timexa z indiglo. Poszukaj w ofercie polskich sklepów internetowych. Bez indiglo w tej cenie kupisz spokojnie nowego Casio Duro. Ewentualnie chińskie wersje znanych diverów Seiko, Omegi i Rolexa.
 8. O to co teraz. No szkoda, bo faktycznie mieli fajna ofertę. GP to jednak pechowcy. Po ile chodziły JP na Ashfordzie? Ktoś kojarzy?
 9. Te chinskie firmy kradną zdjęcia i opisy. Zgłaszałem do Allegro już przynajmniej 20 przypadków takich kradzieży i zawsze ogłoszenia spadały. Warto napisać do tej polskiej firmy, żeby zgłosili te aukcje jako kradzież zdjęć. Oczywiście nie muszę chyba wspominać, żeby raczej na takie okazje z kraju środka uważać. Abstrahując od wątpliwej oryginalności można się jeszcze naciąć na dodatkowo płatny vat, cło i opłaty.
 10. Borealis wygląda świetnie. Fajny kolor.
 11. Kończą mi się daily dramy i pomyślałem, żeby spróbować czegoś z innej (hihi) beczki. Co polecacie do 100 PLN-ów z brandy lub rumów? Wiadomo, że można dostać za tą kasę Hennessy, albo Martell'a, ale może są lepsze brandy w których nie płaci się za apelację. Odnośnie rumów, to kupiłem niedawno Havana Club 7 i się mocno zraziłem. Mało smaku, bardzo delikatny i po pierwszym lepszym whisky smakuje jak woda. Czy wszystkie rumy tak mają? Czy po prostu poszukać starszego, albo innej marki? A przy okazji: kupował ktoś w Alkooutlecie?
 12. Niech Ci wyślę zdjęcie karty gwarancyjnej. Jak jest to gwarancja międzynarodowa, respektowana w Europie, a karta jest podbita pieczątka autoryzowanego sprzedawcy to powinieneś mieć gwarancję w Polsce. Jak nie jest podbita, to raczej każdy serwis się na Ciebie "wypnie".
 13. Z ciekawości wklepałem wszystkie wymagania w Chrono24 i wypluło właściwie tylko jedną opcję: Nomos Club Neomatik.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.