Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaratsu

Użytkownik
 • Content Count

  290
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

160 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Małopolska
 • Hobby
  Zegarki, whisky, samochody

Recent Profile Visitors

416 profile views
 1. Bez napinki, po prostu wolę aktualną sytuację w Polsce od tej z USA.
 2. O ilu takich sytuacjach w Polsce słyszałeś? Bo w USA to są takie akcje chyba co tydzień.
 3. No ok, ale w perspektywie powszechnego dostępu do broni trzeba się również spodziewać uzbrojonych włamywaczy, którzy wchodząc w nocy do czyjegoś domu mają przewagę elementu zaskoczenia. Poza tym widać jak kończą się w takim kraju problemy psychiczne, czy polityczne napięcia. Seriami ataków terrorystycznych na szkoły, miejsca kultu, albo deklaracjami politycznymi nagłaśnianymi bronią szturmową. Żyjemy w kraju, w którym ludzie wierzą w PLANdemię, depopulację zaplanowaną przez Gatesa, a kilka procent głosuje nawet na Konfederację. Ostatnie czego sobie życzę to uzbrojenie Polaków.
 4. Jakoś w USA od tej świadomości nie spadła liczba włamań i rozbojów. A wręcz stoją bardzo wysoko w rankingach włamań.
 5. Jak lubisz żółte paski, to jest jeszcze szwajcar z szafirem:
 6. A nie myślałeś o tym?
 7. Prościej się nie da. Indiglo, 40mm WR100, przyjemny pasek.
 8. Dzisiejszy wieczór w towarzystwie torfowego irlandczyka i jabłkowego francuza
 9. Czy znacie jakieś sklepy z alkoholem sprzedawanym wysyłkowo?
 10. Róż nie piłem, ale Maker's Mark mnie bardzo negatywnie zaskoczył. Ma jakiś specyficzny posmak, który mi bardzo nie odpowiada. Dobrze, że kupiłem sampla a nie butelkę. Za to w temacie Rare Breed nie będę oryginalny: to eksplozja smaków, świetny bourbon. Tylko po jakimś czasie to bogactwo może przytłaczać. Wypiłem prawie cała butelkę, a resztę przelałem na później. A trafiłem tutaj, bo skończyły mi się pomysły na daily. Ostatnio smakowałem wiele whisky, ale chciałbym poszerzyć horyzonty. Znacie jakieś wybitne rumy/brandy/calvadosy do 150 PLN? Odpowiedniki Rare Breed w swoich kategoriach?
 11. Podbiję temat, bo właśnie szukam i zależy mi na czasie. Spotkał się ktoś z tymi szczypcami w Polsce? Oczywiście nie do zastosowań profesjonalnych, wiec chodzi o tańszą opcję. Zdjęcie poglądowe.
 12. Dla mnie biały Spirit 40mm. Breitling też nawet fajny.
 13. Fzieki, znalazłem oba na CW nieco taniej. BTW maja tam tez końcówki SKX-a. Odezwal sie we mnie spekulant i myślę nad zakupem kilku sztuk
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.