Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Zaratsu

Użytkownik
 • Content Count

  339
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Zaratsu

 1. @mkl1 właśnie myślę o zamocowaniu tego sprzętu, żeby w rękach mieć kopertę, a szlifierka w np. imadle. Jak tutaj: A co do brudzenia, to pomyślałem, że użyję starego namiotu bezcieniowego i kawałka przezroczystej plexi, żeby ograniczyć syf, konieczność zakładania maski i okularów. Inspiracja od 0:10:
 2. @zadra chodzi mi raczej o usuwanie porysowanego antyrefleksu z szafiru. Do plexi mam Polywatch, a do głębszych rys faktycznie warto użyć wcześniej papieru. Co do kopert, to raczej chodzi mi o usuwanie rysek z powierzchni polerowanych, chociaż chętnie bym też poćwiczył i spróbował sił w odświeżaniu zmęczonych kopert. Czy do tego Parksida będą pasowały trzpienie Dremela 401 o średnicy 3,2mm? https://www.dremel.com/pl/pl/p/trzpien-401-v216
 3. Cześć, Coraz częściej mam ochotę samodzielnie spolerować jakieś drobne zarysowania z kopert, albo pozbyć się porysowanej warstwy antyrefleksyjnej ze szkiełka. Myślę o zakupie takiego taniego urządzenia w stylu Dremela: Jestem kompletnym laikiem i chciałem zapytać: 1. Czy to urządzenie posiada uniwersalne mocowania? Czy końcówki będą wymienne z systemów droższych producentów? 2. Jaki zestaw końcówek i past polerskich powinienem kupić, żeby dokonywać drobnych zabiegów na stalowych kopertach (usuwanie płytkich zarysowań)? Z góry dzięki za odpowiedź
 4. Zobacz na bazarku mojego Depth Charge. 40mm, szafir, ceramika, automat od Seiko i bardzo dobra bransoleta. Tylko trochę ponad budżet - 649 PLN. Nowy w foliach.
 5. Rado z mechanizmem Powermatic 80. Grupa Swatcha pozycjonuje tą markę na równi z Longinesem, więc w temacie prestiżu marki to będzie jeden z najlepszych "bang for buck".
 6. Hej Panowie, chciałem się dopytać o tego Recorda. Jak oceniacie go stylistycznie i pod kątem relacji wartość / cena przy założeniu, że kosztuje 5500 PLN (a nie katalogowe 9k)? 40mm i mechanizm z COSC z silikonowym włosem balansu L888.4
 7. Bez napinki, po prostu wolę aktualną sytuację w Polsce od tej z USA.
 8. O ilu takich sytuacjach w Polsce słyszałeś? Bo w USA to są takie akcje chyba co tydzień.
 9. No ok, ale w perspektywie powszechnego dostępu do broni trzeba się również spodziewać uzbrojonych włamywaczy, którzy wchodząc w nocy do czyjegoś domu mają przewagę elementu zaskoczenia. Poza tym widać jak kończą się w takim kraju problemy psychiczne, czy polityczne napięcia. Seriami ataków terrorystycznych na szkoły, miejsca kultu, albo deklaracjami politycznymi nagłaśnianymi bronią szturmową. Żyjemy w kraju, w którym ludzie wierzą w PLANdemię, depopulację zaplanowaną przez Gatesa, a kilka procent głosuje nawet na Konfederację. Ostatnie czego sobie życzę to uzbrojenie Polaków.
 10. Jakoś w USA od tej świadomości nie spadła liczba włamań i rozbojów. A wręcz stoją bardzo wysoko w rankingach włamań.
 11. Jak lubisz żółte paski, to jest jeszcze szwajcar z szafirem:
 12. A nie myślałeś o tym?
 13. Prościej się nie da. Indiglo, 40mm WR100, przyjemny pasek.
 14. Dzisiejszy wieczór w towarzystwie torfowego irlandczyka i jabłkowego francuza
 15. Czy znacie jakieś sklepy z alkoholem sprzedawanym wysyłkowo?
 16. Róż nie piłem, ale Maker's Mark mnie bardzo negatywnie zaskoczył. Ma jakiś specyficzny posmak, który mi bardzo nie odpowiada. Dobrze, że kupiłem sampla a nie butelkę. Za to w temacie Rare Breed nie będę oryginalny: to eksplozja smaków, świetny bourbon. Tylko po jakimś czasie to bogactwo może przytłaczać. Wypiłem prawie cała butelkę, a resztę przelałem na później. A trafiłem tutaj, bo skończyły mi się pomysły na daily. Ostatnio smakowałem wiele whisky, ale chciałbym poszerzyć horyzonty. Znacie jakieś wybitne rumy/brandy/calvadosy do 150 PLN? Odpowiedniki Rare Breed w swoich kategoriach?
 17. Podbiję temat, bo właśnie szukam i zależy mi na czasie. Spotkał się ktoś z tymi szczypcami w Polsce? Oczywiście nie do zastosowań profesjonalnych, wiec chodzi o tańszą opcję. Zdjęcie poglądowe.
 18. Dla mnie biały Spirit 40mm. Breitling też nawet fajny.
 19. Fzieki, znalazłem oba na CW nieco taniej. BTW maja tam tez końcówki SKX-a. Odezwal sie we mnie spekulant i myślę nad zakupem kilku sztuk
 20. Panowie gdzie znajdę i kupię w dobrej cenie zwykłego, podstawowego, czarnego/szarego żółwia SRP777 albo SRPC23? Czy ten zegarek jest jeszcze w ogóle dostępny w sprzedaży?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.