Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

OLASLOWIAK

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Szukam damskiego małego zegarka, w stanie bardzo dobrym, od razu do noszenia. Najlepiej złoty, na skórzany pasek. Będę wdzięczna za oferty Dziekuje!
 2. Bardzo dziękuje za rady! Odezwałam się w podanych wątkach i otrzymałam już kilka ofert od klubowiczów. znalazłam jeszcze taki egzemplarz, lekko ponad budżet Zobacz ofertę: ZEGAREK RAKIETA PAKETA BALTICA ZŁOCONA IDEAŁ https://allegro.pl/oferta/zegarek-rakieta-paketa-baltica-zlocona-ideal-9779917508?utm_medium=app_share&utm_source=facebook tarcza podoba mi się niesamowicie, ale czy wart tej ceny? no i znowu to rusek...
 3. Cześć! Chciałabym zapytać o ocenę poniższych egzemplarzy: 1. https://allegro.pl/oferta/zegarek-poljot-de-luxe-perlowy-zlocony-piekny-au20-9816552306 2. https://allegro.pl/oferta/zegarek-rakieta-paketa-baltica-zlocona-ideal-9779917508 3. https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-roxy-anker-zlocony-lata-60-70-piekny 4. https://allegro.pl/oferta/mir-piekny-zlocony-9473149182 Zakochana jestem w tej rakiecie i bardzo kusi mnie ta przepiękna tarcza, ale co ma w środku? Warto kupować? Ceny wydają się mocno wygórowane... Będę wdzięczna za radę Pozdrawiam!
 4. Szukam zegarka w swietnym stanie, okrągła złota koperta z białą/jasną tarczą, najlepiej z brązowym skórzanym paskiem (chociaż to wiadomo można we własnym zakresie). Budżet: max 500zl.
 5. Dzień dobry! szukam zegarka na prezent dla narzeczonego. Otrzymał on ode mnie niedawno od wymarzony zegarek Certiny (współczesny). Wiem, ze marzy mu się garniturowy zegarek ze złoconą kopertą i białą tarczą, na brązowym skórzanym pasku. Zainteresowałam się tematem zegarków vintage ponieważ kocham stare rzeczy i uważam, że mają duszę. Poszukuję więc zegarka do 500zł, złoty z białą kopertą. Pasek zawsze można zmienić na brązowy :) akutalnie na Allegro znalazłam kilka egzemplarzy w podobnym stanie zegarków Poljot. Wizualnie podoba mi się modernistyczna tarcza, ale nie przekonuje mnie ich radzieckie pochodzenie... 1. https://allegro.pl/oferta/poljot-wyjatkowy-egzemplarz-stary-zegarek-z-lat-60-9839847919?utm_medium=app_share&utm_source=facebook 2. https://allegro.pl/oferta/poljot-de-luxe-23-jewels-slim-60-e-9814906666?utm_medium=app_share&utm_source=facebook To samo tyczy się zegarków Mir. Wizualnie piękne ale jakoś ich pochodzenie mnie zniechęca. 1. https://allegro.pl/oferta/zegarek-radziecki-mir-18-kamieni-gwarancja-9834043443?utm_medium=app_share&utm_source=facebook Znalazłam piękny zegarek Roxy Anker, tutaj pochodzenie bardziej przekonujące bo to niemieckie dzieło. https://allegrolokalnie.pl/oferta/zegarek-roxy-anker-zlocony-lata-60-70-piekny Bardzo proszę o poradę. Może ktoś z forum ma jakiś egzemplarz na sprzedaż? Wizualnie powyższe zegarki są idealne. Chciałabym wiedzieć jakim firmom warto się przyjrzeć i od czego, mam nadzieje, warto zacząć kolekcje. Może moje negatywne nastawienie do zegarków radzieckich jest związane z brakiem znajomosci tematu? Bardzo proszę o poradę! Będę niezwykle wdzięczna! Ola
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.