Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Juliv

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  9
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Znaczy powiem tak nie znam się jakoś bardzo ale wydaję mi się że najbardziej taki zegarek powinien się podobać właścicielowi. I rozumiem że dobrze jak widać czas jaki przeminął na podstawie takiego zegarka ale zrobienie go tak faktycznie jakby był nowy też ma plusy.
 2. Szkiełko akurat jest mocno wypukłe. A na jakich stronach szukać starych zegarków? Olx, allegro czy są jakieś inne strony do tych celów?
 3. Czyli najlepiej poszukać wskazówek i je podmienić? Na pewno szkiełko też trzeba wymienić bo bardzo porysowane. A w jaki sposób odnawia się tak zniszczoną kopertę? A co z tarczą możliwe że kiedyś była biała choć ciężko określić.
 4. No to co mogę zrobić w takiej sytuacji jeżeli nie wiem nawet co to za model a tym bardziej jak znaleźć oryginalne części?
 5. No właśnie bardzo mi się taka podoba i w sumie dałabym ją do renowacji.
 6. Więc tak jestem w posiadaniu takiego o to zegarka po dziadku, mniej więcej z lat 50-60. Raczej nie podróbka bo dziadek był zegarmistrzem. Na tarczy jest napis DOXA a pod nim mniejszy napis ANTI-MAGNETIQUE. Ma czerwoną wskazówkę sekundnika oraz fluorescencyjne wstawki na wskazówkach. Ma 38mm tarcza ma kolor szampański, cyfry, wskazówki i koronka jest złota. Na deklu jest numer 60711 szukałam coś o tym w internecie niestety nic nie znalazłam. Może to numer seryjny. Aha jeszcze rozstaw między uszami to 20mm. Także jeżeli ktoś wie co to za zegarek to może napisać ile może być wart z jakiego roku jest. Dzięki
 7. Więc tak jestem w posiadaniu takiego o to zegarka po dziadku, mniej więcej z lat 50-60. Raczej nie podróbka bo dziadek był zegarmistrzem. Na tarczy jest napis DOXA a pod nim mniejszy napis ANTI-MAGNETIQUE. Ma czerwoną wskazówkę sekundnika oraz fluorescencyjne wstawki na wskazówkach. Ma 38mm tarcza ma kolor szampański, cyfry, wskazówki i koronka jest złota. Na deklu jest numer 60711 szukałam coś o tym w internecie niestety nic nie znalazłam. Może to numer seryjny. Aha jeszcze rozstaw między uszami to 20mm. Także jeżeli ktoś wie co to za zegarek to może napisać ile może być wart z jakiego roku jest. Dzięki
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.