Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

arkadio173

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    1
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Hejka, mam prośbę. Stałem się posiadaczem Błoniaka, wiem że nie jest oryginalny bo posiada tarczę warszawską i dekielek też chyba nie oryginał ale moje pytania dotyczą reszty. Czy oryginalne są wskazówki, koronka i mechanizm (choć ten wydaje się być ok). I jeszcze jedno czy ta warszawska tarczka to może być z epoki, czy to współczesny wytwór? Będę bardzo wdzięczny za każde merytoryczne info. Hejka, mam prośbę. Stałem się posiadaczem Błoniaka, wiem że nie jest oryginalny bo posiada tarczę warszawską i dekielek też chyba nie oryginał ale moje pytania dotyczą reszty. Czy oryginalne są wskazówki, koronka i mechanizm (choć ten wydaje się być ok). I jeszcze jedno czy ta warszawska tarczka to może być z epoki, czy to współczesny wytwór? Będę bardzo wdzięczny za każde merytoryczne info.
  2. Hejka wszystkim, mam na imię Arek. Temat zegarków jest niezwykle ciekawy i wciągający dlatego tu jestem Posiadam dwa nowożytne zegarki marek: Luminox i Davosa oraz vintageowego polskiego Błoniaka - starocie coraz bardziej mnie kręcą.... Pozdrawiam forumowiczów i życzę szczęśliwego Nowego Roku.
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.