Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

astrogator

Użytkownik
 • Content Count

  274
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Kraków
 • Hobby
  rozległe

Recent Profile Visitors

618 profile views
 1. nie ustawi?? jeszcze statusu

 2. Mariusz,jeśli Ci się sprzykrzy niebieska rakieta kwarc telewizor, to chętnie odkupię
 3. Szymek Lipiński i Telekom, w mojej galeryjce do obejrzenia są dwie tego typu automatyczne zarie damskie w chromie.Telekom, w galeryjce znajdziesz też modele sportowca, a nie są to wszystkie, jakie zmajstrowano.
 4. Z biegaczy mam kilku.Ale pływaków jest bardzo mało, zdobycie tego modelu zabrało mi trochę czasu.
 5. Jan - moskwa super.A wiesz może co oznacza to logo na mołni?(mam damską amfibie z takim logiem)
 6. Robert - gratuluję tak rzadkiego modelu i to w takim stanie! p.s zapełniłeś tą trzecią gablotkę? [z tego co pamiętam miałeś zrobione trzy okienka, a ostatnio jak pokazywałeś dwa były pełne]
 7. Teraz to już nie wiem, czy były takie pobiedy, czy też może to tylko składak z tarczą pobiedy.Jan, jaki masz mechanizm w tym zimie?W mojej (moim?) jest mech 2602 Co do pasków, to mam kilka punktów, które odwiedzam, ale są to w większości wyroby REDY, lub paski samodzielnie przystosowywane (n.p. szycia).Przyznaję, że poszukiwanie odpowiedniego paska zajmuje mi czasem sporo czasu. Zaś co do chromowania w ogólności, to nie zakładam kupna zegarków celem ich leżakowania , wszystkie są gotowe do noszenia, co czynię skwapliwie korzystając z różnorodności.Stąd wszystkie mają paski i jeśli stan koperty jest niezadowalający, nie waham się zafundować im liftingu, choć możliwe, że w oczach innych tym sposobem tracą charakter i nie są oryginalne.
 8. Na ul.Basztowej koło Lotu.Co do ceny to musisz się dogadać, ja tam dużo zegarków robię więc mam taniej. Nie jest to jakaś wielka kwota.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.