Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przemasso1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący
 1. Dzień Dobry, Przeglądam ofertę zegarków DOXA i nasuwa mi się jedno pytanie. Dlaczego te zegarki są tylko i wyłącznie w Polskich sklepach? Na żadnych zagranicznych portalach z zegarkami takie modele jak te popularne w Polsce nie występują. Nawet na oficjalnej stronie Doxy, reklamowane są jedynie legendarne SUB'y. Czy ja czegoś nie wiem? Może ktoś jest w stanie rozjaśnić mi ten temat
 2. Zakupiłem Nie będę zdradzał co, ale pochwalę się jak przyjdzie. Podpowiem, że automat z jomashop.
 3. Portugal po kilku latach użytkowania Działa niezawodnie.
 4. Tak, wliczam to. Z cłem i watem to i tak wychodzi sporo poniżej 2 tysięcy. Bliżej 1,5k.
 5. A co sądzicie o marce Frederique Constant? Wpadły mi w oko kwarce. W Polsce ceny grubo ponad 2 tysiące, ale ze stronki ashford, z której forumowicze kupują inne marki, i znalazłem np. taki 5mm grubości. Pod koszulę z mankietem chyba idealny. https://www.ashford.com/frederique-constant/fc-220nv4s5.html
 6. Hmmm. Orient stary wyglądają bardzo interesująco. Chyba wrócę do tematu japońskich zegarków w tej cenie A Tissot Le Locle np. będzie spełniał moje wymagania ?
 7. Witam Poszukuję zegarka na uroczystości formalne do koszuli z mankietami w przedziale do 2tys. złotych. Zegarek musi być stosunkowo cienki, najlepiej z wypukłym szkiełkiem. Proszę o podanie propozycji jaki zegarek mógłby to być. Rozglądałem się kiedyś za Orientem bambino bądź automatic, ale wolałbym chyba coś ze znanych europejskich marek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.