Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

przemasso1

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  11
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

10 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. JEST Jeszcze tylko ładny pasior muszę dobrać.
 2. Dzień Dobry, Przeglądam ofertę zegarków DOXA i nasuwa mi się jedno pytanie. Dlaczego te zegarki są tylko i wyłącznie w Polskich sklepach? Na żadnych zagranicznych portalach z zegarkami takie modele jak te popularne w Polsce nie występują. Nawet na oficjalnej stronie Doxy, reklamowane są jedynie legendarne SUB'y. Czy ja czegoś nie wiem? Może ktoś jest w stanie rozjaśnić mi ten temat
 3. Zakupiłem Nie będę zdradzał co, ale pochwalę się jak przyjdzie. Podpowiem, że automat z jomashop.
 4. Portugal po kilku latach użytkowania Działa niezawodnie.
 5. Tak, wliczam to. Z cłem i watem to i tak wychodzi sporo poniżej 2 tysięcy. Bliżej 1,5k.
 6. A co sądzicie o marce Frederique Constant? Wpadły mi w oko kwarce. W Polsce ceny grubo ponad 2 tysiące, ale ze stronki ashford, z której forumowicze kupują inne marki, i znalazłem np. taki 5mm grubości. Pod koszulę z mankietem chyba idealny. https://www.ashford.com/frederique-constant/fc-220nv4s5.html
 7. Hmmm. Orient stary wyglądają bardzo interesująco. Chyba wrócę do tematu japońskich zegarków w tej cenie A Tissot Le Locle np. będzie spełniał moje wymagania ?
 8. Witam Poszukuję zegarka na uroczystości formalne do koszuli z mankietami w przedziale do 2tys. złotych. Zegarek musi być stosunkowo cienki, najlepiej z wypukłym szkiełkiem. Proszę o podanie propozycji jaki zegarek mógłby to być. Rozglądałem się kiedyś za Orientem bambino bądź automatic, ale wolałbym chyba coś ze znanych europejskich marek.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.