Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...

mtshds

Nowy Użytkownik
  • Content Count

    3
  • Joined

  • Last visited

Community Reputation

9 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

  1. Panowie, szukam modelu Aikon AI6008-BRZ01-420-1, takiego jak ma kolega @lort Gdyby komuś wpadł gdzieś w oko to proszę dajcie znać. Jakiś czas temu był na chrono, ale już nie ma. @evilym moim zdaniem 42 siedzi. Która wersja kolorystyczna podoba Ci się bardziej?
  2. Kolego @lort skąd zamawiałeś ten pasek? Mam jeszcze pytanie odnośnie koloru tarczy w Twoim egzemplarzu. To ten sam co w standardowej niebieskiej wersji AI6008-SS002-430-2, czy kolory różnią się? Zastanawiam się jeszcze nad opcją z szarą (antracytową?) bądź też brązową tarczą, aczkolwiek nie wiem jakie inne kolory paska pasowały by do tych wersji, no i czy będzie to pasować do ubioru. Na zdjęciach nie widać zbytniej różnicy, miał ktoś okazję widzieć na żywo jak się prezentują?
  3. Witam szanowne grono Jestem Mateusz. Od jakiegoś czasu buszuję po tym zacnym forum. Sporo się już dowiedziałem, aczkolwiek wiem, że tylko "liznąłem" temat. Przymierzam się do swojego pierwszego zegarka. Trzymajcie kciuki Pozdrawiam serdecznie!
×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.