Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

Gozdziu32

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  8
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Chińczycy nie podrabiają tej białej instrukcji, ale dla pewności poproś o zdjęcie z podświetleniem gdyż w podróbce jest żółte podświetlenie w oryginale białe. Możesz też zapytać o stoper gdyż w podróbce wskazówka jest zwyczajnie przyklejona i nie działa. Na pierwszy rzut oka wygląda jak oryginał.
 2. Pany i Panie Taki okaz limitowanej wersji goldfinger swatch-a ukazał mi się do kupna. Oryginała czy nie ? Co myślicie ? Ma to jakąś wartość powyżej 1k PLN?
 3. Witam ! Chciałbym zapytać czy można osądzić ten zegarek jako autentyczny ? Zdjęcia poniżej, niestety nie mam fotki mechanizmu. Pozdro
 4. Dziekuje wam koledzy za opinie, Certina zakupiona Pochwale się w odpowiednim dziale jak będzie na miejscu.
 5. Myslałem, że adriatica jest niby tym zegarkiem wyżej w hierarchii. Dziekuje za otwarcie oczu Bardzo ciekawa propozycja @Petru23 Dzieki, poczytam i także rozważe.
 6. Hej ! Forum przeglądam już od dłuższego okresu i szczerze fascynuje mnie świat zegarków. Wreszcie udało się uzbierać sumę 2000zł do której poszukiwać będe wymarzonego zegarka. Szukam czegoś na bransolecie koniecznie całej w srebrnym połysku. Z napędem automatycznym, fajnie jak był by datownik ale nie jest to mus, najlepiej szwajcarski. Zegarek będzie używany raczej weekendowo/okazyjnie. W oko wpadła m taka Adriatica. https://www.zegarek.net/zegarki-adriatica/zegarek-a8309.5113a?gad_source=1 Co o niej sądzicie ? To dobry wybór ? Może jakieś propozycje w takim stylu koperty ? Czy da się ugrać jakiś rabat (ten z maroko) lub jest jakiś sklep w którym można się na forum powołać ? Jednocześnie jest to mój pierwszy post, więc witam was wszystkich ✋
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.