Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ralf58

Użytkownik
 • Content Count

  472
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

225 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

479 profile views
 1. Do tego bez datownika - ideał!
 2. Również głos na Ball FE (czarny lub biały) - gwarantuje, że będziesz zadowolony, spełnia wszystkie oczekiwania.
 3. Dołóż jeszcze z 500 pln i poluj na używany Ball Fireman Enterprise. Może i będziesz miał dylemat z mało rozpoznawalną marką ale wierz mi - nic bardziej uniwersalnego, lepiej wykonanego i wygodniejszego na Twój nadgarstek nie znajdziesz.
 4. Ja wiem ja wiem - wariacja VC na temat Speedmastera w automacie! Co wygrałem?
 5. Zdaje sobie sprawę, że to prowizorka. Ponoszę i zobaczę co dalej
 6. Albo zajrzyj do naszej rodzimej Vratislavii - model Klingert
 7. Czy ktoś próbował dobierać zapięcie motylkowe do naszych manometrów?
 8. Koledzy, chciałbym zamontować w swoim skx 6r35. Znalazłem taki sklep: https://www.8ttshopping.com/p/?iid=184503977&pr=80.99 Waszym zdaniem ok czy jakiś fake?
 9. Nie zgodzę się - siłą marki jest fakt, że jej miłośnicy mają swój udział w finalnym kształcie projektu. Natomiast jeśli VC będzie chciała wyjść szerzej to prezentowanie projektów wcześniej nie będzie miało znaczenia dla masowego klienta.
 10. vostok-watches24.com nie znałem - dzięki za podpowiedź.
 11. Vratka to zawsze dobry wybór. Ewentualnie możesz u chińczyka spojrzeć na Seagull 1963 - jak lubisz większe to w rozmiarze 40.
 12. Wszystko zależy od tego do kogo ma być kierowany produkt. Jeśli do wąskiej grupy odbiorców to ok natomiast jeśli marka ma ambicje pójść szerzej to zaryzykuję twierdzenie, że 90% użytkownikom jest bez znaczenia jaki w środku jest mechanizm poza stwierdzeniem czy to automat czy kwarc...
 13. Koledzy, posiadam Neptuna jak niżej. Jest to mój zegarek na wyjazdy, typowy wakacyjniak. Chciałbym w nim wymienić bezel na taki z wkładką 12H. Na meranom jest jeden czarny, który będzie pasował do koperty (960) niemniej mam obawy czy czarny bezel w poniższym projekcie siądzie wizualnie: https://meranom.com/en/amphibian-classic/bezels/black-universal-bezel-12-hour.html Czy kojarzycie bezel uniwersalny, na którym mógłbym swobodnie zmieniać wkładki, ale który wejdzie na tą kopertę? Szerokość bez koronki to 39.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.