Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ralf58

Użytkownik
 • Content Count

  227
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

13 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

178 profile views
 1. To może 2 wersje zegarka jeden z logo drugi bez i kupując jeden drugi dostajesz gratis
 2. To do mnie kompletnie nie gada - jakby tarcza miała wadę produkcyjną. A może tak jak u Krzyśka - zamiast indeksu na godz 9 delikatny napis Vratislavia Conceptum? Wtedy już bez napisu na dole.
 3. O tako tarcze nic nie robiłem na kanapie warto było! W końcu mój upragniony burgund. A może 100 szt granatu, 50 burgundu i 50 czarnego? Bo zgodzę się, że granat będzie jednak pierwszym wyborem dla większości.
 4. Oba super ale wersja 2 wygrywa. A ten... no... A burgund?
 5. Marcin czy to oznacza, że jak ktoś kupi powiedzmy zielony to może się z Tobą dogadać na dokupienie samej niebieskiej tarczy? Bo rozumiem, że jest 200 niebieskich, do których dorobiłeś później inne kolory?
 6. Zdjęcie jak zwykle słabe, ale coś tam widać
 7. A burgund?? Jeszcze jedno - a gdyby przerobić wskazówkę sekundową tak, żeby na końcówce było logo vc? Wskazówka w typie Ball Fireman albo Krzyśka.
 8. Skoro pierwsza to jak wrażenia?
 9. Ball zakupiony - leży na ręce jak przyklejony! Idealna dla mnie wielkość i profil uszu jak się okazało. Jestem bardzo zadowolony z zakupu PS. Mam potwierdzenie, że 48mm l2l jest to dla mnie max.
 10. 38 - 39 mm Szlif słoneczny Indeksy koniecznie nakładane Kolor tarczy - proponuję 2: ciemny burgund i perłowy A tak dla odmiany - a może zamiast typowych indeksów postarać się o tryt? Będzie wtedy cienko, minimalistycznie i ciekawie. Pytanie ile drożej?
 11. Jaki to model Hamiego?
 12. To jeszcze zupełnie coś innego ale też polskie i też Moto - Vratislavia Retrosport - dostępne będzie na przełomie roku.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.