Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

avid

Użytkownik
 • Content Count

  111
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław
 1. avid

  Wybór pióra.

  Od 10 lat mam MontBlanca i zero kłopotów (przyznaję - nie bardzo używany, w codziennej pracy to te śmieszne acz skuteczne długopisy żelowe). Pióro jest rewelacyjne, dystyngowane, dobrze wyważone i ergonomiczne. Kaska jednak inna..wiem... Może jednak wart coś zrobić dla swojego ego ?
 2. Mam XC60 od roku, z silnikiem 2,4 (400Nm), automat. 4x4, cena katalogowa (z moim wyposażeniem) 220 tys. Kupiłem w salonie we Wrocku za 180. Poprzednie miałem Outlandery (też salonowe, wymiana po 3 latach bo to wszystko w leasingu). Komfort jazdy, osiągi - rewelacja jak na SUV`a w tej klasie. Outlandery miały zdecydowanie więcej przestrzeni w środku, ale bym się teraz nie zamienił.
 3. Tudor. Argumenty zostały już wypowiedziane przez Kolegów
 4. Nie Jestem lek - wet. Natomiast uwielbiam rasę i "od zawsze"mam boxery. Mój komentarz nie miał na celu urazić Cię
 5. Mam szczękę na wysokości kolan!!! Kawał niesamowitej roboty. Gratulacje .
 6. To zdjęcie szczeniaka - trudno więc wyrokować na temat proporcji. To się zmienia, tym bardziej, że dopiero 2 letni boxer ma wszystko ukształtowane. Masz jednak absolutnie rację to piękny pies. Jestem wielbicielem tej rasy. Z twoich postów wynika, że masz wiedzę i dobre oko. Gratuluję Pozdrawiam i jakby co to proszę o priv.
 7. Ciekawa opinia.... Suczki mają problemy ze skórą....uszami.... Mam troszkę doświadczenia, od nastu lat wykładam pewne rzeczy z medycyny weterynaryjnej i jestem ciekaw kto Ci naopowiadał takich bzdur. Może to to mój były student/studentka? Proszę o priv. Hmmm.... Mam 4. boxera. Jeśli byś poczytał dlaczego ta rasa została stworzona i z jakich ras (bo to rasa wymyślona przez człowieka, "hybryda") pewnie byś tego nie napisał. Dla jasności - jestem lekarzem weterynarii i pewne rzeczy wykładam na uczelni. Od 20 lat - mam więc również pewne doświadczenie i (przepraszam, nie jestem zarozumiały) tytuły Jeśli nie miałeś styczności z rasą to nie oceniaj proszę. Bardzo na to wyczulam swoich studentów. Pozdr
 8. avid

  Nie jest OK....

  Dokładnie TAK!!! Wystarczy przeczytać przepisy. Każdy inny komentarz jest zbędny. Tu nie chodzi o politykę tylko o przestrzegania prawa. Kolumna MUSI mieć sygnały wizualne niebieskie i czerwone oraz dźwiękowe. Kierujący KOLUMNĄ (sic!) o tym nie wiedział?!
 9. Masz rację. Ale czy to musi być nówka? A może leasing na firmę? (nie bankowy - dealerski na 2 lata, potem oddajesz i tego samego dnia wyjeżdżasz nowym itd...) Oczywiście wybór zależy od tego kto wpłaca kasę . Ja (oczywiście bardzo subiektywnie) mam wiele pretensji do włoskich i francuskich... (miałem, jeździłem)... Może więc japończyk?
 10. Nic nie umniejszając markom - może wizyta w VOLVO? MITSUBISHI, TOYOTA ? Duży bagażnik Giuliety? Hm... To raczej żart. Fiat? Może, nigdy nie miałem - nie wiem. Fiat i Alfa to jak VW i Seat, Skoda itd...(jeden właściciel). Mam kontrahenta z Włoch i jak mi mówi, że zaraz coś zrobi to znaczy, że mam poczekać z jakieś 3 dni. W tej klasie i cenie wybór raczej nie jest duży.
 11. Bez obrazy nikogo. Lorus i Timex to troszkę zegarkowe zabawki. Sam mam Timex Expedition i używam go do lasu na polowania i spacery z psem. Potem zakładam inny. Sprawdza się - podświetlanie tarczy, bateria długo działa... pomyśl o ZEGARKACH, a nie o zegarkach. Tych z tykającym serduszkiem/wnętrzem... To jak pytanie o zakup samochodu - do czego mi jest potrzebny, jak go będę użytkował, jaki mam budżet. Dla mnie 150 zł to max.
 12. Wypełnione - wysłane. Powodzenia . Szkoda, że doktorat robiłem na wirusach i nie mogłem korzystać z tak fajnego narzędzia jak ankieta .
 13. Nie zgodzę się... Mam (co prawda inne modele) i Epos`a i Davos`ę - "na żywo" wyglądają super! Glycine - zacna marka, ale żeby od razu tak deptać adwersarzy?
 14. avid

  ...

  A może coś takiego? http://www.chrono24.pl/ulyssenardin/ceny-zegarkow--new.htm... Znajdziesz tam przynajmniej 3 jakich szukasz (no, może 3 tys droższe...) Ja wolę paski w zegarkach - ale przecież zawsze możesz zamienić na metal
 15. Może to niewłaściwe miejsce, ale mam nadzieję, że MOD mi wybaczy Bardzo dziękuję Oficjalnemu Dystrybutorowi, a personalnie Panu Pawłowi Sobocie (TIK-TAK) za bezinteresowne i skuteczne rozwiązanie moich problemów z zegarkiem znajdujących się w ich ofercie. Zegarek był po terminie gwarancji i z całą pewnością defekt wynikał z mojej winy, a jednak Firma podeszła do tego w sposób bardzo profesjonalny i świadczący o dbałość o klientów. Jeszcze raz dziękuję.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.