Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Satou

Użytkownik
 • Content Count

  31
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Gliwice
 1. Satou

  Policzmy MONSTER'y

  176 od jakiegoś miesiąca...
 2. Wraca mąż do domu i od progu woła do żony: - Rozbieraj się i do łóżka! Żona nieco zdziwiona, 20 lat pożycia i nigdy się tak nie zachowywał... Zaciekawiona wyskoczyła z fatałaszków i do wyrka. Mąż też raz-dwa pozbył się ubrania, wskakuje do łóżka, nakrywa żonę i siebie kołdrą, razem z głowami i pokazuje: - Patrz! Zegarek kupiłem! Fluorescencyjna tarcza!
 3. Przecież z Tuska też się pośmiać możemy...
 4. OT Nie sądziłem, że tutaj tylu miłośników prozy Łysiaka... Miłe zaskoczenie... Polecam: TVP KULTURA - Teatr telewizji: „SELEKCJA cz. 1”, scenariusz Waldemar ŁYSIAK - 6 maja o 20.25 Pozdrawiam.
 5. Łysiak - Lider Fleming - Dr No Pratchett - Diggers na podstawie filmu - Sweeney Todd A co polecam ? Exupery - Twierdza
 6. Mam białą bestię :mrgreen: prawie garniturowiec :wink: Zdjęć nie mam porządnych, tych Sony Ericsonowych to nawet ja nie lubię oglądać... :oops: Co do "wszyscy mają" ja Samuraje widuje tylko na forum, mój ma numer 500 214 więc aż tak wielka ilość to nie jest Pozdrawiam.
 7. Trochę politycznych... ale na czasie... - Czym się różni wyborca PO od okna? - W okno nie da się wcisnąć tyle kitu. Po wygranych wyborach Tusk spowiada się Dziwiszowi; Tusku: Księże Kardynale, zgrzeszyłem. Oszukałem wyborców! Dziwisz: I co uwierzyli. Tusku: Tak Dziwisz: Synu to nie grzech to CUD! Po czym poznać, że przekroczyłeś Polsko-Niemiecką granicę? Odpowiedz: Gdy ryje świń coraz bardziej stają się podobne do Tusku, to jest to nieomylny znak, ze jesteś już w niemczech. Szef TVN zarządził dziś rano odprawę i mówi do dziennikarzy: "Już po wyborach. Przez dwa lata waliliśmy w rząd. Nie może tak dalej być. Jesteśmy elegancką, kulturalną, inteligentną i przyzwoitą telewizją na poziomie. Od dziś krytykujemy opozycję!"
 8. Z tego co mi wiadomo PiS już nie rządzi, teraz oczy wszystkich skierowane są na "cuda" Tuska... Żeby nie było że OT... Pyta dziennikarz przechodnia: - Co pan dostał na święta? - Urodziło mi sie dziecko. - No musi być pan szczęśliwy - Niezupełnie... - A dlaczego? - Bo żona złożyła się na prezent z sąsiadem. Przychodzi blondynka do sklepu z butami: - Proszę pastę do butów. - Jakich? - Numer 37. Koleś przychodzi (ujarany) do panny. Wchodzi calusy ble ble .... Ona mu mówi że musi się wykąpać i mówi żeby usiadł na kanapie i poczekal na nią, bo idzie lazienki ... No wiec tak sie stalo Po 10 min zachciało mu się kupe ; tak ze nie mógł wytrzymać !!! Zobaczył psa siedzącego ... dlugo nie myśląc zesrał się obok psa i pomyślał że zwali na psa. Panna wychodzi z kapieli patrzy sie SZOK !!! Panna: Co to jest ?! Koleś: Pies się zesrał Panna: Pluszowy !? W szkole nauczycielka zadaje dzieciom pytanie: - Drogie dzieci, powiedzcie mi proszę, kim chciałybyście być w przyszłości? - Ja chcę być handlowcem - odpowiada Michał - A co robi handlowiec? - pyta się nauczycielka. - Sprzedaje towary. - No dobrze, a inne dzieci.. - Ja chcę być pielęgniarką, bo ona opiekuje się chorymi ludźmi - odpowiada Marysia. - Ja chcę być stewardessą, bo ona lata po całym świecie - mówi Ania. - Ja chcę być kucharzem, bo on gotuje pyszne jedzenie - mówi Andrzejek. - A ty Jasiu, kim chcesz być? - pyta się nauczycielka. - Ja chcę być seksuologiem - odpowiada Jaś. - O, to bardzo interesujące. A czy wiesz co on robi? - Rozwiązuje problemy seksualne. - Czy możesz to nam wyjaśnić? Chyba nie rozumiesz, co to znaczy. - Oczywiście, że mogę. Po prostu proszę odpowiedzieć na moje pytanie. Idą trzy kobiety ulicą i mają lody. Jedna z nich liże, druga gryzie, a trzecia ssie. Która jest mężatką? - Myślę... może... ta, która ssie - odpowiada nauczycielka. - ?ąle! Ta, która ma obrączkę. A to, co pani odpowiedziała to jest właśnie seksualny problem. Pozdrawiam.
 9. Satou

  Jest okej

  Aaaaaa wykształcenie prezydenckie... No nie mogę...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.