Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

KOPA76

Użytkownik
 • Content Count

  157
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

KOPA76 last won the day on February 17 2020

KOPA76 had the most liked content!

Community Reputation

173 Entuzjasta zegarmistrzostwa

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Krypto leci gielda leci pieniadz sie umacnia ja czekam na recesje I wtedy my bedziemy decydowac w ktorym AD wydac kase I jeszcze z rabatem I calusem w d..e ,a nie na odwrot ja do ten pory bylo.Czego sobie I wszystkim zycze.
 2. To akurat rozumiem, jak robisz 70 - 60 % na kamieniu to oczywiste , ze zachecasz klijenta aby wrocil do sklepu bo moze Halina zachce kolczyki I nastepna stowa peknie .Dziwi mnie tylko to ,ze dopiero teraz do tego doszedles. Przeciez liczy sie tylko interes a nie czy ktos kogos zna.Zwlaszvza w Hameryce.
 3. No bo chyba tak powinien funkcjonowac zdrowy rynek a nie jak za komuny , nie wiem nie na i nie bedzie .
 4. Tak sie zastanawiam , ilu zostanie przy Rolexie ( rolecie) gdyby okazało sie , ze faktycznie bańka pękła i cena spadła by ponizej AD.Dalej pasja czy kalkulacja?
 5. Zgadzam sie.116520 zawsze mi cos wypadalo i zegarek mi uciekał.Pepsi żal bo wygodny i wciąż mi sie podoba tyle ze golas a Daytona z papierami.Chyba , ze poczekać bo cos sie dzieje na rynku , mówią korekta ale to moze bardziej sie poglebiac. Tak mi sie wydaje.
 6. A ja wciąż sie bije z myślami czy Milgausa i pepsi nie machnąć za Daytone 116520.
 7. Czy jest wyraźna różnica między wskazowkami ?Nigdy nie miałem okazji porownac na żywo? A platyne masz?
 8. Tu nie chodzi o wolnosc tylko tak ja k savoir-vivre które jest kompletnie obce amerykanom , bo nawet jeść nożem i widelcem nie potrafia tak sushi jak i chleb tez mozna szamac widelcem.Bo wolność , do czego wciąż sie nie moge przyzwyczaić .ps.Pamietam jak na uroczysta komunie mojej córki szwagra syn przyjechał do kościoła w bluzie dresowej z kapturem .Wolny kraj.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.