Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

demon

Użytkownik
 • Content Count

  380
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Za twoimi plecami.
 • Hobby
  Tak to byłem ja.
 1. demon

  Nóż

  Ja również nie miałem Piki osobiście, ale czytałem wyłącznie pozytywy. Pika II na All... widziana była ostatnio ;-) za 99,- zł . Moim zdaniem oferta warta rozważenia.
 2. demon

  Nóż

  byniek - jeszcze raz dzięki. edit: prośba o foto "haka do patroszenia" ;-)
 3. demon

  Nóż

  M-tech to Qpa. "Zagięty" - przyłączam się od opinii - cholernie niepraktyczny.
 4. Wygląda super ... hmmm ... nie sądzicie, że Omega Speedy (sporo się o niej pisze ostatnio na forum ;-) ) i "te" Seiko wyglądają jak bracia cioteczni ? EDIT: "Pstrokaty" i piękny ... ...
 5. Zawsze do usług Piękna ta Bycza Głowa ... foto mechanizmu jest "możliwe' ?
 6. służy - ale zapomniałem do czego
 7. demon

  Nóż

  Stale 154 CM i ATS-34 uważa się powszechnie za jedne z najlepszych (słowo worek) "zwykłych" stali nożowych. Stale te nie są nierdzewne ale w zasadzie odporne na głęboką rdzę. Może się czasem pojawić delikatny rudy nalot (plamka, kilka kropek) - zazwyczaj bardzo łatwy do usunięcia np. szczotką i pastą do zębów. Stale 440 C i AUS 8 różnią się odrobinę od w/w gorszym trzymaniem ostrza - za to większą odpornością na korozję i niższą ceną. Jest jeszcze jedna popularna stal leżąca "po środku" tych dwóch grup - VG-10. Równie istotna jak rodzaj stali jest jakość obrobki termicznej. Tego niestety nie da się w żaden sposób ustalić "naocznie" - wyjdzie w trakcie użytkowania - albo w laboratorium :-D Firma Benchmade słynie z dobrego hartowania noży, a niejaki Paul Bos uchodzi za guru "hartowników". "Macza palce" głównie w nożach Bucka - choć nie tylko. http://nozyk.org/index.php?option=com_cont...1&Itemid=82 Gdybym miał wybierać ... wszystko kwestia ceny ;-)
 8. demon

  Nóż

  :shock: :shock: :shock: Klod, mały, gruby, nieporęczny ... ale prześliczny. Kur... poprostu cudo.
 9. demon

  Nóż

  Było, było ... to egzemplaż czysto kolekcjonerski ... Ps. Chcialbym zobaczyć kogoś kto takim nożem wino odkorkowuje :-D
 10. seth11 - łamiesz mi serce ! Mam identycznego 2 tygodnie i bransoleta bardzo mi się podoba ! :evil: Wiadomo, że nie jest to jakieś cudo za setki $ ale jak na fabryczną ... całkiem ok. Ps. Chcesz się jej definitywnie pozbyć ? Daj znać na priv może będę mógł pomóc
 11. demon

  Nóż

  hehehe Szatan poprosił o przysługę więc kusimy ;-)
 12. demon

  Nóż

  Hehehe szkoda, że jeszcze Corela nie mozna zainstalować. Byłby dla mnie komplet :-D Bo to i nóż i z zegarkami ma dużo wspólnego i jeszcze rysuje :-D Wenger produkuje również taki minimalistyczny scyzoryczek: okładki (anodyzowane aluminium), ostrze i "ostrze do zegarków". Bradzo często z reklamą na okładkach widziałem RADO i zdaje się Festina (Certina ?). EDIT: michalop - pozwoliłem sobie zacytować twojego posta łącznie z fotkami na forum "nożowym" mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko temu. Ale jeżeli masz to również nie ma sprawy - usunę cytat.
 13. demon

  Nóż

  A może wrzucisz zdjęcie "rozkraczonego" ? PS. Wenger produkuje scyzoryki zegarmistrzowskie - ale szczerze mówiąc nie wiem czy są w Polsce dostępne. Kiedyś widziałem na aukcji, kosztował ok 30 zł. Nie kupiłem z powodow bardzo banalnych (chwilowy brak płynności finansowej ;-) ). Czasem się "smucę" - a czasem cieszę - prawdopodobnie gdybym kupił ucierpiałby zegarki :-D Bezpieczniej jednak (w moim przypadku) obserwować mechanizm przez szklany dekiel (albo wcale).
 14. demon

  Tatuaże

  Mie wiem, czy on pisuje programy - raczej zajmuje się obsługą, serwisem sieci i sprzętu. Może informatyk nie jest najlepszym słowem ale innego nie mogłem znaleść. W tym przypadku "pazurki" przeszkadzają chyba jeszcze bardziej ? :roll:
 15. demon

  Tatuaże

  Widziełem reportażo tym "kocie". Niedobrze mi sie robi na sam widok. ps. Facet jest zdaje się informatykiem ...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.