Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

wahin

Użytkownik
 • Content Count

  238
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About wahin

 • Birthday 03/03/1921

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  China Watches
 1. Dałbym i dwa razy więcej ostatnio mam fioła na punkcie zegarków związanych olimpiadą
 2. Gratulacje tomirek A ja .... 2 godziny łaziłem i 0 (słownie zero)
 3. Nie przekonałeś mnie. 1. Tak jak mówiłem tarcz na aledrogo można kupić dużo. 2. Mieszali, ale w komandirskich. 3. Amfibia spójrz na tą stronę. Amfibia to amfibia, a jak się pojawia przypadkiem komadir - to jest opis komandir. Kolego o którego zegarek zaczęła się batalia mógłbyś zrobić zdjęcia dekla i mechanizmu. Bedziemy mieli jeszcze o czym pisać. Co na to smok? Wystraszył się psa Dzięki naszej debacie forum nie umiera, tylko jakoś się kręci
 4. Chylę czoła przed smokiem z bajki mówiącym wierszem ale w sprawie amfibii nie odpuszczę dla mnie pies to pies, a smok to smok Amfibia połączona z komandirem nie jest oryginalną amfibią, ani oryginalnym komandirem. Dopóki nie zobaczę na papierze, że gadam bzdury nie poddaję i będę bronił swoich racji jak smok swoich skarbów
 5. A nie mówiłem. Kupą Mości Panowie na Kota
 6. Nie ma litości dla kota. Psem Go. Już kiedyś groziłem swoim.
 7. Panowie mam prośbę: Nie wklejacie zdjęć maksymalnych ile dacie radę wycisnąć z aparatu, zdjęcia i tak są skalowane. Zwalniacie wczytywanie strony w sposób tragiczny. Nie każdy dysponuje łączem szerokopasmowym, bez ograniczeń.
 8. Kupiłem ją za ....... trochę taniej I na pewno nie napiszę, bo byś się załamał.
 9. A ta rakieta ufo jest ładna. Taką samą (tylko inny kolor tarczy, zajrzyj na najnowsze zakupy) kupiłem dziś za ... nie będę mówił do zakończenia twojej walki z kotem. A wtedy jak przegrasz może ponegocjujemy.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.