Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

paulvandyk

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  42
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About paulvandyk

 • Birthday 12/01/1981

Kontakt

 • Strona WWW
  http://

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Polska/UK
 • Hobby
  muzyka, technika, historia
 1. A propo sztucznych diamentów, ciekawy artykuł. https://www.bbc.com/news/business-56972562
 2. Czy w tej chrono America Cup miałeś okazję zobaczyć "quick release" system na branzolecie i pasku? Ciekaw jestem jak się spisuje.
 3. Przy serwisie wymienią szkiełko czy tylko nałożą nową warstwę?
 4. Te nadruki to są od wewnętrznej strony? Z ciekawości pytam bo gdyby były od zewnętrznej to chyba ścierały by się.
 5. Mam niebieską wersję tego z filimiku Adriana, prawie rok i żadnych rys nie ma. On sam przyznał kiedyś, że nie "pieści" swoich zegarków, więc tak jak używasz tak masz.
 6. Dzięki, w UK ten sam model o £300 w górę, dlatego wkońcu się zebrałem i wziąłem przed podwyżką.
 7. Panowie, czy ceny w PL wkońcu poszły w górę od września?
 8. Nie wiem czy wogóle mogę coś dodać mając tak małą ilość postów w porównaniu ze starymi wyjdaczami, ale poprostu jedni wydając kupę kasy na luksusowy zegarek akceptują wady bo przecież na tyle tysięcy produkowanych zawsze się jakieś zdarzą, a inni oczekują poprostu więcej. Chyba po to jest forum żeby pomagać sobie nawazajem a nie jechać "nowych" bo widzą rzeczy których "starzy" nie chcą widzieć.
 9. Price & Availability: Available now through authorized dealers. A jednemu na WUS już powiedzieli 5 do 6 lat czekania w USA.
 10. paulvandyk

  G-Shock MT-G

  Ja akurat musiałem wstać w nocy i w przypadku GMW B5000 tak jak pisałem wcześniej, się sprawdziło. Pokazało RCVD po radiu w nocy i potem po 6.30 rano RCVD zniknęło jak nie mógł połączyć się z BT.
 11. paulvandyk

  G-Shock MT-G

  Nie ma sprawy. Poświęcisz jedną nockę (albo parę jak sygnał bedzie słaby) i przynajmniej będziesz wiedział że wszystko gra na cacy.
 12. paulvandyk

  G-Shock MT-G

  A może łapie radio w nocy. Jakbyś sprawdził to by pokazało Y, ale przez to że próbuje się połączyć z BT o 6.30 rano i nie może, pokazuje wtedy N? Nie mam tego modelu, ale GMW B5000. Jak manualnie złapałem radio miałem wyświetlone RCVD, ale potem zniknęło bo próbował się połaczyć z BT które mam wyłączone w telefonie.
 13. Witam, Czy ktoś z forumowiczów mógłby mi powiedzieć jaka jest odporność na pola magnetyczne modeli Superocean II i Avenger II Seawolf z B17? Jako divery są pewnie certyfikowane ISO 6425 co oznacza że mają co najmniej 4 800 A/m ? Pisałem do Breitling UK i nie odpowiedzieli mi. Omega np podaje tą informację w swoich nowych mechanizmach. Dzięki
 14. paulvandyk

  GW-9400 Rangeman

  Mógłbyś podać stronę do tych bezeli i pasków z Tajlandii? Zakupiłem właśnie Rangemana i rozglądam się za jakimiś niestandardowymi kolorami, więc może bym sobie coś wybrał. Tak wogóle jak ktoś jeszcze zna strony z bezelami i paskami to byłbym wdzięczny. Mieszkam w UK i póki co znalazłem tiktoxa ale tam standardowe kolory/design.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.