Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

platon

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  23
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Ale tego to już nie potrafię skomentować w żaden sposób: http://www.allegro.pl/item784584292_zegarek_meski_mechaniczny_firmy_poliot.html
 2. Piękny zegarek w pięknym stanie. Będzie chyba kolejny rekord cenowy: http://www.allegro.pl/item777081041_nieuzywana_rodina_automat_1950_rok_piekna.html
 3. Czy ten Cornavin to składak: http://www.allegro.pl/item774472775_cornavin_radziecka_duma_exportowa_17_jewels_zloto.html
 4. Myśl, że nie masz powodu do narzekań. Też bym chętnie wziął taki zestaw za taką kasę. Niestety u mnie w Poznaniu albo nic nie ma, albo ceny są trochę inne.
 5. Właśnie o to chodzi - opisu nawet nie czytałem i nabrałem wątpliwości co do wskazówek, bo nigdzie się z takimi nie spotkałem. Faktycznie ich kształt sugeruje wczesną produkcję. Dzięki serdeczne za pomoc.
 6. Witam, Czy ktoś mógłby pomóc i napisać czy tarcza i wskazówki są oryginalne. Mam Pewne wątpliwości: http://www.allegro.pl/item741063257_poliot_de_luxe_automat.html
 7. Jeśli mówisz o Starej Rzeźni to normalnie jest jeszcze gorzej - trupy w stanie nie nadającym się do rewitalizacji i cała masa różnego rodzaju podrób. Najlepszy jest facet ze Skagen'ami i Calvinem Ja nie kupiłem tam jeszcze żadnego zegarka. W sklepach z antykami nikt w Poznaiu nie specjalizuje sie w zegarkach. Pozostaje Rynek Łazarski - jest tam jeden czy dwóch gości - mają po kilka (sic !) zegarków, ale ceny jak na allegro, a i stany nie takie jakby się chciało. Stad dostaję czasem białej gorączki jak widzę jakie, i za ile, ludzie kupują zegarki w Krakowie, Warszawie czy Wrocławiu. Pozostaje allegro i forum.
 8. Szczęście jest potrzebne Mnie udało się dorwać na dniach Łucza sztabkę w chromie i z zieloną tarczą za 10 zł. Stan taki sobie - ryski na kopercie, nieco zbrudzona tarcza, szkiełko do wymiany, werk do przeczyszczenia - poszła do lekarza i zobaczymy co z tego będzie. I to wszystko w moim rodzinnym Poznaniu, który jest absolutną pustynią pod względem kupna radzieckich zegarków.
 9. Aż taki wymagający to nie jestem - inne wersje kolorystyczne Rakiety też wchodzą w grę: np. z granatową tarczą
 10. Moje gratulacje !!! To już nie jest szczęście - to jakaś magia, a kolega Krzysiek_W powinien dostać tytuł Arcymaga ! PS. Jakbyś kiedykowlwiek chciał rozstać się z tą Rakietą World Time (lub inną) to pisz PW.
 11. Może to nie ten wątek, ale ustawiam się w kolejce po Wostoka - poszło PW.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.