Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...
News will be here

exuus

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  35
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

18 Początkujący

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Pół roku minęło, a nam razem jest dalej bardzo dobrze. Zaiste, uwielbiam tego Squale.
 2. Już się przyzwyczaiłem i siedzi idealnie. Ponad 19 cm w łapie też tu pomaga
 3. I do mnie dzisiaj przyjechał Squale. Będzie nowym EDC na lato i wiosnę, muszę się tylko trochę obyć z tym rozmiarem Nie planowałem aż tak dużego zegarka, bo w diverach lubuję się raczej w max 42 mm, natomiast jak go przymierzyłem to czysty fun wziął górę nad rozumem. Onda czy 1521, które brałem pod uwagę w pierwszej kolejności, z mojej perspektywy nie robią jednak na żywo takiego efektu wow jak Matic. Jak dla mnie petarda.
 4. A można gdzieś w Polsce przymierzyć Squale?
 5. Cześć, od ponad miesiąca zastanawiam się nad diverem w kwocie do 5 tys. PLN i wyselekcjonowałem dwa poniższe. Który z nich będzie lepszym wyborem? Zegarem ma mieć uniwesalno - letni charakter, chcę go nosić także do pracy. Myślałem też nad Squale Matic w kolorze Dark Blue, ale - pomimo prawie 19 cm w nadgarstku - nie wiem czy chcę aż 44 mm i czy nie będzie to za duże. BTW można gdzieś w Polsce zobaczyć Squale na żywo?
 6. Gdzie najlepiej i najkorzystniej kupić Nomosa? Zastanawiam się nad Orionem albo Tangente. Widzę te zegarki w polskich sklepach internetowych, ale przyznam, że mam pewne obawy.
 7. To świetnie się składa - zaraz go poszukam. Świetny zegar. Edit: wersja 39mm niestety trudna do znalezienia. Niemniej chyba poczekam na niego.
 8. Brałbym go w ciemno, gdyby miał ze 2 mm mniej... 41 mm to za dużo, pomimo tego, że mam dużą łapę.
 9. Dziękuję za wskazówki - bauhausowy sznyt Junghansa też mi się zawsze podobał, a jak mają szafir to zaczyna się z tego robić ciekawa opcja. Na pewno go sprawdzę. Niemniej w pierwszej kolejności spróbuję sprawdzić Nomosa - Tangente i Oriona. Wydaje mi się, że pod koszulę będą jak znalazł, a i po pracy też będzie można w tym pochodzić.
 10. A przez polską dystrybucję można go kupić? Widziałem Nomosa w dwóch polskich sklepach internetowych, ale nie wiem czy to oryginały - cena jest jakoś dziwnie niska.
 11. MB to zupełnie nie moja bajka. Najlepiej chyba będzie jak pójdę zobaczyć wszystkie pozostałe na żywo BTW Gdzie można w Polsce zobaczyć na żywo Nomosa? I gdzie ewentualnie korzystnie jest go kupować?
 12. Dziękuję za odpowiedzi. Ball-a doceniam, ale to nie do końca moja bajka, jeżeli chodzi o sferę wizualną. Wskazany Longines L2.910.4.78.3 to prostsza wersja chronografa z pierwszego posta i też mi się podoba. Co będzie bardziej optymalnym wyborem - Tangente czy któryś z Longines Master Collection?
 13. Dzień dobry wszystkim, proszę o poradę, bo im więcej zegarków oglądam tym bardziej nie wiem na co się zdecydować. Szukam zegarka codziennego, pod koszulę, do pracy. Budżet 10k PLN. Z wymagań to: - max. 40 mm, - raczej jasna tarcza (optymalnie z niebieskimi wskazówkami), - swiss/germany made. Od dłuższego czasu myślałem o Longines Master Collection (L2.629.4.78.5): Wersja z dłuższym paskiem jest w budżecie. Czy to dobry wybór i nie szukać dalej? Myślę jeszcze o poniższych, bo też mi się podobają. Pomimo granatowej tarczy Epos ma swój urok, jest tam też centralna sekunda, które zawsze robi robotę. Niestety w wersji z jasną tarczą są srebrne wskazówki - chyba najbardziej odpowiada mi połączenie jasna tarcza - niebieskie wskazówki. Proszę o pomoc i wskazówkę. Pozdrawiam
 14. Świetny jest. Na kiedy mniej więcej przewidziana jest realizacja?
 15. exuus

  Perfumy

  Więc na pierwszy ogień pójdzie Obsession, który planuje stosować wymiennie z Burberry London. A jako że mamy lato to do kompletu dojdzie jeszcze Al Haramain L'Aventure. Dobra kombinacja jak na początek?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.