Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek123er

Użytkownik
 • Content Count

  904
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

118 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About tomek123er

 • Birthday 09/27/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Layout mechanizmu jest taki sam, zmiany nie są wielkie, dodano stopsekundę , zamieniono płytę na typową 3/4 i pewnie jeszcze kilka zmian. Trzeba pamiętać , że nomos produkuje większość części sam, nie funkcjonuje to jako zakup od Eta p7001 i modyfikacja tylko wytwarza części u siebie (lub sam kupuje od poddostawców jak np kamienie), ostatnio nawet ma swój swing system tylko to już nie alfa.
 2. To jest Nomos tangente Lange blatt. Stworzony w okolicy 1997/99??r jako hołd dla starego designu Lange. Rozmiar 35mm, mechanizm pre inhouse czyli p7001. Tu taki egzemplarz.
 3. Kiedyś czytałem o takim myku, może warto podążyć https://www.watchuseek.com/threads/screwbars-casio-g-shock-or-fortis-b-42-series.4527279/
 4. Bardzo ładna wariacja nt. , ale ta mini szóstka wygląda dziwacznie.
 5. Mi się udało zatrzymać przed 20, dzielna abstynencja od prawie 2 lat
 6. Być może dokładność pomiędzy 50h- 60h daleko odbiega od metas, więc poradzili sobie z tym opisując odpowiednio specyfikację
 7. Zakup pierwsza klasa. Nawiązanie do RO jest bardzo luźne, a patrząc jak inni nawiązują do suba to wręcz mizerne. Wafel na tarczy i integracja koperty z bransą, coś jeszcze? Napewno nie nazwałbym zegarka wtórnym.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.