Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek123er

Użytkownik
 • Content Count

  800
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

29 Początkujący

About tomek123er

 • Birthday 09/27/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Eta 7750 i Valjoux 7750 to jest to samo. Sprawdź pod balansem czy jest misio Ety (nabita punca).
 2. Myślę, że można polecić Bauma z Waryńskiego.
 3. Koperta sport z fliegera ma zdecydowanie za grubą lunetę.
 4. Zegarek fajnie wygląda, ale nowalijka to raczej nie jest. https://www.watchuseek.com/flieger-friday-stowa-flieger-friday-bronze-edition/ Odsmażany kotlet? Jak smaczny to czemu nie.
 5. A to w Kruku można ustawić się po stalowego pepsiaka?
 6. Mi chodzi właśnie o kliknięcie wątku podczas przeglądania forum, a nie jakiś sortowanych zawartości. Jest z lewej kulka/gwiazdka więc od biedy może tak zostać, ale wygoda użytkowania jest mniejsza niż była. Skin też powinien być bardziej kompaktowy- mniej zbędnych info jak kiedyś. Mam mały telefon 4,7 cala więc moja ocena może być mocno subiektywna.
 7. To u mnie wodocznie nie musi. Nic się nie zmieniło. Wybór ostatni przeczytany albo początek pozostanie (są przecież linki do stron 1,2,3....ostatnia).
 8. Czy można w stadardzie włączyć dla wszystkich - kliknięcie w wątek przenosi do strony z 1 nieczytanym postem. Myślę , że większość tak używa i zaraz będzie lawina pytań. Ja sobie z problemem nie poradziłem . A jeśli chodzi o skiny , to czy możesz dać link do mobilnych skinów ? ( wybacz ale nie znam się na temacie)
 9. Czy jest możliwe stworzenie wersji mobilnej takiej jak kiedyś? Może jako 3 opcja( PC +2mobilne). Poprzednia wersja była fajna kompaktowa, najlepsza do czytania (do pisania było słabo), teraz jest gorzej.
 10. A jak z serwisem takiego L.u.c. w Polsce? Jest serwis oficjalny, jakiś zegarmistrz niezależny?
 11. Taki kłamliwy PR hehe, przecież wszyscy wiedzą że to R. A tak bardziej na poważnie do poczytania: https://www.harwood-watches.com/en/history/index.html
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.