Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

tomek123er

Użytkownik
 • Content Count

  931
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

158 Entuzjasta zegarmistrzostwa

About tomek123er

 • Birthday 09/27/1975

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. here's the response from Hamilton: "Good Morning, That number on the bottom of the dial refers to the dial production only. It is a statistical number for internal use."
 2. Specyfikacja wskazuje około 1,5mm różnicy w grubości, zdjęcie masakruje B. Navi jednak ma zdecydowanie inny profil.
 3. Czy to prawda, że od lutego Omega podnosi ceny? Speedy o 500 euro w górę??? Czy to raczej fantasmagoria?
 4. Może trzeba było, miałbym szansę zdobyć komplet.
 5. Miałem jakiś rok temu ofertę jej sprzedaży, tylko cena była jak dla mnie z kosmosu. Coś 2-2.2kE Edit Prawie pamiętałem, tyle że to było 2 lata temu this spring I valued the watch at € 2.300,--. I'm liquidating my collection now and could reduce the price to € 2.000,-- sharp.
 6. Dzięki za pierwsze uwagi. Tachy jak i sam chrono to raczej ozdobniki. Data to użyteczna komplikacja i w Navi jest całkiem zgrabnie wkomponowana. Wyższa rezerwa chodu to miły dodatek, ale w manualu przydaje się bardziej ( choć 2 doby to już przyzwoicie jest). Co do wyglądu to celuje nie tak historycznie, a więc w O. Szafir i nakładane logo,a w B. Kolorystyka i układ jak na zdjęciu i do tego logo skrzydlate. Ciekawi mnie jeszcze jak postrzegacie obie marki względem siebie.
 7. Chrono z historią i vintage look. No właśnie jakie za i przeciw?
 8. Taka ciekawostka do poczytania i dyskusji. https://wornandwound.com/introducing-the-openmovement-om10-the-first-open-source-watch-movement/
 9. Raczej tak, ale jak masz propozycje to strzelaj, najwyżej odmówie.
 10. Białe totalizatory 3/6/9, full set, stan wizualny i techniczny b.dobry
 11. Cześć. Czy na forum jest specjalista od Navitimera? Potrzebuję się doedukować przed wyborem. Interesuje mnie model wg wyglądu który najbardziej do mnie gada. Czarna tarcza, białe totalizatory w układzie poziomym, biały ring tachy. Heritage A35340 wygląda właśnie tak, lecz jak się dokładnie przypatrzyłem to denerwuje mnie przesunięcie totalizatorów za bardzo do środka. Pozostaje A23322 lub bieżąca kolekcja. Co polecacie, czy warto szukać b01 ze skrzydłami (nakładane złote) czy lepiej brać nówkę? Jak spisuje się inhouse i czy niezależni zegarmistrzowie go robią? Z góry dziękuję, również za linki do lektury.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.