Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Ramiadi

Użytkownik
 • Content Count

  79
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 1. Ramiadi

  Casio GW-9200-1ER

  To Ty nie wiesz kim jest Seven? Seven to Casio Boss, ma wtyczki w każdym Casio na terenie Polski, a chodzą słuchy, że i na terenie EU. W swoim domu ma jednostkę centralną i może podać położenie każdego Casio z dokładnością do jednej sekundy i metra. A tak poważnie to nie dopuszczasz do siebie myśli, że pasjonat zegarkowy może wiedzieć więcej od sprzedawcy, który dziś sprzedaje zegarki, a jutro może sprzedawać kapustę i w związku z tym wiedzę czerpie z jednostronicowego okólnika działu PR?
 2. Cło wynosi nie 14, a 3 procent. VAT to 23 procent od łącznej wartości zakupu i kosztów przesyłki.
 3. Z tego nadzwyczaj ostrego zdjęcia udało mi się zidentyfikować pod napisem Casio napis "Quartz". A nawet gdyby mi się nie udało, to firma Casio produkuje tylko kwarce. Nie produkuje mechaników. Kup coś nowego.
 4. Nie spotkałem się ze sklepem spoza Japonii oferującym Oceanusy JDM.
 5. Z Japonii raczej ciężko wysłać pocztą H-K.
 6. Neobrite to jest mikstura używana również przez Seiko w diverach. W Casio jest cieńsza warstwa, więc świeci słabiej, ale mimo wszystko mocniej od luminovy.
 7. Dokładnie. Z tym że w przypadku Oceanusa celnik może nie uwierzyć, że kosztuje te 1000 dolarów. Przecież to tylko Casio.
 8. Cło wynosi kilka-kilkanaście złotych. To pomijalna sprawa. VAT zaś wynosi 23 procent od łącznej sumy kosztów przedmiotu i przesyłki.
 9. Moim zdaniem mimo że mogłeś uważać, to jednak czujnik uległ rozkalibrowaniu.
 10. Kiedyś można było, ale od momentu, gdy Casio uznał Oceanusa za linię top, są one niedostępne w Europie i zostały uznane za tzw. JDM, czyli Japan Domestic Market. Oznacza to, że są sprzedawane tylko w Japonii i tylko stamtąd można je sprowadzić. Można przyjąć z grubsza, że Oceanus w tytanie utwardzanym to JDM.
 11. Oficjalny sklep nie ryzykowałby sprzedaży podrób.
 12. Ramiadi

  Casio GW-9200-1ER

  Problem jest w tym, że kk7115 najwyraźniej nie wiedział przed zakupem co kupuje i dopiero po zakupie zaczął szukać informacji. I tą frustrację musiał gdzieś przelać. Pierwsze przykazanie klienta: informacji o towarze szukaj przed zakupem.
 13. Ramiadi

  Podrobki Casio

  One wyglądają jak przetapiane z dziecięcych wanienek.
 14. Ramiadi

  Podrobki Casio

  One wyglądają jak przetapiane z dziecięcych wanienek.
 15. Ramiadi

  Casio GW-9200-1ER

  No to zacznij od siebie, bo na razie z merytoryką u ciebie bardzo kiepsko.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.