Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

pism

Użytkownik
 • Content Count

  94
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

About pism

 • Birthday 08/14/1971

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  J.
 1. pism

  Xicorr

  Co słychac u Junaka? mineło 3 miesiące od ostatniego newsa i...... cisza?
 2. pism

  Xicorr

  Już się nie mogę doczekać Junaka, będzie z napisem Junak, czy tym drugim nieczytelnym?
 3. Wymyśliliście sobie że nie mozna dodawać komentów, pytań czy czegokolwiek, bo panom modom łatwiej wtedy żyć, trudno, widocznie tylko w ten sposób potraficie rozwiązywać problemy. Uważam za skrajnie nieuczciwe, że obowiązuje to tylko niektórych i nie chodzi tu o magiczne 50 postów, bo to akurat sensowne, tylko o to że niektórzy jednak mogą dodawać posty (nie chodzi o moderatorów). Skoro się powiedziało "a" - nie można dodawać, to teraz dodajcie do tego "b" i zablokujcie dodawanie postów dla wszystkich, może nawet dla modów, skoro tak wygodna jest komunikacja przez PW.
 4. Cóż za powiew geniuszu, tak jest, zlikwidować bazarek, niech nas doją handlarze, którzy z godnym podziwu zapałem kolekcjonują przede wszystkim banknoty. Z drugiej strony poczułem się jak jeleń, nie wiedziałem nic o kupowaniu zegarków na raty na forum, a tyle pięknych przeszło mi koło nosa, bo brakowało kilku złociszy...
 5. Bardzo przykre, wiele rozmów, kilka pięknych zegarków i na tym koniec? Żegnaj Stasiu
 6. Mnie by hamowało kupowanie w Turcji przez internet , ale to tylko moje osobiste uprzedzenie.
 7. Panowie, nie ma co się podniecać, że jakiś "sklep" z podróbami jest po polsku, akurat ten od którego temat się zaczyna zlokalizowany jest w Rosji, ale są też takie na Ukrainie, co ,mnie dziwi w Holandii, są też takie w Polsce. Tłumaczenie jest maszynowe hurtem na kilkanaście kilkadziesiąt języków, co widac po kwiatkach takich jak przytoczony jak i fragmentach bez tłumaczenia, bo komuś w skrypcie się pochrzaniło. Mnie zawsze zadziwia, że ktoś po pierwsze płaci za takie badziewie tak duże pieniądze (wiem wiem, każdy z was ma sikora za kilkadzisiąt tysięcy więc co to jest dwójka za podróbę), a po drugie że ktoś wysyła te pieniądze gdzieś w świat licząc że w zamian otrzyma zegarek. A człowieki noszą, mieliśmy nawet ministra przyłapanego z podróba na ręku, którą nawet biegły sadowy wycenił, jeżeli mnie pamięć nie myli na 700 pln... Co do tego że te za 2 mają jakąś ETA w sobie, a ileż to ta ETA kosztuje?
 8. Piękny zegarek, tylko pozazdrościć Z rzeczy śmiesznych (Nie dotyczy Młody92 oczywiście) zarówno producent jaki i sprzedający jak diabeł święconej wody boją się pokazać grubość tego zegarka na zdjęciach, zupełnie tak jakby to było jego ogromna wada.
 9. Ohyda tego zegarka mi nie odpowiada, Co do prawdziwości nie wypowiadam się, nie widziałem oryginału na oczy, szkło nie wygląda zbyt ciekawie.
 10. A tu znowu taka Omega... http://allegro.pl/omega-seamaster-xxix-daily-limited-pekin-2008-i3920359103.html jest nawet certyfikat
 11. Wszystkie, które zaczyna się opowieść o dziadku lub wujku/cioci okazywały się podróbami, z jednym wyjątkiem, raz Rolex był Rolexem. Natomiast w przypadku Lange czy innego manufakturowego zegarka, nie pamiętam,
 12. Na poważnie, nie ma co się zastanawiać, autor postu na prawdę myślał, że dostał "coś" (czy kupił okazyjnie, czy odziedziczył, wszyscy czytaliśmy dziesiątki razy takie posty).
 13. Zegarek albo doznał upgrade'u albo ma brata bliźniaka. Allegro
 14. Czy może ktoś coś bliższego napisać na temat tego zegarka i firmy? Aukcja allegro
 15. Ciekawa oferta z allegro Sprzedający napisał: "Okazja!!! Oryginalny Breitling Chronographe Automatic w stanie niemal Idealnym za niewiarygodnie niską cenę.Zegarek w salonie kosztował prawie 20 000zł"
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.