Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Kamil Z.

Nowy Użytkownik
 • Content Count

  4
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by Kamil Z.

 1. 120 euro za bransoletę to dla mnie też za dużo, a ten sprzedający na alle... nie negocjuje i nie sprzeda bez bransolety (tzn bez bransolety i bez kosztów za nią). Na ebay obecnie jest Ikar z białą tarczą i niebieskimi wskazówkami do kupienia. Też wygląda nieprzeciętnie. Aktualna cena 137,00 euro i pozostały niecałe 2 dni do końca licytacji.
 2. john2bbob może źle spojrzałem ale wydawało mi się że z bransoletą stoi za 600 euro.
 3. Przy obecnym kursie euro zegarek bezpośrednio ze sklepu on-line kosztuje ok. 2200 zł, więc jeśli bym znalazł aukcję z tym zegarkiem na ebay za nieco ponad 300 euro to bym się nawet nie zastanawiał Bardzo podobają mi się również Marine Automatic.
 4. Witam wszystkich forumowiczów. To mój pierwszy post na tym forum i nie jest przypadkowe, to że piszę w tym dziale. Zakochałem się w tych zegarkach Stowy. Jednak żeby nie było, że mało piszę na temat... Zauważyłem, że na Alle... wystawiona została STOWA ANTEA KLEINE SEKUNDE Z 2008 za 1750 zł. Co o tym sądzicie? Wg mnie nowa niewiele odbiega cenowo od tej wystawionej...
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.