Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Lume

Użytkownik
 • Content Count

  203
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący
 1. Zrobilibyście płaściutkiego kwarca ze sferycznym mineralnym szkiełkiem (i może nawet do tego wypukła tarcza). Coś jak Hamilton Intra-matic, sekundy nie ma, więc nawet nie widać że to kwarc
 2. Te dwa: Choć może jednak to jeden i ten sam Najbardziej wyścigowy chronograf jaki znam.
 3. Będzie wyglądał jak Monster XXL na bransolecie 24mm.
 4. Ciekawy sposób na robienie zegarków ma Steinhart, same limitki Znalazłem wątek projektowy tego divera, jest więcej obrazków: forum.watch.ru Już dwa ładne projekty tam powstały. Finalny Aquarius też mi się bardzo podoba (choć dekielek z internetu , no cóż nie szkodzi). Myślę że dobrze wybraliście projekt (mój nie wiadomo jak by wyszedł), choć w sumie przez przypadek.
 5. No tak, Ricky Gervais w Polsce może być mało znany, ale ma wielu fanów wśród anglo-języcznych internautów. Ricky Gervais zasłynął kultowym angielskim serialem komediowym "The Office" (jest też wersja amerykańska z innym aktorem w roli głównej). Teraz jest całkiem sławnym aktorem i w ogóle osobistością telewizyjną, występuje również jako komediant na scenie. Jego poczucie humoru ma w sobie coś z Flipa i Flapa, ale treści które porusza bywają bardzo wyzywające i niepoprawne politycznie. Obrazki które wkleiłem są z nowego występu w Chicago "Out of England 2", jak ktoś chce się pośmiać i zna dobrze angielski (tylko uwaga na wyzywające poczucie humoru o którym pisałem), to tu jest cały występ: Gervais Out of England 2 cz. 1 A tu prowadzi rozdanie nagród Golden Globe 2011: Golden Globe Awards Zawsze ma jakiś ciekawie wyglądający nieprzypadkowy zegarek.
 6. Moje wnioski sa takie: 1. Seiko po cichu uaktualniło niedawno Monstera (koniec 2008), co jakoś pozostało generalnie niezauważone. 2. Pomarańczowa tarcza może blaknać od słońca. 3. Podróbek jak nie było, tak nie ma.
 7. Wychodzi na to, że link 2 i 3 to ten sam egzemplarz z napisem "Made in Japan" na dole tarczy i na deklu. Do tego to nie jest ani wersja L3 ani wersja KG, tylko ma napisane MS przed Stainless Steel - trzecia wersja...? Ten z pierwszego linka wygląda normalnie.
 8. Wracając do tematu wyblakłych tarcz, znalazłem następujące wątki na watchuseek: http://forums.watchuseek.com/f21/sun-bleached-om-chapter-422567.html#post3158852 http://forums.watchuseek.com/f21/modified-monster-rare-special-edition-478930.html http://forums.watchuseek.com/f21/seiko-orange-monster-287542.html#post2109622 Czyli zdarza się (od nadmiaru słońca). Co prawda te trzy powyżej mają wyblakłe obwódki, a nie całą tarczę (albo może po prostu obwódki bardziej wyblakłe niż reszta tarczy...). Poza tym widać po wielkości świecącej kropki, że wszystkie trzy należą do starszej wersji czyli L3, a nie KG.
 9. Co nosi na tym występie Ricky Gervais?
 10. Lume

  Policzmy MONSTER'y

  101 Orange Monster
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.