Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

qzn

Użytkownik
 • Content Count

  366
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

0 Początkujący

Kontakt

 • Strona WWW
  http://lubfarmaceute.pl

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Hobby
  lubfarmaceute.pl
  facebook.com/lubfarmaceute
  twitter.com/lubfarmaceute

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. qzn

  Tatuaże

  śliczna, lubię bardzo trad od kogo?
 2. qzn

  Hi-Fi stereo

  Pytanie słuchawkowe: czy istnieje przenośny dac/amp z bt który napędzi słuchawki 250ohm? Chciałem kupić dt770 i zrobić je "przenośnymi", tylko nie wiem czy w grę wchodzi tylko 80-tka. Optymalnie jakby był do tego jeszcze jakiś sensowny czas pracy (10h+).
 3. @Selphy też widziałem, też rozważam, już dopisuję Gdyby Borealis był z datą to brałbym na bank, ale tak to jeszcze muszę się przekonać do tego wyboru.
 4. Nosi mnie na coś nowego w życiu, budżet 1,5k, są akurat na bazarku propozycje które widzę w tej roli. Nadgarstek 20cm więc można poszaleć z rozmiarem: 1.Portus Cale https://zegarkiclub.pl/forum/topic/188555-borealis-sea-storm-i-borealis-portus-cale/?tab=comments#comment-2817256 2. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/190438-aquatico-oyster-diver/ 3. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/190425-tactico-tc12-automatic-diver/ 4. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/186013-sprzedam-glycine-combat-sub-48mm/ 5. https://zegarkiclub.pl/forum/topic/190153-boldr-odyssey-vintage-black-limitowany/ (ogólnie kryteria to szafir z ar, 3 wskazówki, 100m+, plus za datę, tarcze niebieski albo czarny, chętnie z bransoletą typu inżynier, albo tak żeby mogło na niej zagrać) Biorę po 200 zł od każdej drużyny i słucham państwa, jak żyć?
 5. Doskonale wiem, że to wiedza, ale myślałem, że do szerzenia jej służy to forum. Oczywiście nie oczekuję wyceny co do grosza, po prostu temat zegarów jest mi obcy i chciałbym znać rząd wielkości o jakim mówimy.
 6. Chętnie, tylko brakuje mi 2 informacji: ile to może być warte w obecnym stanie i ile może być warte po przywróceniu do "świetności" Jeśli to w obecnym stanie 500 zł, renowacja 4000, po renowacji 1500, to mogę zrozumieć, że nie warto iść tą drogą
 7. O, dziękuję za pomoc. Jaka może być szacunkowa wartość przed i po renowacji, bo nie wiem czy jest to uzasadnione? W niektórych przypadkach lepiej ewentualną renowację pozostawiać przyszłemu kupującemu, gdyż może mieć preferencje i zalecenia co do osoby która miała by tego dokonać - ale nie wiem jak to wygląda z zegarami - być może warto zrobić mechanizm i szło a pozostawić obudowę?
 8. Uszanowanko. Dostałem w prezencie zegar, link do galerii: https://imgur.com/a/zTrG4Y3 W zegarze brakuje szkła, klucza, mechanizm jest uszkodzony (bije bez przerwy). Ponieważ nie jestem związany emocjonalnie i umiarkowanie pasuje mi do wystroju planowałem go sprzedać, ale nie wiem co było by najlepiej ogarnąć przed wystawieniem oferty (czy sprzedawać tak jak jest czy zainwestować w przywrócenie do chodu). Nie wiem też jaka może być wartość tego zegara. Będę wdzięczny za pomoc.
 9. +1 dla 5.10 freeriderów, klasyka. Super się kleją do pinów, prawidłowo sztywna podeszwa, da się w nich też chodzić. Ta marka należy teraz do adidasa i jest dobre promo na ich stronie, bodaj na pepperze były kody -30%.
 10. zależy na czym ci zależy, na pewno wpinane dają większą efektywność pedałowania. Co do butów to 1. wygodne 2. z klamrą.
 11. up, może ktoś coś chciałby sprzedać?
 12. Szukałem ostatnio dla siebie FF ale lekka waga nie była czynnikiem który uwzględniałem - ważę sporo więc jak w coś walnę to kask też musi sporo przyjąć. Najlepiej mi leżał IXS Xult, możesz jeszcze przymierzyć FOXa RPC.
 13. Przeładowany trochę, szukam czegoś dosłownie w typie 3 wskazówki i data. Na razie poza promasterami tough i super tough co wklejałem to Casio Oceanus OCW-S100-1AJF albo OCW-T200S-1AJF.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.