Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Bronek

Użytkownik
 • Content Count

  86
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Kontakt

 • Gadu-Gadu
  7245931

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja przeżyłem większe zdziwienie, gdy poszedłem do zegarmistrza polecanego w cechu z moim pomysłem na moda.
 2. A jak napisał, to jedyne co mu grozi to negatyw. I nic mu nie jesteś w stanie zrobić.
 3. Obawiam się, że będzie to więcej - facet zebrał negatywy za zegarki. Raz już wtopiłem na zegarku z allegro i wiem, że to raczej pieniądze nie do odzyskania. No właśnie i kształt i kolor jak najbardziej w mój gust. Nowe mi nie bardzo. Do starych problem z częściami.
 4. Prośba o radę do znawców tematu. Dla mnie kształt jak najbardziej za. To, czego się obawiam to koszty ewentualnej naprawy. Poza tym, mam takie podejrzenie, że tarcza była czyszczona, a koperta polerowana. Czy w kategorii zegarek do noszenia warto go brać? http://allegro.pl/seiko-automatic-vintage-zegarek-automat-3-i6622046922.html
 5. Pojawiły się pierwsze problemy. Drugi z odwiedzonych zegarmistrzów powiedział, że z tym mechanizmem nie ma co robić (urwany wałek) ale jak się znajdzie mechanizm to może zrobić. W tym jest 6119 i tutaj takie pytanie: czy późniejsze mechanizmy pasują do wcześniejszych kopert?
 6. No i tutaj się rozbija o kilka rzeczy: wielkości - mój chudy nadgarstek znacznie ogranicza wybór; kształt - ten został zakupiony głównie ze względu na kształt i wielkość koperty. Nie bardzo ogarniam jeszcze oznaczenia modeli. Ten ma z tylu wybite 6119-8200. Z racji że jest to pierwszy taki projekt to raczej ważne jest też, żeby ograniczyć straty. Obawiam sie, że największym kosztem będą koszty przesyłek z częściami.
 7. Kłaniam się! Wpadłem właśnie na taki pomysł aby zrobić swojego pierwszego moda na seiko 5. Poniżej przedstawiony zegarek został zakupiony taniej niż koszty przesyłki i nie sądzę żeby więcej niż koperta z niego została w tym projekcie. Stanu mechanizmu nie konsultowałem jeszcze z zegarmistrzem. Mam taką wizję tego zegarka: bransoleta out, zamiast tego granatowy pasek, nowa tarcza w kolorze białym lub niebieskim z zachowanym datownikiem. Do tego wskazówki jasnozielone lub białe z czerwoną sekundą i "chapter ring" w tym samym kolorze. Jak widać z mojego posta w temacie jestem zielony i wszelkich rad chętnie wysłucham - za równo ws. nabywania części, jak i wprowadzanych zmian.
 8. Temat wciaż aktualny? Zastanawiam się nad yobokies - może koszty na pół?
 9. Szacun za kolekcję. Bissety? Takie ze zwykłą naklejką to naprawdę szału nie robią.
 10. Szacun! W owym czasie rządziły już casio i inne plastiki.
 11. Bronek

  Wybór pióra.

  A to ktoś zna? http://wiland.eu/index.html
 12. To podaj rok i jak możesz fotkę poprosimy.
 13. Bronek

  Małe zegarki

  W moim przypadku to nie kwestia popularność a konieczność. Większe zegarki kręcą się na nadgarstku i wyglądają raczej śmiesznie na chudej łapce.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.