Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

radekglaz

Użytkownik
 • Content Count

  825
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

56 Bywa pomocny

About radekglaz

 • Birthday 09/05/1980

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Ja też mam problem z doborem gotowego garnituru... jak pasuje góra to nie pasuje dół i na odwrót... dlatego świetnym rozwiązaniem w moim przypadku była oferta BYTOM "Miksuj i Łącz". Do tego jak się załapiesz na promocję (jak teraz) to całość do nabycia za mniej niż 1k PLN co uważam za bardzo dobrą ofertę.
 2. Polecam BYTOM z ich kolekcją Miksuj i Łącz gdzie osobno można dobrać spodnie i marynarkę. Ja użytkuję garnitur Florence 6: https://www.bytom.com.pl/p-be0-02-01dbe0-03-21d-garnitur-florence-6
 3. Dziś w nocy odbyła się premiera nowej piosenki do Bonda. Powiem szczerze, że trochę słaba... jakaś taka... jakby to powiedzieć "bezpłciowa".
 4. radekglaz

  Perfumy

  Tak na szybko kilka słów o LEN Extreme. Zapach bardziej ciężki (smolisty) od zwykłego LEN. Na samym początku wyraźne wyczuwalne podobieństwo do LEN, ale po pół godziny skręca w kierunku... Bentley Absolute ... no właśnie, czy wy też dostrzegacie podobieństwo? Zapach bardziej noszalny i ugładzony w porównaniu do LEN, ale na mojej skórze parametry poniżej przeciętnej niestety, a szkoda bo zapach sam w sobie chyba fajniejszy ...
 5. radekglaz

  Perfumy

  dziś kliknięte: jak przyjdzie to opiszę jakie odczucia... mam nadzieję tylko, że nie gorzej od zwykłego LEN
 6. Do tyrania na co dzień to jednak coś nowego. To jest tak, jak ze starym (zabytkowym) samochodem... nie wyobrażam sobie używać go do codziennej jazdy... po prostu szkoda go.
 7. radekglaz

  Perfumy

  Ja obecnie wciąż YSL M7... zostało mi jeszcze 1/3 butelki... potem pewnie LEN Extreme
 8. radekglaz

  Perfumy

  Gdyby ci jednak Extreme nie podeszło to chętnie odkupię po dobrej cenie
 9. radekglaz

  Perfumy

  Widzę, że głosy równo podzielone między Benka i L Extreme. Zwykłe LEN używam dość często i trochę mi się już znudził... Benka Absolute też parę razy już miałem więc pewnie teraz skuszę się na L Extreme bo strasznie jestem ciekaw jak wypada w porównaniu ze zwykłym LEN. RG
 10. Ta Certina powyżej na renderach wymiata, ale na żywo jak dla mnie sporo traci m.in. przez nisko osadzoną tarczę i efekt widocznego pierścienia metalowego wewnątrz pomiędzy szkiełkiem a tarczą. Tutaj widać o co mi chodzi:
 11. radekglaz

  Perfumy

  Chciałbym kupić coś drzewno-kadzidlanego w okolicy 100zł ... i waham się między tymi dwoma: 1) Bentley Absolute 2) Encre Noire Extreme Który polecacie?
 12. Plan na dziś teraz w Biedronce za 1.99 zł
 13. radekglaz

  Perfumy

  Na mojej skórze rzadko który zapach wytrzymuje dłużej niż 4-5h... jedyny który czuję dłużej to BYTOM... dla mnie killer Teraz używam YSL M7 i po około 3-4h przestaję go czuć... fajny zapach, ale trwałość (u mnie) to jakaś porażka.
 14. Wrzucam linkę do Bond in Concert... może ktoś chętny będzie do posłuchania na żywo utworów z Bonda. Ja się wybieram 17.06 do Rzeszowa... https://www.ebilet.pl/klasyka/muzyka-filmowa/bond-in-concert/ https://zazyjkultury.pl/bond-in-concert-the-best-james-bond-songs/
 15. radekglaz

  Perfumy

  Ja też się zastanawiam nad LEN Extreme... jak wypadają parametry względem zwykłego LEN?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.